- Що таке партнерська програма?
- Принцип роботи
- Види партнерських програм
- Партнерські програми в інтернеті
- Партнерські програми інфобізнесменов
- Партнерські програми інтернет сервісів
- Партнерські програми без сайту
- Кращі партнерські програми в 2018-2019
- Аліекспресс
- Туристичні партнерські програми
- Партнерки для вебмайстрів
- Бінарні опціони
- Товари
- Скільки можна заробити на партнерських програмах
З кожним роком кращі партнерські програми ще стрімкіше розвиваються, пропонуючи більш високу конверсію своїм замовникам і збільшення продажів, а рейтинг сервісів також стрімко наповнюється, щоб всі зацікавлені могли запропонувати свій сайт або блог для розміщення рекламного контента.
Одним з лідерів на міжнародному ринку залишається дзига, оскільки її партнерська програма - це фактично мережа каналів. Сьогодні процвітають ті, хто створює саме такий цілісний, великий інструмент. Про те, де шукати рекламодавців і скільки можна заробити - в моєму матеріалі на блозі.
Що таке партнерська програма?
Це метод взаємодії з клієнтами, який спрямований на те, щоб розширити аудиторію. Партнерська програма є на багатьох сайтах, наприклад, на аліекспресс на різних мовах, в тому числі, російською. Як правило, використовується саме рекламний контент, щоб привернути увагу до певного ресурсу. Практично, що отримувати дохід можна навіть в тому випадку, якщо у вас немає власного сайту або блогу, вибираючи заробіток в соціальних мережах , А які ще ефективні методи для збільшення капіталу - читайте в уже готовому матеріалі на iqmonitor.ru.
Найбільш великими клієнтами партнерок по сумі обороту є автодилери, турагенства і клієнти Microsoft.
Принцип роботи
Кожна партнерська програма працює за принципом В2В, що означає «бізнес для бізнесу»; виставляючи на своєму сайті рекламу автосалонів, ви отримуєте прибуток або розраховуєте на знижки під час покупки авто або сервісного обслуговування.
Досить простий і зрозумілий принцип запускається тільки тоді, коли ваша майданчик цікава рекламодавцям і відповідає заявленим вимогам: термін роботи, цікавий контент, частота відвідувань, географія.
Види партнерських програм
Вибравши віддалений спосіб життя, ця робота дозволяє отримувати стабільний дохід. Різні види партнерок засновані на принципі «плата за ...» (cost-per), і в залежності від того, що лежить в основі плати, виділяють такі види:
- Многуровневий маркетинг, розрахований на розширення клієнтської бази, прямих продажів, завоювання нових ринків.
- CPS - оплата за продаж.
- CPС - плата за клік.
- партнерка CPV передбачає отримання прибутку за перегляд відео.
- CPI підходить тим, хто платити за просування додатки, програми, оскільки можна отримати гроші за скачування.
- CPА - передбачає дію - замовлення товару або послуги.
У кожній назві - початкова частина абревіатура CP (cost-per), що означає «плата за що»: sale, action, click, view, install. Іноді кажуть pay-per, але особливої різниці немає.
Ефективність видів партнерських програм (максимальні показники по ринку)
НазваніеПроцент прибутку Багаторівневий маркетинг Розраховується індивідуально, може досягати 50 тис. Рублів залежно від термінів і складності просування. CPS До 20% від вартості CPC До 50 рублів CPV До 100 рублів CPI До 10-15 доларів CPA До 20% від вартості
Партнерські програми в інтернеті
Для зручності пошуку рекламодавців формуються спеціальні рейтинги, створюються мережі. При цьому можна постаратися вийти на замовника безпосередньо, але клієнт готовий оплачувати комісії ресурсу-посередника, при цьому значно заощаджуючи час і зусилля. Серед основних переваг партнерок - пасивний заробіток, але при цьому він не стабільний.
