Скільки коштує сайт в Україні. Особливості створення та розробки сайтів

  1. типи сайтів
  2. Скільки коштує сайт - вартість сайту | Ціна 2018
  3. Що входить у вартість сайту
  4. програмування
  5. система адміністрування
  6. Хостинг
  7. наповнення
  8. СЕО-оптимізація
  9. Як ціна залежить від виконавця
  1. типи сайтів
  2. Що входить у вартість сайту
  3. програмування
  4. система адміністрування
  5. Хостинг
  6. наповнення
  7. СЕО-оптимізація
  8. Як ціна залежить від виконавця
  9. Скільки коштує сайт? Запитайте про це будь-якого розробника, і він відповість ще більшою кількістю питань: «Який тип сайту необхідний?», «Якими повинні бути його структура, розмір, дизайн і т. Д.?». А все тому, що створення сайту - індивідуальний проект, і вартість його залежить від величезної кількості чинників. Більш того, однакові замовлення у різних виконавців часто відрізняються не одним нулем в кінці суми.

    Щоб отримати уявлення про співвідношення вартостей різних видів послуг, ви можете орієнтуватися на наші розцінки, які знаходяться в середньому ціновому сегменті серед IT-компаній. Давайте ж розберемося, що впливає на ціну створення сайту, і як не помилитися з вибором виконавця?

    типи сайтів

    типи сайтів

    В першу чергу, ціна залежить від складності робіт. Чим складніше і масштабніше ресурс, тим він дорожчий. Залежно від призначення існують такі основні категорії:

    Скільки коштує сайт - вартість сайту | Ціна 2018

    вид сайту
    Терміни в днях
    Ціна створення сайтів

    Сайт Візитка Від 7 днів від 2500 $ Лендінгем Пейдж Від 14 днів от 2000 $ Інтернет-магазин Від 24 днів від 8000 $ Сайт для бізнесу Від 24 днів от 3000 $

    Що входить у вартість сайту

    Дизайн

    Дизайн

    Сюди входить створення дизайну і верстка. Найчастіше використовують шаблонний дизайн, благо зараз доступні сотні готових шаблонів і серед них легко знайти стоять варіанти. Такий підхід не вимагає зайвих витрат, і якщо дизайнер знає свою справу, то результат буде якісним.

    Якщо ж хочете по-справжньому унікальний проект, то можна замовити отрисовку всіх елементів з нуля. Але для цього знадобиться більше часу, і фінансів.

    програмування

    програмування

    Тут все просто, якщо це слово взагалі застосовне до програмування. Чим досвідченіший програміст, тим дорожче він бере за годину роботи, але і працює швидше. Тому якщо необхідне рішення складних нестандартних завдань, то дешевше обійдеться Middle або Senior, а для простих проектів сміливо використовуйте програмістів рівня Junior.

    Якщо ж замовлення виконує веб-студія, то завдання раціонально розподіляються всередині команди між співробітниками відповідного рівня кваліфікації.

    система адміністрування

    система адміністрування

    Припустимо, у вас готовий інтернет-магазин. Відмінно! Заявки надходять, продажі йдуть і все добре. Але що робити, якщо раптом потрібно змінити ціни або з'явилася нова категорія товарів? Для цього і необхідна зручна CMS. Щоб власник сам міг управляти власним контентом, не звертаючись за допомогою до фахівців.

    Як і в дизайні є кілька варіантів рішень, що впливають на вартість. Готова CMS або створена з нуля з урахуванням всіх потреб замовника (друга дорожче). Зазвичай, готові рішення універсальні, і враховують будь-які необхідні потреби власника, головне, навчиться правильно користуватися. Тому витрат на індивідуальну CMS можна сміливо уникати.

    Хостинг

    Хостинг

    Пам'ятайте, у провайдерів, що надають безкоштовний хостинг, є багато способів змусити вас пошкодувати про вибір, зроблений в їх користь. Величезна кількість нав'язливої ​​реклами, яка відлякує або навіть веде ваших відвідувачів до конкурентам і перебої в роботі стануть частими гостями на вашому сайті.

