Ми пильно стежимо за тим, що відбувається в рюкзачной світі. За останні тридцять років в індустрії моди все активніше стали виділятися і рости компанії сконцентровані вузької лінійки продуктів, наприклад - рюкзаків. Щомісяця народжуються все нові і вельми гідні моделі, і ці рюкзаки українських брендів сміливо можуть претендувати на визнання.
Мода на міські рюкзаки переживає пік популярності і Україна не виняток. З'являлися і зникали мікробренди і спеціалізовані майстерні з пошиття міських дейпеков. Але випробування часом пройшли найсильніші, адже залишитися на плаву і продовжувати розвиватися нишевой торгову марку в нашій країні досить важко.
На даний момент на ринку сформувався пул досить сильних українських брендів, і якщо перед вами стоїть завдання знайти і купити рюкзак саме вітчизняного виробництва, рекомендуємо зупинитися на китах.
1. GUD - торгова марка шиє рюкзаки та аксесуари з 2012 року, приділяючи багато уваги практичності і надійності матеріалів. Бренд стабільно розвивається і, схоже, активно освоює світові ринки. Відмінний сигнал для вітчизняного споживача, адже з ганчіркою «туди» не поїдуть 🙂 Зовсім недавно був розроблений авторський фоторюкзак і був знятий лукбук в Нью-Йорку. Ціни від 800 грн.
2. We Are Able - команда бренду вже більше трьох років створює рюкзаки, пройшла через багато труднощів і тепер може називати себе лідируючої маркою рюкзаків в Україні. Не так давно торгова марка пережила ребрендинг і тепер іменується як Keep. У хлопців дуже різноманітна лінійка моделей як рюкзаків, так і шкіряних аксесуарів, яку можна знайти в шоу-румах бренду. Бренд активно працює над якістю, покращуючи і модернізуючи свою продукцію. Ціни від 1600 грн.
3. Pilsok - самобутній і цікавий бренд українського виробництва. Рюкзаки якісно викроєні і зібрані. Багато уваги деталям і формі народжує дуже оригінальні дейпекі. Марка ввібрала краще від американського і японського легпрому. Чекаємо на підкорення вершин в майбутньому, адже рюкзаки українських брендів теж можуть диктувати правила в індустрії. Ціни від 1 600.
4. Svirson - торгова марка українських рюкзаків, яка «грімела» на все СНД ще в 2013 році. Уже в 2017-му бренд перезапустився з новою силою і видав ряд новинок. З'явилися рюкзаки ролл-топ, поясні сумки і кілька класичних міських моделей. В нашому інтерв'ю з творцем можна прочитати більше про нову колекцію і історії становлення Svirson.
Kruk Garage - майстерня з виробництва виробів з рідкісних вінтажних матеріалів, заснована на любові до унікальних виробів з історією. Майстерня розпочала свою роботу в 2015 році. А незвичайні вироби бренду вже встигли оцінити шанувальники ексклюзиву не тільки в Україні, але і в Європі, Північній Америці, Австралії та Японії. Ціни від 240 дол. США.
GIN - марка заполонила країну своїми доступними і вельми надійними рюкзаками. Широка модельна лінійка і прийнятна ціна зробила бренд бестселером серед студентів і школярів. Зустрічаємо GIN на вулицях кожен день. Міцно зшиті і мають сучасний міський вид. Ціни від 600 грн.
Hardride - хлопці роблять рюкзаки і сумки для найжорсткіших поїздок. Міцні і універсальні рюкзаки відмінно підійдуть людям, що пересуваються на велосипеді чи мотоциклі. Серія тактичних рюкзаків відмінно підійде і для переміщення по місту. Ціни від 1 500 грн
Poolparty - перший масовий виробник рюкзаків в країні, який доріс до випуску сезонних колекцій. Бренд випускає 2 колекції в рік, продається за межами України і має дуже доступний середній чек. Ціни від 600 грн.
Bagglet - майстерня шиє рюкзаки з 2013 року і спеціалізується на шкіряних виробах ручної роботи. Ціни від 1300 грн.
Fusion - молодий бренд з дуже свіжим поглядом на те, якими мають бути рюкзаки для міста. Марка використовує міцні матеріали і створює дуже стильні та практичні дейпекі. Ціни від 600 грн.
Український рюкзак може бути крутим як по духу, так і за якістю. Всім нашим вітчизняним маркам, безумовно, є куди рости і над чим працювати, але той факт що продукція доросла до високого рівня якості є вже незаперечним фактом. Обирай українське!