Партнерські програми інфобізнесменов
Ця партнерська програма в якості мети 2 завдання: наприклад, як і на ютуб пряме рекламне просування, наприклад, курсів або книги, друге - зібрати інформаційну базу даних майбутніх клієнтів: адреси електронної пошти, телефони. Це робиться за допомогою розміщення у себе на сайті безкоштовного пропозиції - отримати вологі серветки для дитини або 5% на послуги на шиномонтаж. Як основний дохід це розглядати складно, а ось як додатковий заробіток - хороша пропозиція; а які ще методи можна використовувати в уже готовому матеріалі.
Рекомендую, перед тим, як взяти участь в партнерській програмі, самому протестувати продукт і зрозуміти, чи цікавий він вам.
Партнерські програми інтернет сервісів
Такий заробіток не може бути регулярним (не можна передбачити потік клієнтів), але при цьому без особливих фізичних зусиль і необхідності робити фінансове вкладення можна отримувати прибуток в будь-якої точки світу. Сьогодні переважна більшість (понад 65%) замовлень знаходяться на біржах і рекомендую звертати увагу на завдання і платіжні системи для виплат. Інтернет-сервіси пропонують різні умови для своїх партнерів, але для того щоб отримувати стабільний дохід, важливо уточнити нюанси:
- чи передбачено складання договору і в якій формі;
- комісії сервісу;
- умови завдань;
- термін розміщення рекламних матеріалів;
- одноразові виплати або динамічний відсоток;
- рівні і розміри реферальной програми.
Крім цього можна розглянути інші, дуже схожі джерела прибутку: заробіток на переглядах , Про деталі яких - в окремому матеріалі.
На старті активного онлайн-маркетингу подібні парнёрскіе програми були популярні і фінансово посильні, в середньому, до 5 тисяч рублів на місяць для бізнесменів. Деякі компанії на піку популярності стали піднімати ціни. Наприклад, послуги E-autopay зараз обійдуться мінімум 180 тис. Рублів на місяць.
Партнерські програми без сайту
Можна приймати участь в програмах, навіть якщо у вас немає свого сайту. Наприклад, партнерська програма може грунтуватися на ваших профілях в соціальних мережах: Вконтакте, youtube. В останньому, вам можуть запропонувати розмістити рекламне відео на початку ваших роликів. Для того щоб отримувати прибуток, необхідно виконувати фактично 2 умови:
- розміщувати рекламний контент і шукати, хто його зможе розмістити у себе;
- залучати нових партнерів.
Спосіб заробітку підходить тим, хто вибирає арбітраж трафіку і перепродує його за вигідною ціною. Не обов'язково мати свій ресурс, щоб зупинитися на заробіток на платних опитуваннях, а про деталі отримання прибутку з такого джерела - в уже готової статті.
Рекомендую звертати увагу на відгуки, адже партнерських програм багато, вони можуть бути добре підготовлені, але варто знати нюанси, в тому числі, технічні та фінансові, вибираючи цей вид доходу.
Кращі партнерські програми в 2018-2019
Для того щоб знайти ефективні методи, використовується каталог партнерських програм. Він регулярно оновлюється новими «особами», але як правило, в його підготовці враховуються такі особливості:
- Назва компанії;
- сфера роботи;
- конкретні завдання;
- спосіб оплати;
- можливість одноразового співпраці або на постійній основі.
Пропоную звернути увагу на найпопулярніші та вже встигли стати затребуваними сервіси. Партнерська програма, наприклад, yoola відрізняється мультиканального і професійним підходом і пропонує сумарно до 8 млрд переглядів відео щомісяця. Мережа об'єднує рекламодавців і контент мейкерів. Партнерська програма від сервісу Адмітад пропонується рекламодавцям з 2010 року. Вона відрізняється грамотним підходом, дозволяючи проводити більш 40 млн переходів в місяць на сайт рекламодавця. Для нових учасників - можливість 50 рублів за кожного реферала.
А ось партнерська програма від корпорації Контур пропонує повністю віддалене співробітництво по залученню клієнтів, зручний онлайн-кабінет для відстеження свій ефективності діяльності. Заробляти тут можна, якщо ваш ресурс або профіль у соціальних мережах пов'язаний з бухгалтерією, роботою контрагентів, підготовкою звітності. Якщо ви живете світом фінансів, тоді приємно здивує альфа банк: його партнерська програма заснована рекламі і залученні клієнтів для покупки продуктів. Крім відсотка, можна розраховувати і на отримання преміум-обслуговування у відділеннях.
