Східні єдиноборства для дітей. Який вид краще.

Автор Повідомлення Lena1979

Мами, поділіться досвідом. Чим займаються ваші діти? Які плюси і мінуси? Айкідо, Текендо, Дзюдо і т.п. Що вибрати?

Oksana1409

Теж дуже цікаво ... а з якого віку?

angelok-adams angelok-adams Zwetylik Nat05

Коли я вибирала для свого сина, в інеті знайшла, що безпечніше текендо, начебто навіть із захворюваннями суглобів і то можна займатися з інструктором. (Заняття з 4 років) Також корисно для здоров'я, фізичної форми і зміцнення організму. (Як втім і ін. Види єдиноборств) Тому свого туди і віддала, хоча вирішальним у виборі стало, що заняття недалеко від будинку, але і в іншому все теж влаштовує.

Марківка Мамантенок

Федерація Айкідо Марій Ел починає проводити свої заняття в стінах нашої студії Мамантенок. Сьогодні 14 жовтня у нас побував президент федерації Айкідо республіки Марій Ел - Олександр Чуфістов і дав початок нашому спільній співпраці. Айкідо - бойове мистецтво родом з Японії, що синтезує в собі всі кращі досягнення великих майстрів бойових мистецтв.
Бути впевненим у собі і бути сміливим, бути спритним і бути сильним, уміти говорити тверде «ні» і вміти говорити тверде «так», доречний постояти за себе і не дати в образу свого друга, бути справедливим і бути чесним, уміти не битися, а зупиняти бійку, бути рішучим, бути МУДРИМ - це Айкідо.
Щорічно з 2002 року японська делегація приїжджає в республіку Марій Ел, щорічно прабатьки мистецтва Айкідо дають майстер класи в нашому місті. Регулярно і наші інструктори їздять до Японії. Завдяки цьому Федерація Айкідо Марій Ел приїхала з недавніх VII всеукраїнських юнацьких ігор бойових мистецтв з I командним місцем (категорія 10-12лет), II-командне місце (категорія 13-15лет), II-командне місце (категорія 16-17лет).
Починаємо набір дівчаток і хлопчиків з 3 років на заняття Айкідо в студії Мамантенок. При купівлі абонемента в перший день - одне заняття БЕЗКОШТОВНО. Не пропустіть момент - заняття будуть проходити тільки в середу і в суботу, тому кількість груп обмежена. Наша адреса: В-Інтернаціоналістів 22б, ТЦ Віста. тел. 622-722
Федерація Айкідо Марій Ел починає проводити свої заняття в стінах нашої студії Мамантенок hoveya2008

У мене син 5-й рік Айкідо займається, йому подобається. Інформація про федерацію айкідо на сайті http://aikido12.ru/

volandinka

Загалом, в якомусь журналі начебто вичитала, що такі види спорту можна розділити на дві групи: боротьба і єдиноборства. Боротьба - це тісний контакт, захоплення, больові прийоми, удари як правило запрещещни, піднімання противника - дзюдо, боротьба. Єдиноборства - менш тісний контакт супротивників, удари руками і / або ногами - карате. Айкідо окремо, тому що там взагалі атак немає як таких. Змагань в айкідо теж немає, тільки іспити для здачі на пояс. Скрізь є свої плюси і мінуси.
Для життя. Боротьбистів легше захиститися, коли противник дуже близько і його можна схопити (ну, і потім перекинути, перкінуть, заламати Загалом, в якомусь журналі начебто вичитала, що такі види спорту можна розділити на дві групи: боротьба і єдиноборства ). Поки противник на відстані, боротьбистів фактично нічого не може з ним зробити. Хто займається єдиноборствами навпаки, може з відстані вмазати з ноги, що мало не здасться, і навпаки, коли противник дуже близько не особливо розмахнешся для удару. Айкідо взагалі в реальному бою труднопріменімо.
Що стосується професійного спорту, так на мій погляд проф. спорт взагалі далекий від здоров'я. Там перемога над усе. У дзюдо зміщені хребці, в карате удари, в балеті проблеми зі стопою через пуанти ... всюди свої нюанси. Але чи стане ваша дитина професійним спортсменом? Чи дасте ви йому робити кар'єру в спорті? Зазвичай дивлячись на своїх знайомих, я бачила, що спочатку батьки водять дитину на всі можливі розвиваючі заняття, потім забороняють ходити на ці заняття, тому що вони нібито заважають вчитися, а потім і самій дитині ці заняття нафіг не потрібні, тому що перевантаження в школі великі, а у вільний час простіше посидіти за компом.
Що стосується конкретно дзюдо ... да займалися у мене деякі знайомі з дитинства і я не чула від них скарг, описаних вище. Просто займалися для себе, просто фізику тіла поліпшили, просто траплялося застосовувати в реальному житті для захисту. Інше питання, що особисто мені дзюдо як і інші види боротьби не подобаються з чисто естетичної точки зору: виглядає не особливо красиво в порівнянні з єдиноборствами, відчуття теж не з приємних (постійно мордою в татамі, та ще суперники не всі люблять митися, так що з одного боку запилене татамі, з іншого спітніла туша ... тому думаю, що для тих, у кого алергія на пил або астма не дуже підходить, хоча треба пробувати, у мене знайомі і з астмою займалися, тому що дуже подобалося) . До слова, у нас в місті є олімпійська школа резерву з дзюдо.
Що стосується єдиноборств, то вони виглядають більш ефектно на змаганнях. У кіно люблять використовувати удари з єдиноборств, тому що вони більш видовищні, ніж просто катання суперників по підлозі. Оскільки удари самі по собі небезпечні, в якихось єдиноборствах (в текендо, н-р) на змаганнях використовують шоломи. У рукопашке начебто використовують і шоломи, і нагрудники .. треба уточнювати .. А десь не використовують всякі шоломи, тому що вважають, що вони тільки заважають і розслаблюють супротивників. До речі, в єдиноборствах є не тільки прийоми і удари, є ще комбінації рухів, які треба заучувати, як в танці. Розвиває пам'ять. Взагалі, потрібно дивитися конкретні тренування.
Що стосується айкідо, воно взагалі якось осібно стоїть. Там філософія інша, немає ударів і ніякої агресії. Але, як я вже писала, для захисту в житті труднопріменімо.
Про текендо десь краєм вуха чула (не знаю вже наскільки це правда), що це не східне єдиноборство, а розроблено кимось на основі прийомів з різних інших стилів. (PS не плутати Текендо з Таеквондо).
І взагалі, якщо вже сильно переживати з приводу можливих травм, то ні спортом, ні танцями краще не займатися. У будь-якому вигляді можна і розтягнення, і вивих отримати, і навернуться, і зіткнутися з кимось. Правда, якщо сидіти все життя вдома на дивані, болячок теж менше не буде, чомусь ті ж зміщення хребців і розтягування, і вивихи трапляються і у тих, хто нічого не робить))) На мій погляд, головне у всьому міра, і хороший досвідчений тренер грає важливу роль. Zwetylik
Не забувайте про УШУ або шахи (шашки) . лисиця


