- зміст
- Вступ
- Що таке право доступу?
- Типи прав доступу.
- Сфера дії права.
- Функціональна область права.
- Розстановка прав доступу.
- Ролі.
- Інтерфейс управління правами доступу.
- Винятки.
- Кілька практичних порад.
- FAQ.
- Посилання.
Спроба опису системи прав доступу phpBB 3.0.x
[Url = http: //www.phpbbguru.net/kb/administration/permissions-system/] Система прав доступу phpBB 3.0.x [/ url]зміст
Вступ
Що таке право доступу?
Типи прав доступу.
Сфера дії права.
Функціональна область права.
Розстановка прав доступу.
Ролі.
Інтерфейс управління правами доступу.
Глобальні права доступу.
Локальні права доступу.
Ролі.
Маски прав доступу (трасування прав).
Винятки.
Кілька практичних порад.
FAQ.
Посилання.
Вступ
Кожен адміністратор після установки конференції та створення на ній деякої кількості форумів стикається з необхідністю реалізувати свої уявлення про "правила гри": кому, де, що і в якій мірі дозволено на його конференції. У phpBB 3.0.x для цього є потужний інструмент - система прав доступу. Вона досить складна і без розуміння певних положень, на яких вона заснована, може викликати труднощі (при спробах настройки "методом тику"). Спробуємо розглянути основні функціональні особливості цієї системи.
Потрібно відзначити, що в деяких статтях, розміщених на офіційному сайті phpBB, права класифікуються трохи по іншому. Тому, даний матеріал не слід розглядати як частину офіційної документації по phpBB 3.0.x. Це всього лише ще один погляд на систему прав, і він не претендує на "безгрішність". Якщо ви помітили помилки або неточності, просимо прокоментувати свій коментар.
У матеріалі іcпользуется термінологія, прийнята для російської версії локалізації phpBB 3.0.x.
Що таке право доступу?
Під конкретним правом доступу розуміється дозвіл на вчинення будь-які дії або володіння будь-якої можливістю. Наприклад, "Може бачити форум" (тобто, бачити заголовок форуму в списку форумів), "Може читати форум" (тобто, має можливість перейти на сторінку відображення списку тем форуму і далі в теми), "Може створювати теми" або " може відповідати в темах "(тобто, створювати нові теми або відповідати в існуючих) і т.п.
Типи прав доступу.
При розстановці прав доступу слід враховувати два аспекти:
Сфера дії права.
З цієї точки зору всі права можна розділити на:
- Глобальні.
Дія глобального права поширюється на всі форуми конференції або взагалі не пов'язане з доступом на форуми (наприклад, право використовувати BBCode в особистих повідомленнях або відправляти email-повідомлення). - Локальні.
Дії локальних прав обмежені конкретним форумом, тому їх ще можна назвати форумних правами доступу (наприклад, використовувати Пошук в форумі або голосувати в опитуваннях).
Функціональна область права.
Всі права розділені на наступні типи:
- адміністраторські права
Вони завжди глобальні. Це права, пов'язані з настройками конференції, створенням і управлінням форумами, користувачами, групами, розстановкою самих прав доступу і т.п. - модераторські права
Це права, пов'язані зі схваленням, редагуванням, переміщенням, об'єднанням і видаленням повідомлень і тим, розглядом скарг. Вони можуть бути і глобальними, і локальними, за винятком двох: оголошення попередження користувачеві і блокування (бана) користувача, які можуть бути призначені тільки глобально. - призначені для користувача права
Це основні права користувачів, пов'язані з настройками профілю (особистого розділу), використанням системи Особистих повідомлень, email і т.п. Вони глобальні. - Права доступу до форумів
Це основні права, пов'язані зі створенням повідомлень і тим на форумах, підпискою на форуми, пошуком в форумах і т.п. Вони локальні.
