Програми для Freeboot

  1. Програми для Xbox 360 з Freeboot
  2. Службові додатки для Freeboot
  3. графічні оболонки
  4. Розваги
  5. «Просунуті» можливості
  6. Що в підсумку?

Freeboot на Xbox 360 буквально розв'язує руки користувачеві, який хоче отримати більше ніж гри. Ця прошивка дозволяє перетворити звичайну ігрову приставку в повноцінний медіацентр, майже з необмеженими можливостями.

Після установки ряду програм користувач зможе дивитися відео та фільми, слухати музику, серфить в інтернеті, управляти файлами на жорсткому диску, змінювати системні налаштування і багато іншого.

Програми для Xbox 360 з Freeboot

Існує багато різних програм на Freeboot. Деякі додатки написані любителями, а над створенням іншим працюють цілі команди професіоналів.

В цілому, і ті і ті займаються спільною справою - роблять повсякденне використання приставки цікавіше, зручніше і різноманітніше.

Якщо ви під час пошуку софта десь побачите напис «homebrew на Xbox 360 з Freeboot», значить ви на вірному шляху. По суті, це загальний термін, під яким зазвичай розуміють всі сторонні програми, аддони, додатки і т.д. Тобто, практично всі програми, про які ми будемо говорити - і є homebrew.

Службові додатки для Freeboot

Службові додатки потрібні для запуску ігор, редагування системних налаштувань приставки, наприклад, автозапуск графічних оболонок, про які розповімо далі.

Перша програма, з якою напевно вже доводилося попрацювати власникам прошитих консолей - XexMenu.

XexMenu потрібна для запуску ігор, емуляторів, додатків з жорсткого диска. Для комфортного взаємодії з файлами на приставці, в неї вбудований файловий менеджер.

Розробники ретельно продумали процес включення програм та ігор, що істотно полегшило життя пересічних користувачів. Крім цього, вони вбудували в програму можливість зчитування та відображення температури відеочипа і процесора, а також реалізували можливість підключення приставки безпосередньо до ПК за допомогою FTP-з'єднання.

Загалом, без цієї програми можливості фрібута НЕ будуть розкриті навіть наполовину. Її установка є обов'язковою.

Програма DashLaunch - універсальний набір налаштувань для прошитою консолі. Деякі параметри, без достатнього досвіду, краще не чіпати, а з деякими варто «погратися». Головне, що вона дозволяє - запускати оболонку при старті системи і блокувати доступ до Live, щоб приставку НЕ забанили.

Також є важливий XellLaunch, який дозволяє включити Xell без перезавантаження приставки. Без програми в нього можна потрапити після виключення приставки. Потрібно натиснути на кнопку вилучення лотка. Лаунчер для фрібут значно спрощує цей процес.

графічні оболонки

Є дві популярні кастомниє оболонки - Freestyle 3 і Aurora. Вони являють собою вдосконалені версії дашборда, призначені для приставок з фрібут і встановлюються тільки на них.

Якщо коротко, кожна з цих оболонок відкриває можливість вільного доступу до ігор на HDD, полегшує використання деяких функцій і додає нові. Freestyle гарантує відображення температури заліза, IP-адреси приставки і навіть погоди у вибраному регіоні.

Зовнішній вигляд меню можна налаштовувати за власним бажанням, наприклад, завантажувати готові скіни з інтернету або трохи розібратися і створити свій стиль на ПК, а потім завантажити його на консоль.

У наших майстернях проводиться установка Freeboot на Xbox 360 . Ви можете сміливо довіритися багаторічному досвіду наших фахівців. Телефонуйте і записуйтеся!

Розваги

Ніхто не забуває, що приставка, в першу чергу, потрібна для розваг. Завантаживши необхідний софт, як уже говорилося раніше, можна слухати музику, дивитися відео і підкорювати простори інтернету, використовуючи джойстик для навігації.

Програм дуже багато, всі вони гарні по-своєму, але ми постараємося виділити найпопулярніші і перевірені.

Один з кращих браузерів для Xbox 360 з Freeboot - MCEBrowser. Він дуже простий в управлінні і нічим не поступається звичайному браузеру, що встановлюється на ПК. Багато розповісти про нього не вийде, так як у більшості є уявлення про призначення подібною програмою, і вона їм цілком відповідає.

Наступний на черзі XMPlayer для Xbox 360 з Freeboot. Встановивши цю програму, користувач зможе відкривати відео з будь-якого носія, підключеного до приставки. Також в ньому є підтримка відтворення відео в 720p. Частково він підтримує і відео більшого дозволу, наприклад, 1080p, але розробники пообіцяли, що незабаром підтримка стане стабільною, і можна буде дивитися .mkv на Xbox 360 з Freeboot.

XMPlayer підтримує абсолютна більшість популярних файлових систем: EXT2FS, NTFS, FAT, XTAF і iso9660.

Ще одним плюсом цієї програми стане відтворення відео по мережі.

З мінусів можна виділити тільки відсутність російського перекладу, але для більшості сучасних користувачів навігація на англійській мові не стане великою перешкодою.

Щоб запустити відео високої роздільної здатності в форматі .mkv на Xbox 360 c Freeboot можна скористатися програмою «Домашній медіа-сервер (UPnP, DLNA, HTTP)» на ПК. Вона допомагає налаштувати з'єднання між приставкою і комп'ютером. Також можна переформатувати відео в інший формат, наприклад, .avi, тоді відео зможе запуститися.

Зовнішній вигляд програми «Домашній медіа-сервер (UPnP, DLNA, HTTP)»

Користуватися нею дуже просто. Після запуску, в розділі Shutdown ми вибираємо, звідки відкрити відео (DVD або HDD), а потім знаходимо потрібний файл.

«Просунуті» можливості

Більш досвідчені користувачі можуть знайти і вивчити відео з налаштування з'єднання консолі з ПК і запустити Linux на Xbox 360 з Freeboot. Для цього знадобиться флешка або диск з завантажувачем цієї ОС.

У наших майстернях проводиться установка Freeboot на Xbox 360 . Ви можете сміливо довіритися багаторічному досвіду наших фахівців. Телефонуйте і записуйтеся!

Що в підсумку?

В кінцевому результаті, після установки ряду програм, ми отримуємо не просто консоль з можливістю запуску ігор з HDD, а й повноцінну мультимедійну систему, яка вміє задовольнити потреби найвимогливіших користувачів.

Що в підсумку?

Дополнительная информация

rss
Карта