- Зміст статті Легкі ін'єкції з MSSQL Injection Helper
- Найшвидший MD5-крекерів в світі
- Визначаємо алгоритм генерації хешу
- Аудит PCI DSS у тебе вдома!
- Пробиваючи screen-локи на Дедик
- Сканер вразливостей для Joomla!
- WebSurgery, або «все включено»
Зміст статті
Легкі ін'єкції з MSSQL Injection Helper
MSSQL Injection Helper - це одна з безлічі утиліт, призначених для роботи з SQL-ін'єкціями. Однак основна її особливість полягає в тому, що вона заточена виключно під бази даних MSSQL. Такі утиліти не дуже часто зустрічаються в наш час, коли найбільш широкого поширення набули програми для розкрутки MySQL-ін'єкцій. Можливості та особливості проги:
- підтримка всіх останніх версій Microsoft SQL Server;
- дружній і інтуїтивно зрозумілий GUI-інтерфейс;
- легке перемикання між російською та англійською мовою;
- кілька методів перебору;
- витяг імен баз, таблиць і стовпців;
- витяг імені користувача і версіібази даних;
- дампинг всього і вся;
- використання таблиць для збереження дампов в зрозумілому вигляді;
- зручне сортування колонок.
Почати роботу з програмою не просто, а дуже просто! MSSQL Injection Helper не вимагає установки, так що розпаковувати пакунки в будь-який зручний для тебе місце на диску, вбивай в відповідне поле URL уразливого скрипта (наприклад, site.com/script.asp?id=1) і починай роботу.
Найшвидший MD5-крекерів в світі
Автор:
Сваричевського Михайло Олександрович
URL: 3.14.by/ru/md5
Система: Windows
Мріяв ти під час Брута MD5-хеш-кодувань про захмарну швидкості обчислень і залученні всіх ресурсів свого комп'ютера? Тоді спеціально для тебе поспішаю представити чудовий інструмент для злому хешей BarsWF - World Fastest MD5 cracker. Як ти зрозумів з назви, автор позиціонує своє творіння як найшвидший MD5-крякери в світі. У чому полягає його унікальність? Давай звернемося до плюсів і мінусів проги:
- відмінна підтримка багатоядерних процесорів;
- версії для роботи на відео- і центральний процесор;
- робота в режимі командного рядка;
- заточений виключно під MD5;
- не має візуального інтерфейсу;
- дозволяє Брут не більше одного хешу одночасно.
А тепер трохи фактів:
- Програма використовує всі ядра ЦП на повну. Тести показали, що на Intel Core 2 Quad QX6700 (3,01 GHz) брутфорс вичавлює близько 200 мільйонів паролів в секунду при використанні всіх чотирьох ядер!
- Утиліта чудово працює з відеокартами Radeon: одна з її версій використовує технологію AMD BROOK, яка представляє собою аналог всім відомої CUDA від NVidia.
Визначаємо алгоритм генерації хешу
Автор:
cel1697i845
URL: bit.ly/vmJ2g8
Система: Windows
Напевно тобі часто траплялися хеші, алгоритм генерації яких був невідомий. Ймовірно, в таких випадках ти намагався дізнатися назву движка, з якого був злитий дамп бази даних, а потім патрав його вихідні коди на предмет цього самого алгоритму. Але що робити, якщо визначити тип движка не вдається, а розшифрувати хеш хочеться до божевілля? Поспішаю тебе порадувати! Чудова програма «Brutus hashes. New generation »надає прекрасну можливість для автоматичного визначення практично будь-якого алгоритму хешування! Автор спочатку позиціонував своє творіння як чергову програму для брутфорса, але в дійсності, сам того не підозрюючи, накодо зовсім іншу, унікальну і вкрай корисну річ. 🙂
А тепер сам алгоритм визначення типу хешу:
- Реєструємося на зламаному ресурсі.
- Шукаємо в доступному нам дампі хеш від відомого пароля, введеного тобою при реєстрації.
- Вводимо отриману інформацію у відповідні поля програми.
- Тиснемо на знак оклику і чекаємо, коли визначиться тип хешу.
До речі, ти можеш розробити власний алго за допомогою вбудованого конструктора. Всього доступний 6 131 066 257 801 варіант.
Аудит PCI DSS у тебе вдома!
PANBuster - це консольна утиліта, призначена для пошуку номерів кредитних карт, що зберігаються у відкритому вигляді в твоїй (і не тільки) системі. Програма може бути вкрай корисна для проведення аудиту на відповідність вимогам стандарту PCI DSS, так як він суворо забороняє зберігати PAN (номер) карти у відкритому вигляді. Таким чином, PANBuster буде не зайвою для всіх PCI QSA, системних адміністраторів, розробників, аудиторів і фахівців з розслідування інцидентів.