Строго кажучи, виділення в окремий тип Forum Permissions - Права доступу до форумів, слід вважати умовним. Це зроблено з метою зручності кодування і використання. Фактично ж, не можна призначити право доступу до форуму абстрактно, без прив'язки до конкретного користувача (або групі). І по суті - це всього лише Локальні призначені для користувача права. Підтвердженням цьому може слугувати той факт, що такі права як: долучати файли, завантажувати файли, ігнорувати флуд-контроль, використовувати підпис - є відразу в двох групах: як глобальні - в Користувальницьких правах, і як локальні - в Права доступу до форумів. Але з точки зору коду - це "різні" права, і їх значення зберігаються в різних полях бази даних (u_attach, u_download, u_ignoreflood, u_sig, f_attach, f_download, f_ignoreflood і f_sigs).
Таким чином, всі права можна звести в наступну матрицю:
Список всіх прав доступу можна подивитися тут
Важливим для розуміння є той факт, що по функціональних областях (типам) права не дублюються і не перекриваються. Кожен тип прав існує незалежно від іншого. Користувачеві можуть бути присвоєні максимальні перевірений адміністратором сайту права, але він не зможе редагувати чужі повідомлення, тому що не має відповідного модераторами, або не зможе бачити форуми на індексного (головної) сторінці конференції, тому що не має відповідного Права доступу до форумів.
Всі права можуть бути призначені як індивідуально, так і групі. Призначення прав групі користувачів дає той же результат, що і індивідуальне призначення аналогічних прав усім членам цієї групи. Але "груповий" метод, крім очевидної економії часу і сил, має ту перевагу, що користувач має певним груповим правом тільки тоді, коли він є членом даної групи, що вельми зручно. Тому для створення добре структурованої і легко керованої системи прав доступу на вашій конференції можна рекомендувати як можна рідше використовувати індивідуальне призначення прав. Переважний метод полягає в приміщенні користувачів в групи і в призначенні прав групам.
Розстановка прав доступу.
В кінцевому підсумку, всі права встановлюються для конкретного користувача. Але кожен користувач може розглядатися як член різних груп, для яких встановлені різні права. Таким чином, в конкретному форумі конкретне право для конкретного користувача може одночасно мати різні значення. І це є ще одним дуже важливим аспектом.
Можливі три варіанти значення настройки права:
- Право не встановлено. Відповідає значенню НІ на вкладці настройки розширених прав. Сама "слабка" настройка.
- Право дозволено. Відповідає значенню ТАК на вкладці настройки розширених прав. Більш "сильна" настройка.
- Право заборонено. Відповідає значенню НІКОЛИ на вкладці настройки розширених прав. Сама "сильна" настройка.
Ці три значення - НІ, ТАК, НІКОЛИ - дозволяють для користувача мати більше однієї настройки конкретного права через участь в декількох групах. І підсумкове, що діє в конкретному форумі право буде залежати від того, яка настройка в даному випадку буде сильніше. При створенні нової групи або нового форуму за замовчуванням права для них не встановлені (настройки всіх прав находяться в значенні НІ), якщо тільки ви не використали при створенні опцію "Копіювати права доступу" з існуючої групи або форуму.
Наприклад, ви створили групу "Еліта", куди включили найбільш заслужених користувачів вашого форуму. Але всі вони є також і членами групи "Зареєстровані користувачі". У вас є форум "Архів" та ви хочете, щоб теми в ньому були доступні тільки для членів групи "Еліта", а для інших користувачів форум став би не доступний. Ви, звичайно ж, дозвольте право "Може бачити форум" для групи "Еліта" (встановіть настройку права в значення ДА). Але не слід забороняти право "Може бачити форум" для групи "Зареєстровані користувачі" (встановлювати настройку права в значення НІКОЛИ). Тому що, якщо ви зробите це, користувачі з групи "Еліта" будуть мати в форумі "Архів" у такому значенні настройки права: ТАК, як члени групи "Еліта", і НІКОЛИ, як члени групи "Зареєстровані користувачі", і спрацьовувати буде більш сильна настройка: НІКОЛИ .. тобто користувачі з групи "Еліта" не побачать форуму "Архів". В даному випадку слід для групи "Зареєстровані користувачі" встановити настройку права в значення НІ. Тоді з двох значень ТАК і НІ для членів групи "Еліта" буде спрацьовувати сильніша настройка ТАК.
