Скільки коштує дизайн сайту і від чого залежить ціна

  1. Скільки коштує дизайн сайту
  2. Як порахувати вартість дизайну сайту
  3. Чому дизайн головної сторінки коштує дорожче
  4. Від чого залежить ціна дизайну сайту
  5. адаптивність
  6. виконавець
  7. Чому дизайн сайту не може коштувати дешево
  8. висновок

Поговоримо на животрепетну тему вартості дизайну сайтів. Самий часто задається питання - «А скільки скільки коштує дизайн сайту і від чого залежить ціна?» Вирішила написати цю статтю, щоб можна було давати на неї посилання своїм майбутнім замовникам.

Ну і моїм читачам, можливо ця стаття стане в нагоді.

Мої актуальні ціни на дизайн сайту знаходяться на цій сторінці ⇒

Скільки коштує дизайн сайту

Перш, ніж видати вам готові ціни, хочу пояснити, як порахувати вартість дизайну, знаючи ціну за 1 сторінку. Звичайно є дизайнери, які оцінюють свою вартість виходячи з кількості робочих годин. Але зазвичай, погодинну оплату можна зустріти на біржах фріланса. Там і програми спеціальні є, для підрахунку цих самих робочих годин.

У мене наприклад на закордонній біржі вказано $ 25 за годину. Але для замовників поза біржею, у мене є фіксовані ціни. Так людям, та й мені простіше орієнтуватися.

Як порахувати вартість дизайну сайту

Припустимо що вартість дизайну головної сторінки 15т.р. А ціна дизайну однієї внутрішньої сторінки 3т.р. (Наводжу свої ціни на момент публікації цієї статті)

Тепер необхідно порахувати кількість внутрішніх сторінок. Але треба розуміти, що вважати можна по-різному. Щоб вам було зрозуміліше, буду розповідати на прикладі свого сайту (так-так, на ньому ви зараз перебуваєте).

Давайте порахуємо разом, как-будто у нас немає досвіду ... Пробіжимося по меню ...

Очевидно, що тут 7 сторінок. Мінус «Головна» тому що її вартість додаватимемо окремо. Виходить 6.

Тепер бачимо 3 кольорові кнопки в боковій колонці.

Тепер бачимо 3 кольорові кнопки в боковій колонці

Дві з них - це «Завантажити» (вони нас не цікавлять). А ось «Відповіді на питання» - це плюс ще одна сторінка. Разом 7шт. Вважаємо далі ...

Дивимося в сайдбар (бічну колонку) і бачимо ось це:

Рубрики блогу нас поки не цікавлять, а ось кожна з послуг має власну сторінку. Тому недосвідчений замовник може подумати, що це 7 + ще 6 сторінок.

Тепер блог. Дизайн контентної частини будь-якої статті вважається за одну сторінку. Впевнена, що замовник це знає і не підсумовує всі статті на блозі (хоча буває і таке :) Значить ще +1 стор.

Тепер вважаємо ...

6 + 1 + 6 + 1 = 14 сторінок.

14 х 3 000 +15 000 = 57 000 рублів. І це ми ще адаптуюся не вважали. А ще за верстку платити !!! О-го !!!

Можливо, в цей момент, на голові у замовника потроху починають ворушитися волосся. ))) Я ж просто хотів сайт візитку + блог з унікальним дизайном. Якого .... це так дорого коштує? !!!

Спокій тільки спокій. Насправді все зовсім не так. Давайте порахуємо правильно кількість внутрішніх сторінок.

  1. Сторінка «Портфоліо» безсумнівно має унікальний дизайн.

Сторінка «Портфоліо» безсумнівно має унікальний дизайн

2. Тепер уважно подивіться на ці сторінки. Вам не здається, що вони практично однакові? Насправді, єдина відмінність - це форма зворотного зв'язку на сторінці контактів. І то, вона реалізована за допомогою плагіна і чіпляє CSS стилі сайту самостійно. It's magic :) Сторінка « Відповіді на питання »Насправді точно така ж, як і ці чотири.

А значить це не 5, а всього лише +1 сторінка дизайну. Разом 2.

3. Заходимо в «Блог». Бачимо анонси статей і то, як вони оформлені. Додаємо +1. Разом 3.

Разом 3

4. Заходимо до статті. Це ще одна сторінка, яка вимагає окремої промальовування і розташування всіх елементів. Значить в сумі вже 4 внутрішніх.

5. Шукаємо ще сторінки, тому що не віримо, що їх може бути так мало. І знаходимо таємну сторінку 404 . Так, у неї унікальний дизайн. Додаємо.

Тепер вважаємо ... 5 внутрішніх сторінок по 3т.р. за штуку - це 15 000.

Плюс дизайн головної - 15 000. Разом 30 000. Відчуйте різницю)) До речі, в першому випадку ми не знайшли 404 сторінку і не вважали її.

30т.р. <60т.р.

Виходить сума в два рази менше, ніж здавалося на перший погляд.

Чому дизайн головної сторінки коштує дорожче

Так як в останні роки стали популярні Лендінзі, то на багатьох, навіть сайтах-візитках, головна сторінка виглядає як повноцінний Landing Page на 3-8 екранів. Спроектувати типову головну сторінку висотою в 1000px (заголовок, пара картинок і продає текст) це одне. А ось отрисовать 8 екранів, з динамічними елементами і з грамотною структурою - це зовсім інше. Тому дизайн головної сторінки, зазвичай коштує дорожче за інших.

