Синій екран iPhone

Всі, у кого є звичайний стаціонарний комп'ютер, напевно пам'ятають свою розгубленість, коли вперше зіткнулися з небесно - синім кольором монітора, і довгим незрозумілим текстом на ньому

Всі, у кого є звичайний стаціонарний комп'ютер, напевно пам'ятають свою розгубленість, коли вперше зіткнулися з небесно - синім кольором монітора, і довгим незрозумілим текстом на ньому. Правда, ми швидко навчилися розбиратися, чого ж хоче windows на цей раз, і BSOD перестав бути проблемою. Що стосується власників яблучних телефонів, то їм синій екран смерті був невідомий, і лише з моделі iPhone 5s почалося його переможний хід. Причому, на відміну від ПК, на дисплеї айфона відсутні написи-покажчики, піди здогадайся, що він хоче і як йому допомогти.

Як виглядає?

При спробі оновлення, відкриття текстового редактора, або абсолютно довільно, і без причини, екран айфона набуває синього кольору і не реагує на дотики. Іноді, він починає багаторазово перезавантажуватися, поки не видасть синій екран, потім перезавантаження починаються спочатку. Якщо сильно пощастить, то в якийсь момент може викинути помилку, яка звузить коло пошуків поломки гаджета.

В чому причина?

Перші власники iPhone 5s мали нещастя побачити синій екран смерті, незадовго після покупки новенького гаджета. Спочатку головним винуватцем BSOD призначалося безкоштовний додаток iWork, яке було проти фонового режиму для своїх вікон. І всякий раз при спробі згорнути вікно текстового редактора, радувало власників синім екраном смерті.

Пізніше, звинуватили недосконалість самої iOS 7, і оголосили про те, що при завантаженні нового оновлення, проблема ліквідується сама собою.

На жаль, але і при більш нових iOS, екран айфон періодично ставав синім, і лякав своїх власників безвихіддю. Тоді вже, розробникам довелося зізнатися, що проблема синього екрану криється в самій мікросхемі iPhone 5s. Щось там недопрацювали, ось вона і вилітає.

Як показує практика роботи нашого СЦ АйФікс, список причин через які айфон стає синім, трохи більше:

Але коли гарантія вже закінчилася, або власні час, нерви і гроші, для вас означають більше, ніж реалізації права споживача, то приносите ваш айфон до нас. Ми встановимо причину синього екрану iPhone 5s і зробимо все, щоб ваш яблучний один повернувся до звичного для нього окрасу.

  1. Удари і падіння, в результаті яких здатний відійти шлейф екрану, проблема вирішується заміною шлейфу дисплея iPhone 5s, або модуля екрану, якщо проблема в ньому, на жаль, сам тачскрін ніякому ремонту не підлягає.
  2. Перегрів пристрою. Вельми частою рекомендацією, якщо не ловить мережу вай-фай, є варварський спосіб прогрівання iPhone 5s без його розбирання. Даний метод має під собою практично виправдану базу (модуль вай-фай кріпиться за допомогою термоклея і від сильної струсу або удару здатний відклеїтися від плати). І дійсно здатний допомогти, на жаль, ненадовго. Порадники, стверджують, що не потрібно переплачувати і нести айфон в майстерню, якщо не працює вай-фай, тому що за ті ж гроші, там виконають такий же прогрів. Якщо це твердження засноване на власному досвіді, то їх можна зрозуміти, але жоден кваліфікований фахівець, не стане гріти айфон без його розбирання! Саме тому, що це може призвести до синім екраном смерті айфона, через якийсь час. Тому як, при загальному прогріванні є великий ризик підплавити і зрушити пару сусідніх мікросхем, і тоді вже доведеться або міняти всю системну плату, або довго і нудно відновлювати зіпсовані доріжки.
  3. Навіть якщо гаджет був успішно розібраний, і вдало провели заміну екрану, або дисплея, прогріли модуль вай-фай або виконали інший апаратний ремонт, то є ризик, зіпсувати гарний початок поганий збіркою. Ми часто акцентуємо увагу на кріпленні айфонів, на тому, що він дуже різний, хоч і відрізняється за все на 0,1-0,2 мм. І що ця різниця вкрай критично, і розбіжність винятково своїм посадкових місцях здатне наробити чимало лиха, в тому числі і синій екран смерті айфон, про який сьогодні мова. А все тому, що при їх перестановці відбувається деформація шлейфу. Таким горе- майстрам належить ще і заміна шлейфу дисплея iPhone 5s. Якщо сильно не пощастить, то і процесор може згоріти.
  4. Ще одна причина пов'язана з джейлбрейком, який передбачає відкриття доступу до файлової системи iOS, а також можливість установки стороннього ПО, яке і може завдати шкоди вашому девайсу.
  5. Дуже часто бувають випадки, коли айфон синій, після поновлення до останньої версії iTunes по повітрю.

Що робити?

  1. Спробувати вимкнути iPhone 5s затиснувши кнопку POWER і HOME. Час утримання 3-30 сек. При цьому, вкрай бажано, щоб всі цінні дані були збережені в хмарі або на комп'ютері.
  2. Дочекатися, коли яблучний телефон розрядиться, і вимкнеться сам по собі. Потім підключити до нього оригінальну зарядку і з радістю побачити блискавку на екрані. Іноді, після цього можна забути про BSOD на тривалий час.
  3. Підключити айфон до ПК і оновити iTunes. Попередньо створивши резервну копію даних.
  4. Якщо це не допомогло, гаджет не розбирався, джейлбрейк ви не робили, і взагалі iPhone на гарантії, то є сенс, повернути його в магазин. Можливо, це брак виробництва, і вам дадуть новий айфон 5s, а цей заберуть. Якщо ж, ви погодитеся на ремонт айфона , Який в авторизованому СЦ затягується на місяць-другий, то пам'ятайте, що на час ремонту iPhone 5s по гарантії, вам зобов'язані надати аналогічний гаджет в користування.

Як виглядає?
В чому причина?
Що робити?

Дополнительная информация

rss
Карта