Ролі.
В системі прав доступу ролі використовуються для створення різних наборів прав доступу, що відображають найбільш типові і часто використовувані ситуації. Наприклад, форумная роль Доступ тільки для читання: є доступ до читання форуму, але без можливості створювати нові теми або відповідати на повідомлення. PhpBB 3.0.х поставляється з рядом вже налаштованих ролей: 22 ролі, розділені на 4 групи відповідно до функціональними типами прав. Використовувати "рольової" спосіб замість "точкового" для розстановки прав доступу вельми зручно. Замість того, щоб перевіряти кожен перемикач налаштувань вручну, ви можете задати попередньо роль в списку і отримати необхідний результат, так би мовити, в один клік мишки. Але ролі не тільки простий і швидкий спосіб налаштування прав доступу, вони також є вельми потужним інструментом. Ви можете створювати свої власні ролі і редагувати вже існуючі. Ролі є динамічними, тому, коли ви зміните роль, для всіх груп і користувачів, яким призначено дана роль, автоматично пере визначаться права доступу.
Інтерфейс управління правами доступу.
Отже, познайомившись з основними положеннями системи прав доступу, ви тепер без праці зрозумієте в інтерфейсі управління правами доступу в адміністраторському розділі. Спочатку він може здатися заплутаним, із зайвою дублюванням. Але це не зовсім так. Пункти меню просто відображають різні можливі поєднання типів, методів і способів розстановки прав.
Отже, зверху - вниз:
Перший розділ меню стосується налаштування Глобальних прав.
Глобальні права доступу
права користувачів
права груп
Адміністратори - далі йде форма вибору користувача або групи.
Супермодератори - далі йде форма вибору користувача або групи.
Пункти меню Права користувачів і Права груп пропонують спочатку вибрати користувача або групу (індивідуальний чи груповий метод) і ведуть на сторінку налаштування прав, де через меню, що випадає можна змінювати тип прав (Призначені для користувача, модераторському перевірений адміністратором сайту або) і застосувати або рольової спосіб (через меню, що випадає з переліком існуючих ролей для даного типу прав), або "точковий" за допомогою посилання Розширені права. Форма "точкового" способу розстановки прав являє собою кілька вкладок, на яких все права обраного типу згруповані за функціональними ознаками: Розміщення повідомлень, Дії з темами, Опитування і т.п. На вкладках перераховані найменування конретно прав і є три колонки значень (ТАК, НІ, НІКОЛИ) з "точковим" перемикачем (radiobutton). Якщо все права на вкладці дозволені (всі значення ДА), то вкладка позначена зеленим квадратом, якщо заборонені (всі значення НІКОЛИ) - червоним, якщо не встановлено (всі значення НІ) - рожевим, якщо на вкладці є права з різними значеннями - фіолетовим. Сама посилання Розширені права позначається зірочкою (*), якщо поточні настройки не співпадають ні з однією існуючої Роллю.
Пункти меню Адміністратори і Супермодератори відразу обмежують область ваших дій одним типом прав (перевірений адміністратором сайту або Глобальними модераторському відповідно) і ведуть на сторінку вибору методу: індивідуального або групового. Форма вибору користувача або групи являє собою сторінку з 4-ма вікнами, в два рядки і дві колонки. Ліва колонка - користувачі, права - групи. Вікна в верхньому рядку відображають користувачів і групи, яким вже встановлено права даного типу. Їх можна видалити (скинути налаштування права в значення НІ) або відредагувати. Вікна в нижній терміні - для додавання права користувачам або групам, яким права даного типу ще не були встановлені. Далі ви потрапляєте на сторінку налаштування прав, де можете застосувати рольової або точковий способи. Природно, що випадає меню для зміни типу права вже не буде, так як тип права був визначений на самому початку.
