Samsung Galaxy Note9: чому він хороший, але багато хто незадоволений?

  1. Ось вам найважливіші технічні характеристики Samsung Galaxy Note9
  2. автономність
  3. S-Pen
  4. Dex
  5. мінуси
  6. Відеоогляд Samsung Galaxy Note9

Не впевнений, що сьогодні комусь дуже цікаво читати огляди смартфонів або ноутбуків, тому ми робимо не огляди, а думки. Адже характеристики та інформація про них можна переглянути і на GSMarena, і в сотні інших місць, але для мене особисто було б куди корисніше просто прочитати кілька думок від того, хто користувався пристроєм. Тому я поділюся своїми думками про Galaxy Note9.

Тому я поділюся своїми думками про Galaxy Note9

Отже, дев'ятий Note - це логічна еволюція після восьмого, в плані, смартфон не став кардинально новим, і власникам Note8 можна походити зі смартфоном ще рік. Хоча я б оновився і пізніше поясню чому. Зовні відмінностей вкрай мало, основні - ззаду, де сканер тепер став під камерами, за що велике спасибі. В іншому діагональ дисплея зросла з 6,3 "до 6,4", але при цьому розміри самого пристрою практично не змінилися. Ну і нові кольори, включаючи жовтий стилус, що, як на мене, є дуже крутий іміджевої фішкою.

Всередині змін набагато більше: новий процесор, в залежності від регіону - це або Qualcomm Snapdragon 845, або Exynos 9810, обидва 10 Нм, базова версія має 128 ГБ сховища на борту, а топова - 512 і 8 Гб оперативної пам'яті! З'явилися стереодинаміки, стилус не тільки квітчастий, але і з Bluetooth, а головне - нарешті у Note нормальна автономність! Вперше в серії смартфон отримав акумулятор ємністю 4000 мАг.

Ось вам найважливіші технічні характеристики Samsung Galaxy Note9

  • Розміри: 161.9 x 76.4 x 8.8 мм;
  • Вага: 201 г;
  • Операційна система: Android 8,1;
  • Дисплей: 6,4-дюймовий, 2960 × 1440, Gorilla Glass 5;
  • Процесор: Exynos 8910 або Snapdragon 845;
  • Відеоприскорювач: Mali-G72 MP18 або Adreno 630;
  • ОЗУ: 6 або 8 ГБ;
  • ПЗУ: 128 або 512 ГБ;
  • Основна камера: подвійна, основний модуль 12 МП, f 1.5-2,4, другий модуль 12 МП, f 2.4, LED-спалах;
  • Фронтальна камера: 8 МП, f 1.7;
  • Акумулятор: 4000 мАг;
  • Інтерфейси: 4G LTE, Wi-Fi (802.11 ac), Bluetooth 5.0 LE, GPS, NFC;
  • Інше: USB Type-C (USB 3.1), дактилоскопічний сканер, два слота для SIM-карт.

Тест автономності та продуктивності Samsung Galaxy Note9

Хто раптом не стежив за нашим сайтом або каналом, я робив огляди всіх поколінь Galaxy Note, які існували, включаючи Note7 , Який виявився провалом компанії. А деякі були тривалий час моїми основними смартфонами у використанні, та й взагалі це одна з моїх улюблених новинок в році.

Отже, почнемо з головного - вартості. Смартфон варто багато, це один з найдорожчих неексклюзивними флагманів на ринку, йому можна хіба що iPhone X протиставити. Вартість в Україні становить 35000 грн, це близько 1300 доларів. І це питання я хочу закрити швидко: немає грошей, не потрібен такий дорогий смартфон або ви не розумієте, чому він стільки коштує - все ок, просто не купуйте його! Я ж точно розумію, за що віддаю такі гроші, і не розумію, чому цей смартфон повинен коштувати дешево. Це флагман з усіма доступними категоріями технологій на ринку: тут є всі способи розблокування, слот для карт пам'яті і два слота для СІМ (один гібридний), роз'єм для навушників 3,5 мм, тут кращі камера, дисплей, є вологозахист, хороший звук і взагалі все, що можна хотіти. Тому так, тут є, за що платити, але ніхто цього робити не змушує. Я краще розповім про те, що мене найбільше порадувало і що навпаки засмутило.

автономність

Нарешті величезний Galaxy Note можна назвати автономним смартфоном! Я був упевнений, що 4000 мАг - це хоч і добре, але зірок з неба смартфон вистачати не буде. Як виявилося, все дуже добре: по автономності Note9 практично ідентичний Huawei P20 Pro . Ми це досліджували в Checkedd , Скоро відео буде на каналі, але цифри вже є. Після прогону нашого стандартного тесту Galaxy Note9 показав 31% заряду. Huawei P20 Pro - 37%, iPhone 8 Plus розрядився до завершення тесту, SGS9 Plus пройшов його, але там залишилося всього 4% заряду. Так що тут робота проведена серйозна.

