Є такі сервіси не користуватися якими в наш час високих технологій не те що б соромно, але якось не солідно. У їх число входить і одна з найбільших і відвідуваних торгових майданчиків світу, гіпермаркет Aliexpress.com, де кожен день здійснюють покупки мільйони користувачів. Це онлайновий міст між продавцями з Китаю (Тайваню, Гонконгу), Індії, Туреччини і покупцями з усього світу.
І, по крайней мере, зареєструватися тут повинен кожен, хто вважає себе сучасною людиною, що йде в ногу з часом. Тим більше, що процедура реєстрації проста, абсолютно безкоштовна (як і членство), не вимагає платіжної картки, і займе не більше хвилини вашого часу.
Для початку зайдіть на вебсайт Aliexpress.com . Майданчик вже давно отримала повноцінну русифікацію і складнощів у вас виникнути не повинно. У будь-який момент ви можете змінити регіональні настройки, вибравши прапорець у правому верхньому кутку екрану.
Скріншот з сайту Aliexpress.com
Відразу натискайте "Реєстрація" і переходите до заповнення даних для створення облікового запису. Також вам пропонується авторизація через соціальні мережі ВКонтакте і Facebook. Звичайно, ви можете скористатися цією можливістю, але ми цього робити не рекомендуємо і радимо створити окрему повноцінну обліковий запис. У питаннях пов'язаних з покупками, сервісами, оплатою взагалі утримайтеся від «гостьових» замовлень і авторизації через соціальні мережі.
Уважно заповніть реєстраційну форму англійською мовою (латинськими літерами). Це важлива умова, в іншому випадку у продавця ваші дані можуть відображатися невірно, якщо на його комп'ютері не встановлено кириличний шрифт.
Ми заповнили форму абстрактними даними, для наочності. Можете використовувати її для прикладу.
Скріншот з сайту Aliexpress.com
- Електронна пошта, або e-mail. Він буде ідентифікатором вашого облікового запису на Аліекспресс. Використовуйте свій ящик, але подбайте про те, що б ви довіряли сервісу, який використовуєте, пароль до нього відрізняється від загальновідомих варіантів символів. Пам'ятайте, що де є покупки, гроші, товари - там безтурботність може влетіти в копієчку. Серед перевірених сервісів можна виділити пошту від Гугл - gmail.com.
- Ім'я та прізвище, вводяться на англійській мові (латинськими літерами). До доставці і одержувачу куплених товарів на даному етапі це відношення не має. Ці дані вводяться пізніше. Навіть якщо ви виберете при реєстрації псевдонім, нічого страшного не станеться.
- Придумайте і підтвердіть пароль. Бажано що б паролі для різних сервісів відрізнялися і не були занадто простими, але дивіться не перестарайтеся, складні паролі легко забуваються, доведеться відновлювати.
- Введіть код з картинки (захист від автоматичних реєстрацій). Якщо код не відображується, натисніть "оновити код".
- Поставте галочку навпроти "безкоштовне членство на Aliexpress", що підтверджує те, що ви приймаєте стандартне угоду користувача.
- Натискайте кнопку "Створити Ваш профіль".
Після цього, якщо все заповнено правильно і ніяких помилок немає, вам повідомлять про успішну реєстрацію, і ви перейдете на стартову сторінку Aliexpress, але вже, як зареєстрований користувач. У цьому ви зможете легко переконатися - сайт назве вас по імені.
Скріншот з сайту Aliexpress.com
Відразу ж перед вами відкривається панель управління персональним аккаунтом. Давайте пройдемося по її основних розділів.
Мій Aliexpress - особистий кабінет користувача, де зібрана вся інформація про його активності. Покупки, оплата, доставка, суперечки і т.д.
Мої замовлення - швидкий доступ до інформації про оформлені користувачем замовленнях.
Центр повідомлень - панель, де ведеться листування з продавцями, а також службою підтримки. Зверніть увагу, що тут цілодобово присутня можливість зв'язатися з вашим «віртуальним агентом», якому можна задати будь-які питання. Не соромтеся звертатися.
Мої бажання - ваші закладки, куди можна додавати вподобані товари і мати до них доступ з будь-якого пристрою.
Улюблені магазини - теж вибраного, але сюди вже додаються не товари, а продавці.
Мої купони - дисконтні купони, які ви отримали від Аліекспресс.
Мої бали - зароблені та нараховані за участь в промо-акціях бонусні бали.
Мій Alipay - внутрішня платіжна система порталу Aliexpress. Принцип роботи той же, що і у відомого всім Paypal . Після реєстрації необхідно додати деталі платіжної картки. Реєструватися для оплати товарів куплених на Aliexpress тут необов'язково.