Таким чином, як ви вже мабуть помітили, одного і того ж результату можна домогтися різними шляхами. Наприклад, ви захотіли всім користувачам дозволити переглядати інформацію про будь-якому повідомленні:
- Перший шлях: Права груп => Вибір групи "Зареєстровані користувачі" => Вибір типу права "Глобальні права модератора" => Вибір точкового методу "Розширені права" => Вибір вкладки "Різне" => Установка значення ТАК для права "Може переглядати інформацію про повідомленні ".
- Другий шлях: Супермодератори => Вибір групи "Зареєстровані користувачі" в нижньому вікні додавання прав => Вибір точкового методу "Розширені права" => Вибір вкладки "Різне" => Установка значення ТАК для права "Може переглядати інформацію про повідомленні".
Другий розділ меню стосується налаштування Локальних прав. Меню тут побудовано також, як і в першому розділі.
Локальні права доступу
Доступ до форумів - далі йде вибір форуму (або форумів), потім форма вибору користувача або групи.
Модератори форумів - далі йде вибір форуму (або форумів), потім форма вибору користувача або групи.
Форумні права користувачів
Форумні права груп
Пункти меню Форумні права користувачів і Форумні права груп спочатку пропонують вибрати користувача (або групу), потім форум (або форуми, можна вибрати декілька) і ведуть на сторінку налаштування прав, де через меню, що випадає можна змінювати тип прав (Права доступу до форуму або модераторському ) і застосувати або рольової спосіб (через меню, що випадає з переліком існуючих ролей для даного типу прав), або "точковий" за допомогою посилання Розширені права.
Пункти меню Доступ до форумів і Модератори форумів відразу обмежують область ваших дій одним типом прав (Права доступу до форумів або модераторському відповідно), потім пропонують вибрати форум (або форуми), і ведуть на сторінку вибору методу: індивідуального або групового. Далі ви потрапляєте на сторінку налаштування прав, де можете застосувати рольової або точковий способи. Природно, що випадає меню для зміни типу права вже не буде, так як тип права був визначений на самому початку. Слід зазначити, що в разі вибору кількох форумів для настройки \ зміни прав ви можете, використовуючи рольової спосіб, відразу змінити права на всіх обраних форумах, натиснувши кнопку Застосувати все права.
Якщо ви натиснете посилання Розширені права під будь-яким з обраних форумів (точковий спосіб), то для збереження змін слід натиснути кнопку Застосувати права в формі, що відкрилася, і дані зміни будуть зроблені тільки для цього форуму.
Щоб дані зміни скопіювати на інші обрані форуми слід зазначити чекбокс зліва від назви форуму і потім вже натиснути кнопку Застосувати права.
Третій розділ веде на сторінки управління рольовим інструментом. На них ви можете створювати, редагувати, видаляти ролі. Пункти меню відповідно до типами прав.
ролі
адміністраторські ролі
призначені для користувача ролі
Модераторські ролі - є і глобальні, і локальні.
форумні ролі
Четвертий розділ веде на сторінки використання інструменту для перегляду діючих значень прав. Тут вам також буде запропоновано вибрати користувача або групу, а для локальних прав попередньо визначитися з форумом (або форумами).
Маски прав доступу
Права адміністраторів - перевірений адміністратором сайту права.
Права користувачів - Глобальні призначені для користувача права.
Права супермодераторів - Глобальні модераторські права.
Права модераторів - Локальні модераторські права.
Локальні права - Права доступу до форумів (локальні призначені для користувача права).
На цьому розділі варто зупинитися детальніше.