Звичайно, якщо мова йде про просту головній сторінці в один екран, то порядна дизайнер не візьме за неї повну вартість. (Ну принаймні, я не беру).

Від чого залежить ціна дизайну сайту

Кількість сторінок

Сайти складаються зі сторінок. І чим більше на сайті унікальних за структурою сторінок, тим дорожче вартість дизайну.

Сподіваюся тепер ви навчилися правильно вважати їх кількість.

Знаючи вартість послуг дизайнера за одну сторінку, ви завжди зможете оцінити бюджет майже з ювелірною точністю. Вас не зможуть обдурити недобросовісні виконавці.

адаптивність

Адаптуюся - це те, як буде виглядати сайт на мобільних пристроях. Зазвичай це 3-4 дозволу під планшети і телефони. Всі дизайнери роблять по-різному. У мене, наприклад це:

Вартість за адаптуюся посторінкова. Це означає, якщо ми нарахували 5 сторінок, Значить і адаптуюся необхідний для кожної з них, включаючи головну.

Так, сам дизайн сторінки кардинально не змінюється, але змінюється інтерфейс і дизайнеру необхідно продумати, у що будуть трансформуватися і як адаптуватися всі елементи на сторінці. Тому адаптуюся коштує приблизно стільки ж, скільки і дизайн сторінки, ну може трохи дешевше.

Подивіться приклад:

Подивіться приклад:

виконавець

Ви повинні визначитися, у кого ви будете замовляєте дизайн сайту. У великої веб студії, у професійного веб-дизайнера фрілансера, або у фрілансера новачка. Вартість може відрізнятися істотно.

  • Веб студії. Часто у веб студій в штаті є кілька дизайнерів. Тому студія може запропонувати вам 2-3 дизайн макета. Але вартість роботи у них значно вище. Адже у них повноцінний офлайн бізнес. А значить, оренда, зарплати, податки та інше. Розкид цін у студій теж величезний. Від 3 до 30т.р за сторінку. Залежить від «крутизни». Веб студії намагаються не робити тільки дизайн. Їм це не вигідно. Вони пропонують комплексні рішення. В основному, це дизайн + верстка + просування сайту.
  • Фрілансери. Вартість послуг фрілансера веб-дизайнера залежить від його досвіду, завантаженості, популярності і нахабства :) Так, так, ми такі. Просто фрілансер виконує не тільки функцію виконавця, а й функцію «сам собі менеджер». І якщо сутність менеджера хороша, то фрілансер не дозволить собі працювати за їжу. Але на ринку до цих пір велика кількість «недорогих» виконавців, які поки не мають досвіду і порфоліо або настільки сором'язливі, що бояться просити адекватну ціну за свою роботу. Деякі готові намалювати (саме намалювати) дизайн інтернет магазину за 5 тис. Рублів.

Приватні Дизанер-фрілансери можуть надавати додаткову знижку, якщо проект великий, багатосторінковий.

Чому? Тому що нам це вигідно. Простіше взяти один велике замовлення, ніж 5 дрібних. Якщо ваш проект після моєї оцінки вийшов тисяч на 120, то я легко округляється до 100. Можна це вважати вдячністю, за те, що ви забезпечили мене роботою на місяць вперед.

Чому дизайн сайту не може коштувати дешево

Саме час пояснити, чому дизайн не може коштувати так дешево.

  • Хороший дизайнер розуміє, як набираються сайти і знає що таке сітка Bootstrap.
  • Хороший дизайнер не малює сайти, а розробляє дизайн з урахуванням стилістики, юзабіліті і цільової аудиторії.
  • Хороший дизайнер знає, що повинен не просто зобразити дизайн сторінок, але і отрисовать все макети станів динамічних елементів на сайті. Активні меню, спливаючі форми, що розкриваються списки, ховер ефекти, кнопки і посилання в трьох станах (нормальне - при наведенні - активне).
  • Хороший дизайнер повинен придумати, як все буде рухатися, ховатися, розкриватися, переміщатися.

Подивіться, як виглядає дизайн макет однієї «простий» сторінки цього сайту в процесі роботи над нею. Зверніть увагу на кількість шарів. І це тільки видима частина.

висновок

Дизайн сайту не може коштувати дешево, але знайти «дешевого» виконавця можна. Парадокс.

А ось шукати такого виконавця варто лише в тому випадку, якщо ваш бюджет обмежений, а сайт вам дуже потрібен.

Скільки коштує дизайн сайту у мене, ви вже знаєте з статті :) Але актуальні ціни, все таки краще перевірити на цій сторінці>

Зважилися замовити дизайн сайту у мене? тоді сміливо пишіть , Постійним замовникам знижки :)

Знайшли помилку? Виділіть фрагмент тексту і натисніть CTRL + ENTER

Самий часто задається питання - «А скільки скільки коштує дизайн сайту і від чого залежить ціна?
Е так дорого коштує?
Вам не здається, що вони практично однакові?
Чому?

Дополнительная информация

rss
Карта