Особливості та функціональні можливості утиліти:
- повна підтримка Windows, Linux, Mac OS X;
- ідентифікація бренду карти (VISA, Mastercard, American Express, JCB, Discover, China Union);
- ідентифікація емісійних банку (більше 1000 BIN);
- виявлення PAN в наступних БД і системах: MySQL, MSSQL (бекап-файли), PostgreSQL, Excel, VMware VMDK, Oracle (дампи);
- парсинг стислих файлів прямо в пам'яті (.ZIP, .GZ, .TGZ);
- низька кількість помилкових спрацьовувань.
Працювати з прогой досить просто: запускаємо її з командного рядка ( «./panbuster -f ../») і отримуємо звіт про те, де і які дані були знайдені (карта платіжної системи такої-то у файлі такому-то).
Пробиваючи screen-локи на Дедик
Якщо ти хоч раз знаходив на роздачах хороший Дедик, то цілком міг зіткнутися з таким явищем, як screen-лок. Програми, призначені для цього, дозволяють тобі бачити робочий стіл Дедик, але в той же час блокують будь-які дії, поки ти не введеш правильний пароль. Звичайно, можна забити на придивилася тобі машинку, але є й інший вихід. Отже, зустрічаємо DDMgr - зручний менеджер і пробіватель screen-локов для Дедик. Особливості та функціональні можливості програми:
- зручний інтерфейс;
- пробивання більшості скрінлоков;
- вибір автозавантажувані програми;
- можливість змінювати розміри вікна;
- функції зміни порту, редиректу портів і підключення дисків;
- форсування підтримки буфера обміну (навіть якщо він вимкнений, прога змусить його працювати);
Завдяки перерахованим функціям, DDMgr може стати в нагоді не тільки звичайному користувачеві, але і власнику або продавцеві цілого парку Дедик. Найголовніша особливість програми полягає в тому, що вона дозволяє не тільки пробивати скрінлокі, але і знімати безліч інших обмежень, що заважають твоїй комфортній роботі з віддаленим комп'ютером.
Сканер вразливостей для Joomla!
Автор:
YGN Ethical Hacker Group
URL: bit.ly/vDpEt8
Система: * nix / win
OWASP Joomla! Vulnerability Scanner - це один з найпопулярніших і культових OWASP'овскіх проектів. Як зрозуміло з назви, цей перловий скрипт являє собою сканер вразливостей для відомої CMS Joomla! Його база даних вже давно використовується для цілком успішного розвитку безлічі сторонніх онлайн- і офлайн-проектів. Однак ми не будемо на них зупинятися і розглянемо основні можливості та особливості самого сканера:
- визначення версії движка;
- визначення найбільш популярних WAF для Джумли;
- величезна вбудована база даних для пошуку вразливостей Джумли і її компонентів;
- створення звітів в HTML- і текстовому форматі;
- автообновление сканера до останньої версії;
- швидка робота за рахунок відсутності фаззера і наявності вбудованої БД.
Сканер працює в інтерактивному режимі і має докладний хелп, де описані всі його параметри. Приклад запуску:
joomscan.pl -u http://joomla-site.com/ \ -x proxy: port
Є маса додаткових опцій!
WebSurgery, або «все включено»
До складу WebSurgery входять: веб-краулер, програма для брутфорса директорій і файлів, фаззер для просунутої експлуатації відомих і невідомих вразливостей типу SQL-ін'єкція, тестер XSS, програма для брутфорса форм логіна, детектор WAF, детектор вразливих для DoS місць в системі і наворочений перехоплювач трафіку, яким твій браузер обмінюється з веб-додатками. Щоб проілюструвати роботу з комплексом, візьмемо якийсь абстрактний PHP-скрипт vuln.php, уразливий для сліпий SQL-ін'єкції. Нам необхідно дістати з БД MySQL MD5-хеш користувача. Скористаємося вбудованим фаззером.
- Генеруємо перший запит (Initial Request): GET /vuln.php?id= HTTP / 1.1 HOST: 1.2.3.4
- За допомогою вбудованого лист-генератора (List Configuration) створюємо два списки: перший - з номерами від 1 до 32 (по довжині MD5-хеш-кодування), а другий - з валідними символами для Брута.
- Створюємо фінальний запит для Брута: GET /vuln.php?id=1+and+'${List_2}'= substring ((select + password + from + admin + limit + 1), $ {List_1}, 1) HTTP / 1.1 HOST : 1.2.3.4
У чому полягає його унікальність?
Але що робити, якщо визначити тип движка не вдається, а розшифрувати хеш хочеться до божевілля?
Php?
Php?