    Розміщуватися на безкоштовному хостингу варто тільки в тому випадку, якщо ви сильно потребуєте економії, або вам, з якихось причин, плювати на швидкодію.

    наповнення

    наповнення

    Готовому сайту необхідний якісний контент. Він потрібен для стимулювання інтересу ЦА, і враховується при ранжируванні пошуковими системами. Це важливий аспект розробки. Тому, приймаючи рішення, чи зробите ви його самостійно, або замовите у копірайтерів, керуйтеся виключно міркуваннями ефективності. Не вибирайте між «мені лінь» і «копірайтер потрібно платити».

    СЕО-оптимізація

    СЕО-оптимізація

    Внутрішня оптимізація не є додатковою послугою на відміну від послуги просування сайту , І включається в вартість створення сайтів у більшості сумлінних виконавців. Вона необхідна в будь-якому випадку, але на етапі розробки обійдеться вам дешевше.

    Як ціна залежить від виконавця

    При виборі підрядника у вас є мінімум три варіанти: зробити самому, найняти фрілансера і звернеться в компанію по веб-розробці. Розглянемо кожен з них детальніше.

    Ви маєте в своєму розпорядженні достатню кількість часу і необхідними навичками? Тоді можете спробувати створити ресурс самостійно, або використовувати конструктор з готовими рішеннями. Такий варіант найменш витратний, і його успішність залежить виключно від ваших зусиль. Але підходить він далеко не кожному, адже власники бізнесу нечасто мають досвід в сфері веб-розробки і рідко можуть дозволити собі відвернутися від основної роботи хоча б на кілька днів. Платити вам доведеться набагато менше, беручи до уваги втрати найціннішого ресурсу будь-якого підприємця - часу.

    Послуги фрілансерів коштують недорого. Але існує безліч підводних каменів. Надійність завжди викликає сумніви, і довіряти таку серйозну роботу незнайомій людині покладаючись тільки на його порядність - не найкраща ідея. Також ви ризикуєте якістю, знайти досвідченого фахівця на фрілансовой біржі, завдання не з легких. А коли над проектом працює одна людина терміни можуть дуже сильно затягнутися.

    Послуги компаній по веб-розробці часто не з дешевих. Відомі агентства, встигли обзавестися постійними клієнтами з числа великих брендів, в середньому беруть на 20% дорожче. Але для таких компаній успіх клієнта - наочна демонстрація власного професіоналізму. Тому замовляючи у них, можете бути впевнені, що виконавець зацікавлений в благополуччі вашого бізнесу. При виборі веб-студії або агентства, головне, орієнтуватися на репутацію і досвід, а не гнатися за низькими цінами.

    З точки зору замовника, головним недоліком третього варіанту є висока ціна, а перевагою - якість. І поняття «якість» для кожного означає щось своє. Для досвідченого фахівця головним критерієм якості є ефективність. Сайт не просто повинен бути красивим і сучасним, він повинен продавати, привертати увагу або стимулювати до цільового дії. А для цього добре програмувати недостатньо, потрібно знати чого хоче клієнт і як з ним працювати.

    Звичайно, можна розглядати виконання замовлення як набір шаблонних дій: беремо сподобався дизайн, прикручуємо необхідний функціонал, тестуємо, виправляємо і готово. Але щоб ресурс по-справжньому добре працював, слід враховувати всі фактори, що впливають на його ефективність в певній ніші. З таким завданням впорається не кожен. Тому при створенні сайту дешевше - не означає краще.

    Якщо ви вже знаєте, яким повинен бути ваш сайт і хочете дізнатися його точну вартість, ви можете залишити свої контактні дані на сторінці розробка сайтів і наші менеджери зв'яжуться з вами для безкоштовної консультації.

Запитайте про це будь-якого розробника, і він відповість ще більшою кількістю питань: «Який тип сайту необхідний?
Давайте ж розберемося, що впливає на ціну створення сайту, і як не помилитися з вибором виконавця?
Але що робити, якщо раптом потрібно змінити ціни або з'явилася нова категорія товарів?
Ви маєте в своєму розпорядженні достатню кількість часу і необхідними навичками?

Дополнительная информация

rss
Карта