По-перше, цей розділ призначений тільки для перегляду. Тому в підсумку ви отримуєте сторінку з формами відображення прав, аналогічними формам "точкового" способу розстановки прав за посиланням Розширені права, але без можливості зміни значень, тобто без "точок" (radiobutton). І нехай вас не дивує відсутність на вкладках колонки зі значенням НІ. Вам показуються підсумкові (результуючі) значення прав, а вони завжди зводяться до одного з двох: або право дозволено (значення ДА), або заборонено (значення НІКОЛИ).
По-друге, в разі вибору конкретного користувача, ви маєте можливість переглянути як же саме складається цей самий підсумкове (результуючий) значення конкретного права. Для цього потрібно натиснути на гурток зі стрілкою "Відстежити настройки" зліва від найменування права. В окремому вікні ви побачите перелік всіх груп, в яких складається даний користувач, і як, в залежності від значень групових та індивідуальних налаштувань, утворюється підсумкове (результуючий) значення настройки даного права. Ця операція називається трасуванням права. Вона надзвичайно корисна, коли ви виявляєте, що користувач має будь-яким "зайвим", з вашої точки зору, правом або навпаки, він не може робити те, на що він, з вашої точки зору, повинен мати право. За допомогою трасування ви зможете знайти як саме (на якому етапі) утворюється підсумкове значення настройки права.
Для зручності на інших вкладках адміністраторського розділу продубльовані практично всі (за винятком Ролей) вище перелічені пункти меню. Так, на вкладці Форуми ви знайдете всі пункти розділу Локальні права доступу, оскільки вони всі мають відношення до форумів. На вкладці Користувачі і групи ви знайдете пункти глобальних і форумних прав користувачів і груп. На сторінці Управління користувачами ви через меню, що випадає "Вибрати форму" можете перейти на сторінку перегляду (Маски прав доступу) всіх прав даного користувача, як глобальних (адміністраторських, призначених для користувача і модераторами), так і локальних, по конкретному форуму (форум вибирається через меню, що випадає ). Там же є два посилання: Встановити призначені для користувача права (веде на сторінку Права користувачів) і Встановити локальні права (веде на сторінку Форумні права користувачів).
Винятки.
- Модераторські права можуть бути глобальними і локальними, за винятком прав: "Може оголошувати попередження" і "Може управляти блокуванням", які можуть бути призначені тільки глобально. Це означає, що ви не зможете дати право оголошувати попередження і \ або блокувати (банити) користувачів модератору тільки в одному конкретному форумі. Він матиме таку можливість у всіх форумах, навіть там, де він не є модератором.
- Всі права розділені на 4 групи відповідно до функціональними типами прав і не повторювати, за винятком прав: "Може долучати файли", "Може завантажувати файли", "Може використовувати підпис", "Може ігнорувати флуд-контроль", які присутні як глобальні в групі Користувальницьких прав, і як локальні в групі прав доступу до форумів. З огляду на, що право на одне і те ж дію (наприклад, долучати файли) може визначатися в різних групах прав, вам слід бути уважним при настройках. Іншими словами, за цими 4 діям вам потрібно відстежувати підсумкові значення як Права доступу до форумів (локального), так і Пользовательского (глобального) права, щоб бути впевненим, що настройки відповідають вашим бажанням. Якщо обидва підсумкових значення ТАК - в даному місці право дозволено, якщо хоча б одне підсумкове значення НІКОЛИ - в даному місці право заборонено, якщо підсумкове значення глобального права НІКОЛИ - право всюди заборонено.
