Реклама блогу - плани і цілі

якщо пости планують багато блогери, то заходи, що стосуються просування блогу, як правило, не носять регулярного характеру і проводяться від випадку до випадку. Я пішов від такої практики і результати виявилися дуже надихаючими, тому поділюся деякими напрацюваннями в цьому напрямку.
Плануйте рекламу заздалегідь

Щоденні дії, програма на тиждень, заходи на місяць. Найзручніший проміжок, мабуть, це тиждень. За 7 днів можна провести якусь невелику акцію, марафон, конкурс. Наведу більш конкретні приклади моїх останніх заходів:

  1. Масований викид на форуми (зібрані тематичні форуми, зареєстровані акаунти і весь тиждень активно живемо і спілкуємося на цих ресурсах.
  2. Купівля трафіку на Лендінзі з формою підписки (пару днів на створення Лендінзі - самі або з дизайнером) і 4 дні на слив трафіку, 4 тому, як завжди варто залишати хоча б день на аналіз виконаної роботи.

Є заходи періодичного властивості, наприклад, покупка силок , Читання і коментування блогів колег - тут дуже зручно поставити для себе деякі рамки, наприклад - 5-10 посилань + 3-5 коментарів щодня (іноді це зручно обмежувати ще й тимчасовими рамками - 20-30 хвилин в день).

Планування дисциплінує. Розкидавши заходи по днях, ви завжди знаєте, що треба робити в той чи інший момент, просто виконуєте частини великої роботи, а в кінці - оглядаєте результат.

якщо   пости планують   багато блогери, то заходи, що стосуються просування блогу, як правило, не носять регулярного характеру і проводяться від випадку до випадку

Ідіть туди, де є ваша аудиторія і там рекламують.

ставимо цілі

За кожним планом повинна стояти певна мета. Для блогу це може бути надбавка в передплатників, трафіку, доходи, коментарях і т.д. Як правило, я формую комплексні цілі, наприклад: за недею отримати +210 передплатників і 70 коментарів.

Що первинне? Мета або заходи?

Обидва ці аспекти взаємозалежні, проте, коли хочу перевірити щось нове - первинні заходи, коли хочу підняти блог по якимись показниками - ставлю мету і вже під неї підбираю заходи і бюджет на них.

Написане вище використовується як для індивідуальної роботи, так і для планування роботи невеликого колективу (тут ставляться як загальні, так і індивідуальні завдання кожному учаснику).

Виміряйте ефективність

Минув тиждень - звіртеся з планом, що зроблено, чи досягнуто мети. Прорахуйте витрати:

  1. Це ваш час - найголовніший мінус.
  2. Бюджет.

Наприклад при роботі на форумах (особисто) - бюджет нульовий, але часу дуже багато - ефективність в просте читачів - висока. Купівля постів на блогах - невеликі бюджети і відносно небагато часу - ефективність в прирості читачів помірна. Що краще? Для себе бачу наступне: на 3 тижні роботи з блогами - 1 тиждень життя на форумах. Я повторюся, привожу свій досвід.

А на останок ось вам 5 варіантів того що можна запланувати на найближчі тижні (цілі, звичайно ж корегуйте в контексті можливостей):

  1. +2000 читачів в твіттері - массфоловінг + 100 читачів на блозі (за рахунок твіттера).
  2. Витратити 100 $ на покупку постів і постових в блогах і отримати + 500 читачів.
  3. Відкрити розсилку на сабскрайбе, отримати 300 читачів на риссилку і + 50 на блог (за рахунок розсилки).
  4. Провести кампанію в Вконтакте - без бюджету, беручи участь в групах, мета +300 читачів.
  5. Попрацювати з форумами та з соціалки для блогерів. Завдання +500 читачів.

Тепер відповім на кілька запитань, що прозвучали після поста з ведення декількох блогів (оскільки вони здавались не раз):

Не погоджуся з пунктом в обмеженні себе по часу на написання поста.

Я звик цінувати час.

Навіщо заводити кілька блогів?

Мова йде про тематичних блогах, наприклад, блог про твіттер . Поєднувати все теми в рамках одного блогу не завжди зручно. Важливий момент: пишіть на ті теми, які вам дійсно цікаві, решта - доручіть найманим авторам. Наприклад: по посту в день, приблизно по 3-5 $ за пост - разом - 90-150 $ в місяць - погодьтеся, витрати не великі, а блоги сьогодні монетизуються дуже добре ... 3-4 блогу в які пишеш сам і ще кілька з найманими авторами - виходить непогана мережа блогів, а в мережі їх набагато простіше просувати, так як читачі одного можуть поповнити аудиторію іншого і т.д. У Рунеті, до речі вже не мало блог мереж (ось, до речі, ідея для поста - Блог-мережі Рунета).

Що первинне?
Мета або заходи?
Що краще?
Навіщо заводити кілька блогів?

Дополнительная информация

rss
Карта