Це хто сказав? Сівена Сігала звичайно ніхто не дивився, а він відомий популяризатор айкідо. А ще айкідо дозволяє не доводити ситуацію до бою як такого.

Zwetylik

А мій займається греко-римською боротьбою, в С.К. "Ювілейний", живемо поруч, ходить один, заняття безоплатного, та ще й спортивний табір є.

alef

про айкідо і реальну самооборону - факт. Не може бути застосована вона в дворових бійках. А Стівен Сігал це кіно. Він дійсно завжди намагався створити стиль, здатний бути корисним в сутичках на вулиці. Але це вже була інша (класичне) напрямок. Як хтось сказав вище в ньому навіть немає змагань, тільки показові виступи. Проте це дуже гарний спорт, корисний для загальної спортивної координації, гнучкості і пронизаний власною філософією. В цьому плані вони з ушу схожі.
Якщо при виборі секції вам цікаво тільки те, на скільки ефективно єдиноборство допоможе в бійці, то тут, напевно, потрібно йти в бокс ... Хороша "двоєчка" може вивести суперника з рівноваги в 3 секунди і відіб'є бажання в подальшому зв'язуватися з вами. АЛЕ! Це тільки якщо противник ніяк не підготовлений фізично.
Абсолютна більшість східних єдиноборств пронизані власною філософією, на це обов'язково варто приділити увагу. На прикладі ДЗЮДО можу сказати, що там крім фізичного розвитку, тренера досить багато вкладають в розвиток морально-вольових якостей. Це дуже важливо! У процесі формування особистості та характеру ДЗЮДО принесе величезну користь (важливо звичайно потрапити до хорошого тренера). Тут вчать проявляти повагу до суперника, не втрачаючи при цьому власної гідності. На цьому і будуються взаємини і з тренером і хлопцями в групі. І в майбутньому ваша дитина навчиться не піддаватися на провокації і взагалі уникати бійок. А якщо вже фіз. контакт неминучий, то він зможе за себе постояти.

лисиця


Угу, ви це розкажіть моїм старшим хлопцям, вони з 4-х років в айкідо. Хлопчаки в школі завжди б'ються, але після кількох спроб до бійок з ними справа не доходить. Айкідо вчить не битися, а протистояти, виводити з рівноваги і знешкоджувати. Ті бійки, які були зафіксовані класним керівником кінчалися завжди однаково, противник просто тихо лежав носом в підлогу, без синців і порваній одягу. За п'ять років двічі з цього приводу в школу викликали, останній раз років зо два тому ... Мене це влаштовує.

ka-terina Ларіса72 kukla1

ми сходили в Панду синові сподобалося, але не знаю нам вже дев'ять, а там діти :-))

Nat05

Мені цікаво, якщо ходиш на східні єдиноборства, чи скрізь дають паспорт спортсмена з присвоєнням першого дана (взагалі то спочатку по ін. Називається, яка то перший ступінь до першого Дану)? У нас текендо, нам після погода занять дали паспорт на іспиті. Чоловік ходив, знімав на камеру, там так цікаво. Мені цікаво, якщо ходиш на східні єдиноборства, чи скрізь дають паспорт спортсмена з присвоєнням першого дана (взагалі то спочатку по ін
Я вже писала ходимо в Глобус, синові все подобається, тренер теж. Син іноді в садок йти не хоче, а в текендо із задоволенням. а тут ще паспорт дали з фото, з присвоєнням якогось розряду (не пам'ятаю як називається ступінь до першого Дану) grand08-79
Скільки років вашій дитині? Моєму 4 роки. Хочеться кудись віддати, але потрібно, щоб тренер був суворіше. Пробували в айкідо, тренер був дуже спокійний, зауважень майже не робив, в результаті мій став тільки балуватися на заняттях, перестали водити.

Чим займаються ваші діти?
Які плюси і мінуси?
Що вибрати?
А з якого віку?
Але чи стане ваша дитина професійним спортсменом?
Чи дасте ви йому робити кар'єру в спорті?

Дополнительная информация

rss
Карта