- Значення настройки права НІКОЛИ (право заборонено) сильніше і перекриває значення ТАК (право дозволено), за винятком модераторами, які можуть бути призначені як глобально, так і локально. І значення ТАК настройки конкретного права, якщо воно призначене глобально, буде сильніше значення НІКОЛИ того ж права, призначеного локально. Це означає, що якщо в будь-якому форумі ви забороните користувачеві, наприклад, видаляти чужі повідомлення, але даному користувачеві у вас призначена роль Супремодератора, де всі права, в тому числі і право "Може видаляти повідомлення", призначені глобально, то він по -колишньому матиме можливість видаляти повідомлення в цьому форумі. Право буде вважатися дозволеним. (Дивись картинку вище)
- Якщо у користувача включена опція "Засновник" (Управління користувачами - форма Огляд), то цього користувачеві буде розв'язано (значення ДА) все адміністраторські права, і вони не можуть бути заборонені (значення НІКОЛИ) або скинуті (значення НІ) ніякими іншими настройками.
Кілька практичних порад.
- Використовуйте переважно груповий метод розстановки прав. Груп завжди менше, ніж користувачів.
- Використовуйте переважно рольової спосіб розстановки прав. Якщо вас не влаштовують вже наявні ролі, ви легко можете додати до них власні, налаштувавши їх так, як вам зручно.
- Врахуйте, що за замовчуванням на знову встановленої конференції групі Адміністратори присвоєна роль Стандартний адміністратор, тобто члени цієї групи, крім Засновника, не можуть встановлювати модулі, стилі, мовні пакети, керувати списком скарг, здійснювати масову розсилку email, змінювати права доступу.
- За замовчуванням на знову встановленої конференції адміністратор поміщений в групу Супермодератори, якій присвоєно роль супермодераторів, для того, щоб він мав всі модераторські права. Можливо ви захочете прибрати його з цієї групи, тоді не забудьте привласнити йому (або всій групі Адміністратори) роль Супермодератора.
- Адміністратори і Супермодератори повинні мати всі модераторські права, призначеними глобально, для того, щоб мати можливість модерувати будь-який доступний (видимий) їм форум. Тому, якщо ви хочете мати модераторів, обмежених в правах, не пишіть в групу Супермодератори. Створіть групу модераторів форумів, і призначте цій групі відповідну локальну модераторському роль для всіх форумів. А якщо ви хочете щоб деякі модератори з цієї групи мали модераторськими правами тільки в деяких форумах, вам слід індивідуально заборонити їм модераторські права (встановити всі значення в НІКОЛИ) для тих форумів, де вони не є модераторами.
- За замовчуванням на знову встановленої конференції групам Адміністратори і Супермодератори присвоєна призначена для користувача роль Всі можливості. І це вірно. Групі Зареєстровані користувачі присвоєна призначена для користувача роль Стандартні можливості. Цього теж цілком достатньо. Але можливо ви захочете обмежити деякі права, дозволені цією роллю. Наприклад, такі як: "Може міняти email-адреса" і "Може ховати статус присутності". Врахуйте також, що жодного файлу за замовчуванням ролі не присвоєно, але з глобальних призначених для користувача прав дозволено завантажувати файли і використовувати Пошук.
- Більшості форумів на конференції потрібні, як правило, однакові права доступу до форуму. Тому зручніше налаштувати права для одного форуму і скопіювати їх на інші через управління форумами (вкладка Форуми). В якості еталонного форуму можна використовувати Тестовий форум, який створюється на конференції при її інсталяції. За замовчуванням на знову встановленої конференції для Тестового форуму присвоєні такі форумні ролі:
- Групі Адміністраторів - Повний доступ.
- Групі супермодераторів - Стандартний доступ з опитуваннями. Врахуйте, що в цій ролі не встановлені права: "Може створювати оголошення", "Може приліплювати теми", "Може вкладати флеш-файли", "Може закривати свої теми", "Може ігнорувати флуд-контроль". Можливо більш правильно присвоїти групі Супермодератори форумную роль Повний доступ.
- Групі Зареєстровані користувачі - Стандартний доступ.
- Гості - Доступ тільки для читання.
- Групі Боти - Доступ для Бота.
- У форумного ролі Немає доступу все права не встановлено (всі значення НІ). Можливо більш правильно відредагувати цю роль і встановити значення НІКОЛИ настройки прав: "Може бачити форум" і "Може читати форум". Це дозволить гарантовано використовувати цю роль для запобігання доступу до форумів, без побоювання, що де-небудь за даними прав значення настройки ТАК виявиться сильнішим.