S-Pen

Я використовую Note9, як блокнот. Кожне комерційну пропозицію я спочатку розписую руками в блокноті, так легше все вважати і гратися з цифрами. Тепер я просто завів електронний блокнот і пишу там. Це зручно ще й тим, що мені ніколи не потрібно дзвонити комусь в офісі, щоб він знайшов в паперовому блокноті щось, все завжди під рукою.

Але це можна було робити і раніше, а ось нова функціональність стилуса мене порадувала куди більше. Тепер в стилус вбудований енергоефективний модуль Bluetooth для того, щоб за допомогою стилуса управляти деякими функціями смартфона. Наприклад, я недавно провів воркшоп зі свого досвіду використання лінійки Galaxy Note і сам вирішив перевірити, як працює управління стилусом в презентаціях. Ось кілька скроневої з сторіз з цієї презентації, інших фотографій немає, на жаль.

Але для мене це був відмінний кейс, причому, його я буду використовувати постійно на презентаціях. Що я зробив: я зробив презентацію з 42 слайдів на комп'ютері, про всяк випадок взяв його, але їхав на виступ, будучи твердо націленим провести презентацію прямо зі смартфона. Інакше нафіга мені всі ці штуки? Відразу скажу, презентація була для Samsung і була комерційною, але мене ніхто не просив використовувати цю можливість, мені самому було дуже цікаво. Тому вже на локації я просто відкрив на Galaxy Note9 меню шеринга екрану, вибрав потрібний телевізор і запустив повтор по беспровод.

Після цього відкрив встановлений на смартфоні PowerPoint, відкрив свою презентацію і просто кликав стилусом взад і вперед. Причому, так як робота здійснюється по BT, я міг відходити від смартфона метрів на 8-10, і зв'язок була миттєвою. Це дуже зручно, тобто немає відчуття фішки заради фішки. Причому я сказав прямо під час презентації, що батарейка тут маленька і за годинниковою доповідь вона може розрядитися, що і сталося на 40-й хвилині. Але 40 секунд стилуса в смартфоні заряджає його практично повністю, так що я засунув його, сказав пару пропозицій і продовжив перегортати слайди. Як на мене, шикарна функціональність. Особливо, з огляду на той факт, що до цього я більше місяця катався по Україні з Canon і розповідав про фотографію. Ось там було б круто показувати все прямо зі свого смартфона. Та й взагалі, в поїзді допрацював презентацію, прямо стилусом можна щось домалювати, Поперемещайтесь і так далі, і відразу на виступ. Ясна річ, цей кейс не для всіх, але певному колу людей буде корисно.

Dex

Я дуже вірю в режим Dex, хоча не саме в нього, а в концепцію в цілому. Я дійсно вважаю, що єдиним комп'ютером у середньостатистичної людини повинен бути смартфон! Приїхав в офіс, підключив до екрану і працюєш в десктопном режимі. З усіма файлами, з усіма даними, залогіненним учетке і так далі. З огляду на кількість внутрішньої пам'яті в смартфонах (тут до 1 ТБ) і існуючу продуктивність, це вже не майбутнє, а реальність. Я кілька днів пропрацював в цьому режимі і він, звичайно, не без вад, але серед всіх конкурентів - кращий. Більш не потрібен спеціальний док, потрібно всього лише увіткнути передходнік в USB Type-C або відразу відповідний шнур, і Dex запуститься на підключеному екрані. На відміну від того ж рішення в Huawei, тут в меню можна запустити і Play Market, і будь-який додаток, і мови змінюються на зовнішньої клавіатурі звичайної комбінацією. Це все дуже зручно, і 90% своєї роботи я можу робити в такому режимі.

мінуси

З недоліків можу відзначити кілька. Сканер ззаду, а не під екраном - це такий собі зазор на майбутнє, щоб цю фішку з помпою уявити в Galaxy S10 або як би він не називався. Але проблема в тому, що китайці вже почали вставляти в свої не найдорожчі смартфони сканери під екраном, це може зіграти злий жарт з Samsung.

Ну і не сильно мені зрозуміло, чому камера зовсім не змінилася, в порівнянні з SGS9 + . Так, вона все ще одна з кращих на ринку, але як би хотілося, щоб телекамера була з оптичним збільшенням 3х, замість 2Х. Це вже хотелочкі, звичайно ж, тим більше, в даному випадку камера - не найголовніший акцент цього смартфона, але в топовом і дорогому пристрої все хочеться бачити трохи краще, ніж у всіх.

У підсумку, як і в минулі роки, Galaxy Note9 - це той смартфон, на який мені хочеться перейти після iPhone. А в цьому році - чи не єдиний смартфон на Android, який викликає такі бажання, тому що всі інші захворіли. Віщуючи можливі питання з приводу версії з 845 Snapdragon, у мене не було цього смартфона і порівняти не можу. Але я не думаю, що різниця обов'язково буде разючою. Так, в деяких поколіннях вона відчувалася сильно, наприклад, коли Note3 на Снеп міг знімати відео в 4k, а на ексінос - немає, але компанія розвиває свої процесори і, я сподіваюся, їх характеристики будуть порівнянні.

Відеоогляд Samsung Galaxy Note9

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Інакше нафіга мені всі ці штуки?

Дополнительная информация

rss
Карта