Минулого тижня я познайомилася зі студенткою жур.фака. Я раніше не знала, що їм рекомендують заводити блоги і вести їх. Особисто я почала вести свій перший блог " Життя в Польщі "Тільки через те, що після переїзду в Польщу я потребувала підтримки однодумців, та й перший час соромилася і боялася спілкуватися з поляками, а поговорити з кимось хотілося. Адаптація проходила легше, коментарі, лайки і перепис моїх статей в соц. мережах вселяли впевненість і я отримала ту підтримку, в якій тоді потребувала.
Фото: Uliana Kucherenko
Мені навіть здається, що коли я випліскувала в блог все що накопичилося в душі, я стала більш чіткіше усвідомлювати свої бажання. Через рік життя Польщі ми стали їздити по світу і поєднувати з роботою. Тільки ось одне але! Наступали періоди, коли не було бажання повертатися в блог. Іноді просто випаровувалися натхнення, в інший раз не знала про що можна писати, засмучувало відсутність коментарів і лайків (а як ще зрозуміти, подобається твоїм читачам твоя стаття чи ні). А закривати блог шкода, особливо коли ти ведеш його не перший рік і сподіваєшся на чудо.
Ось навіть цікаво, чого ви чекаєте від свого блогу? Яким ви бачите його через скажімо так три роки? Кількість підписок збільшилася або залишилося на тому ж рівні? Як йдуть справи з лайками? Що там з соціальними мережами? Може у вас з'явився проект на блозі або все залишилося на тому ж рівні? Думаю, саме час відкласти на десять хвилин цю статтю в сторону і чесно відповісти письмово на ці питання.
Фото: Uliana Kucherenko
Яким особисто я бачу свій блог через три роки?
Через три роки мені буде 30 років і до цього моменту я хочу, щоб на цьому блозі було 10 000 передплатників (відмахувався від ілюзій і пишу більш наближену цифру), до того моменту я бачу ще кілька своїх онлайн курсів, опубліковані інтерв'ю в інших журналах. Хочу, щоб через три роки кількість передплатників в інстаграме було 50 тис.осіб. В facebook 10 000 чол і підвищена активність на мої статті 300 лайків і 20-30 коментарів (щось мені зараз менше подобається ця соціальна мережа, ніж раніше) і хочу організувати крутий коучинговий проект. На сьогоднішній день я працюю з онлайн і оффлайн проектами, доводжу їх до результату. Через 3 роки хочу, щоб кількість успішних і доведених до результату проекту було понад сто. Склала невелику табличку своїх показників на сьогоднішній день.
Аналітика на 15.03.2018, чол.Хочу до 15.03.2021, чол.
Загальна кількість читачів 19 155 120 000 Кількість передплатників 168 10 000 Instagram 9 819 чол. 50 000 чол. Facebook 4 568 чол. 10 000 чол.
Що стосується блогу, то я його розглядаю як проект. Не таким я уявляла блогінг на самому початку. Ох, не таким. Ще років десять тому я могла запросто кинути справу на півдорозі. З тих пір я працюю над своєю дисципліною і намагаюся доводити справу до кінця. Але зізнаюся чесно, що з-за блогу не раз впадала в істерику і ризикувала злетіти з котушок.
Фото: Uliana Kucherenko
Про всяк випадок залишу тут інші статті на тему блогинга, для тих кому вони цікаві, корисні і хто їх пропустив. Просто натисніть на потрібну статтю і ви відразу перейдете за посиланням:
Я дуже люблю придумувати нові проекти, всякі мотивують штуки і для підвищення своєї продуктивності і збереження нервів я написала ідейний натхненник блогера . Він розрахований на місяць, по закінченню потрібно проходити його заново (за бажанням). Там розписані девізи, питання і дії дня на кожен день, ритуали тижні і 30 ідей для постів в блог. Більш детально дізнатися про нього можна тут .
І, до речі, пропоную влаштувати прямо в коментарях невеликий нетворкінг для блогерів. У коментарях до цього посту напишіть напишіть пару слів про себе і залиште посилання на свій блог. А також поділіться в коментарях, яким ви бачите свій блог через 3 роки?
Ось навіть цікаво, чого ви чекаєте від свого блогу?Яким ви бачите його через скажімо так три роки?
Кількість підписок збільшилася або залишилося на тому ж рівні?
Як йдуть справи з лайками?
Що там з соціальними мережами?
Може у вас з'явився проект на блозі або все залишилося на тому ж рівні?
А також поділіться в коментарях, яким ви бачите свій блог через 3 роки?