- Рівні німецької мови: визначення та опис
- Таблиця
- A2 (Предпороговий рівень):
- B1 (Граничний рівень):
- B2 (Граничний просунутий рівень):
- С1 (Рівень професійного володіння):
- С2 (Рівень володіння досконало):
Якщо ти не володієш потрібним рівнем німецької мови для того, щоб вступити в німецький ВНЗ, у тебе є можливість пройти підготовчі курси німецької мови при університеті в Німеччині. Умовою для вступу на курси є наявність мінімум рівня А2, але найбільш поширеними є курси, які починають з B1. Вартість варіюється в залежності від землі і навчального закладу від 250 € до 1.000 € / семестр.
Ахтунг! Як правило, вступити на курси мають право тільки ті претенденти, які подають заяву на навчання в даному вузі!
Німецькі університети, де ти можеш проходити курси, починаючи з рівня A1-А2 (Посилання ведуть на курси німецької мови при університеті!):
Володіння німецькою мовою - це обов'язкова умова для твого вступу та навчання в німецькому вузі!
Для того щоб вступити в німецький університет , Ти повинен володіти німецькою мовою на рівні C1. Тобі потрібно буде довести свої знання мови: або відповідним мовним сертифікатом (DAF, Goethe Zertifikat), або на мовному іспиті DSH по приїзду в Німеччину.
Щоб вступити на підготовчі курси німецької мови при німецьких університетах ти повинен мати хоча б рівень німецької мови А2.
Переміщайте таблицю по горизонталі
Рівні німецької мови: визначення та опис
Тут ти знайдеш деяку інформацію про рівні володіння німецькою мовою і короткий опис кожного з них, щоб ти міг сам приблизно визначити знання мови. Точно і професійно твій рівень німецької мови встановлять на невеликому вступному тесті перед початком мовних курсів. Тут же ти знайдеш виключно інформацію для твого загального орієнтування в ступенях німецької мови.
Якщо у тебе є міжнародно визнаний мовний сертифікат (TestDAF, DSH, або один з сертифікатів від інституту Гете), твій рівень мови вже визначено і цей текст ти можеш прочитати заради інтересу!
Рівні німецької мови, як і багатьох інших мов, оцінюється по єдиній європейській системі CEFR (Common European Framework of Reference). З її допомогою можна оцінити знання іноземної мови у всіх його проявах: читанні, говорінні, розумінні на слух і в листі.
Виділяють три ступені володіння мовою, в кожній з яких є дві подступени. Таким чином, знання іноземної мови вимірюються в 6 ступенях:
- А - це елементарне володіння
- A1 Рівень виживання
- A2 Перед пороговий рівень
- B - це самостійне володіння
- B1 Граничний рівень
- B2 Пороговий просунутий
- С - це вільне володіння
- C1 Професійне володіння
- C2 Володіння досконало
Рівні німецької мови часто позначають інакше - Grundstufe (Anfänger), Mittelstufe, Oberstufe (Fortgeschritten). Однак це неофіційні позначення, вони описують знання німецького в загальних рисах, і їх використовують лише для зручності.
Триває набір на ЗИМОВИЙ СЕМЕСТР 2018/2019!
Крайній термін набору абітурієнтів на ЗИМОВИЙ СЕМЕСТР 2018/2019 - 25.06.2018!
Таблиця
A1 (Рівень виживання):
Переміщайте таблицю по горизонталі
A2 (Предпороговий рівень):
Переміщайте таблицю по горизонталі
B1 (Граничний рівень):
Переміщайте таблицю по горизонталі
B2 (Граничний просунутий рівень):
Переміщайте таблицю по горизонталі
С1 (Рівень професійного володіння):
Переміщайте таблицю по горизонталі
С2 (Рівень володіння досконало):
Переміщайте таблицю по горизонталі