- Врахуйте, що багато дозволені вами права (пов'язані з аватарами, BBCode, вкладеннями, Особистими повідомленнями, email та ін.) Будуть ефективні тільки в тому випадку, якщо відповідні функції будуть включені в налаштуваннях конфігурації вашого форуму.
FAQ.
Невеликий FAQ (найбільш часто задаються).
- Питання: Я створюю нові форуми, але їх ніхто не бачить.
Відповідь: Ви не розставили для них форумні права доступу. За замовчуванням нові форуми створюються з невстановленими правами, якщо не скопійовані права з існуючого форуму при створенні. - Питання: Я адміністратор з повними правами, але я не бачу створеного форуму.
Відповідь: перевірений адміністратором сайту права і Права доступу до форумів - різні типи прав. Вам слід встановити собі або групі, в якій ви перебуваєте, відповідні Права доступу до форуму. - Питання: Я встановив відповідні права доступу до нового форуму, але все-одно не бачу його.
Відповідь: Вам слід встановити відповідні права доступу до форуму для батьківської категорії даного форуму. - Питання: Я створив нову категорію з відповідними правами, але не бачу її.
Відповідь: Категорія не буде видно до тих пір, поки в ній не буде хоча б одного форуму, який відповідно до встановлених для нього правами має бути видно. - Питання: Я створив форум, але не можу там розміщувати повідомлення, не бачу кнопок "Нова тема" і "Відповісти".
Відповідь: Якщо у вас точно немає проблеми з наявністю і правильною настроюванням зображень-кнопок, то швидше за все у вас не дозволені права на створення тем та повідомлень в даному форумі. Ці права належать до прав доступу до форуму (локальним призначеним для користувача прав). Вам слід їх налаштувати для групи "Зареєстровані користувачі" (якщо, звичайно, ви сам входите в цю групу). - Питання: Я скопіював права доступу з батьківської категорії на форум. Потім змінив права доступу для батьківської категорії, але права доступу на форумі не змінилися. Чому?
Відповідь: Тому що скопіювати права - це дія, а не установка. Ви копіюєте права доступу в момент створення (або зміни) форуму на вкладці Форуми в адміністраторському розділі. Але це не означає, що всі наступні зміни батьківських прав будуть копіюватися. Вам слід заново скопіювати їх. - Питання: Я встановив модераторам повні модераторські права, але вони не можуть приліплювати теми і створювати оголошення.
Відповідь: Права "Може створювати оголошення" та "Може приліплювати теми" відносяться до типу Прав доступу до форумів, а не до модераторами. Встановіть модераторам форумную роль Повний доступ. - Питання: Я створив приватний форум і спеціальну групу, якій дозволив до нього доступ, а іншим користувачам заборонив. Але члени цієї групи не мають доступу до нього.
Відповідь: Ви, ймовірно, встановили значення НІКОЛИ прав доступу до форуму для групи "Зареєстровані користувачі", членами якої є і всі користувачі з вашої спеціальної групи. Значення НІКОЛИ, як більш сильне, стає підсумковим значенням прав для цих користувачів. Вам слід встановити групі "Зареєстровані користувачі" значення НІ прав доступу до форуму, або видалити цих користувачів з цієї групи.
Посилання.
Якщо ви в достатній мірі володієте англійською мовою, ви можете почитати інші матеріали на тему прав доступу на офіційному сайті phpBB.
Setting permissions
phpBB3 Permissions
Permission System Overview For MOD Authors
Permission System Overview For MOD Authors - Part Two
Якщо ви помітили помилки або неточності, просимо прокоментувати свій коментар. Сподіваємося, що ця стаття виявилася для вас корисною.
І пам'ятайте, phpBB - це просто!
Чому?