Рецепт варення, яке запросто можна назвати чудовим ліками від застуди і зіллям для зміцнення імунітету у дітей, дуже простий. Але інгредієнти його незвичайні.
pixabay
На першому місці в числі інгредієнтів рецепта варення від застуди - хвоя. Лікувальні властивості хвої відомі з незапам'ятних часів: є думка, що саме завдяки хвої широко поширена думка про небувалу фортеці сибірського здоров'я. Дослідження вчених підтвердили народну мудрість про користь хвої: факт про те, що хвоя, нирки сосни, молоді пагони, пилок, живиця, зелені шишки багаті на ефірні масла, вітаміни С, В, К, Р, каротин, крохмаль, дубильні речовини, смоли і ін. корисні речовини.
pixabay
Хочете, щоб імунітет вашої дитини був досить міцним, щоб протистояти взимку застуд? Записуйте рецепт варення від застуди.
Основний інгредієнт варення від застуди - хвоя сосни або їли. Його потрібно взяти дві склянки і ретельно подрібнити в блендері. Додати до подрібненої хвої 0,5 склянки шипшини і теж подрібнити, але не обов'язково в «кашу», достатньо кількох «вжик» блендера. Отриману неоднорідну суміш потрібно залити крутим окропом і дати настоятися протягом 12 годин.
pixabay
Настій процідити і додати в нього цукор - 300 грам. Варіть це унікальне варення від застуди на повільному вогні, помішуючи протягом години, до загусання. Сік лимона або, якщо хочете - подрібнений разом зі шкіркою лимон, додайте в варення за пару хвилин до готовності. Усе. Унікальне варення від застуди готове.
pixabay
Важливе зауваження: якщо варити варення з молодих пагонів сосни або їли, воно вийде більш м'яким на смак. Але хвоя, зібрана пізньої осені, більш цінна - дерево відправляє в голки все найцінніше, накопичене протягом літа. І воно, природно, переходить в варення. Так що приймайте рішення самі, коли варити хвойне варення - влітку або все-таки ближче до осені. Але зробити це потрібно неодмінно!
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
У чому користь помідорів для здоров'я дорослих і дітей - відповідь дають вчені
Які ліки провокують розвиток алергії на сонце у дитини
Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.
Редактор: Лариса Воробйова
Сподобалася стаття? Оцініть: