- Всі переваги і недоліки blogspot і livejournal.
- переваги Blogspot.com
- У чому ж полягають недоліки Blogspot.com?
- Тепер розповім про livejournal.
- Платформа WordPress.
Всім привіту, хлопці. Ви створили свій блог або ще немає? Якщо немає, то статтю прочитати слід обов'язково, адже сьогодні я розповім вам, який движок для свого ресурсу треба вибрати і чому!
Розберемо такі майданчики, як blogspot і livejournal, а також я розповім про переваги wordpress. Вам цікаво це, тоді читайте цей пост? Так, втім, неважливо є інтерес до цього чи ні, інформація все одно потрібна для ознайомлення для всіх тих, хто бажає в майбутньому отримувати прибуток від ведення сайтів.
Всі переваги і недоліки blogspot і livejournal.
Blogspot.com - це платформа від компанії Google. У блогосфері його можна почути, як blogger.com, все кличуть по-різному. Движок для сайтів був створений аж в 1999 році.
2003 рік: його купив гугл. Європейські сайтобудівники часто використовують його, але в наших колах він відомий дуже мало.
переваги Blogspot.com
- Так як це майданчик пошукової системи, значить, будуть виходити від Гугла певні привілеї. Звичайно, вони не будуть так сильно відчутні саме для вас, так як користується цим движком багато і робити поблажливості кожному було б смішно, але все ж, щось в цьому є.
- Всі картинки, які ви додаєте в статті автоматично переходять в альбоми Picasa. Ви можете їх переглянути, а також є можливість додавати нові зображення в блог за допомогою цього сервісу.
- Одна обліковий запис підтримує кілька сайтів, думаю, що це дуже зручно.
- Як і на інших двигунах можна вибрати незайняте ім'я домену, який в будь-який момент можна поміняти.
- На блог не буде реклами, яку не встановите ви.
- Дизайн, верстку блога можна робити так, як вам завгодно.
- Можна публікувати в блог повідомлення з зовнішнього ftp-сервера.
Отже, вести блог на платформі BLOGGER або блогспот досить зручно, також можна непогано на цьому заробляти. Розкрутити ресурс до непоганий відвідуваності можна за 1 рік, втім, це залежить від правильних дій і завзятості, як, мабуть, і при використанні всіх інших движків.
Платформа підтримує велику кількість шаблонів, які дозволяють прикрасити і зробити найбільш зручним інтерфейс.
У чому ж полягають недоліки Blogspot.com?
Ви не маєте права власності на володіння своїм сайтом. Важливо дотримуватися лише тільки правилам сервісу. Буває навіть відбуваються блокування ресурсів за порушення правил. Коротше, це взагалі абсурд. Чи ведете ви блог кілька років і бац його викидають, що це таке? По-моєму це нахабство. Але все це пояснюється тим, за їхніми словами, що, якщо не будуть порушуватися умови, то все буде ок.
Загалом, як-то так.
Тепер розповім про livejournal.
livejournal - по-російськи живий журнал. Це блог-платформа для ведення журналів, блогів, сайтів, веб-щоденників і т.д. Після створення власного ресурсу є можливість додавати нові записи, спілкуватися. Але все це виглядає, як-то по-дитячому, нібито це движок для ведення сайту по заробітку, а якась соціальна мережа, з більш широкими можливостями. Так, дійсно, так і є ЖЖ - це соціальна мережа і її найчастіше використовують для ведення щоденників.
Якщо вам це цікаво, тоді реєструйтеся тут і створіть свій блог. Чому ж все-таки її виділяють серед інших платформ зі створення власних блогів. Думаю, ось через ці причин:
1. Платформа абсолютно безкоштовна;
2. Практично всі виконується за вас, тобто не потрібно глибоких знань в Сайтобудування і т.д.
3. Керувати блогом легко.
Але це ще не все, що можна розповісти про ЖЖ. Адже сервіс дозволяє зробити і платний аккаунт. В цьому випадку функцій у вашого ресурсу буде набагато більше. Якщо ви початківець в цьому, тоді цілком вистачить і безкоштовного аккаунта. Прислухайтеся до слова «аккаунт». Відразу відчувається, що це далеко не ведення справжнього блогу, який буде індивідуальний, а також таким, який буде приносити прибуток.
На livejournal можна об'єднуватися з іншими блогерами і завдяки цьому утворювати спільноти по одній темі. Ви разом будете володіти проектом і розділіть свої обов'язки: адміністратор, модератор і т.д і т.п.
Хочу наголосити на тому, що створення спільнот - це унікальна за своєю суттю штука, яка активно застосовується лише на ЖЖ.
Сподіваюся, що ми розібралися в таких платформах, як livejournal і Blogspot. Тепер поговоримо про WordPress.
Платформа WordPress.
WordPress - найпопулярніший спосіб запустити свій блог в дію. У цій платформі полягає надзвичайне поєднання простого інтерфейсу досить широкого функціоналу. Ви можете створити свій власний блог, індивідуальний і працювати з ним, незважаючи ні на що.
Це розробка з відкритим кодом, яка доступна абсолютно кожному. Можна використовувати плагіни, які дозволяють удосконалювати функціонал. Про дизайн і говорити не варто. Його можна виконати, як самостійно, так і за допомогою фрілансера.
Платити вам треба за хостинг і за домен, ось, що змушує багатьох задуматися, а так в общем-то все просто чудово.
Так, до речі, вести блог може навіть новачок в цій сфері, що як завжди радує.
Тепер з вибором платформи у вас проблем не виникне, якщо щось не ясно, тоді звертайтеся в коментарях. Але я особисто від себе скажу, що WordPress це найкраще! Якщо вирішите собі створити блог на движку цьому движку, то ось вам безкоштовний відеокурс .
На цьому я закінчую статтю. Бажаю вам удачі в просуванні свого ресурсу. Всім до зустрічі.
З повагою, Жук Юрій.
Ви створили свій блог або ще немає?
Вам цікаво це, тоді читайте цей пост?
Com?
Чи ведете ви блог кілька років і бац його викидають, що це таке?