Аліекспресс
Популярна інтернет робота - розміщувати товари або конкретних продавців з китайського торгового агломерату на своїх ресурсах. Ви можете надати місце під банер, відеоролик, біжучий рядок, контекстну рекламу. Ось уже кілька років залишається одним з найпопулярніших способів заробітку. Для того щоб почати співпрацю, необхідно відправити на сайті запит і чекати модерацію протягом доби.
Крім того, що можна отримувати прибуток, деякі продавці пропонує партнерам до 10% знижки на покупки в їхніх магазинах.
Туристичні партнерські програми
Ця робота без особливих зусиль, при цьому фінансове вкладення також не треба. Знайти замовника можна, якщо ви ведете свій сайт, блог, пов'язаний з туристичною тематикою, або ж ви можете бути цікаві, як мандрівник, у якого розкручені сторінки у Фейсбуці і Інстаграмм. Як можна заробляти?
- Продаючи квитки, страховки;
- Організовуючи групи на екскурсії;
- Розміщуючи оголошення про здачу апартаментів, таксі та інших туристичних послуг.
Прочитавши мій матеріал про те, як заробити вконтакте , Ви зможете отримувати прибуток за продані тури і через цю соціальну мережу.
Партнерки для вебмайстрів
Одним з популярних ресурсів є m1 shop, який пропонує виплати від 1000 рублів і видає дані по лідам. Використовуючи сра-мережі, можна отримувати оффер і прибуток за рахунок постійного потоку клієнтів. Нерідко вебмастера безпосередньо зв'язуються з рекламодавцем, пропонуючи:
- розробку контенту;
- його розміщення;
- тизерну або банерну рекламу на інших ресурсах.
Деякі пропонують досить складні умови: розробка квесту або тесту, який в подальшому розміщується і служить привабливим моментом для кліка. Завдяки цьому виду у нас є можливість налагодити заробіток на іграх без вкладень , А про те, як це зробити - готовий матеріал.
Бінарні опціони
Багато брокерські компанії і все, хто працює на Форекс-ринку, використовують партнерську програму на різних стадіях розвитку і олімп трейд - не виняток. Якщо ваш сайт або блог пов'язаний з фінансової тематикою, торгівлею, інвестуванням і при цьому у вас стабільно високий показник відвідувань в день - ви цікаві для рекламодавця.
Як правило, пропонують розміщення банерів, спливаючих рядків з актуальними акціями, навчальними курсами по трейдингу. Перед тим, як відкривати свій майданчик для розміщення такого контенту, рекомендую уважно вивчити репутацію брокера.
Тематика досить затребувана, тому практично всі знають, що таке бінарний опціон, і як на ньому отримувати прибуток.
Товари
багато сайти для заробітку в інтернеті пропонують реалізацію товару. Беручи участь в таких партнерках, необхідно просувати товар. Для цього типово використовують:
- пряму банерну рекламу на сайті;
- підготовку та публікацію відкликання про властивості товару;
- зняття, монтаж і розміщення ролика про товар.
Деякі товари, на рекламний бюджет яких закладена серйозна сума, пропонують Реферальная співробітництво: програма, за допомогою якої ви отримуєте відсоток від продажів від кожного реферала різних рівнів. Як правило, це від 5 до 20% від вартості продукту. Зацікавлені в партнерських послуги початківці бренди, а крім цього партнерська програма необхідна розкрученим брендам для регулярного підвищення конверсії, наприклад, магазину wildberries.
При цьому досить популярною стає послуга - постачальник дропшіппінг. По суті, це швидка реалізація замовлення клієнта та пошук його у постачальника без необхідності зберігати на складі. Як правило, так доставляються предмети гардероба, аксесуари, косметика, деяке обладнання. А партнерська програма від озон відрізняється не тільки 4 рівнями, але ще і тим, що дозволяє отримувати кошти від продажу новими і активними покупцями.
Скільки можна заробити на партнерських програмах
Такий заробіток в інтернеті без вкладень пропонує необмежений розмір доходу, а крім цього в статті зібрані для вас інші способи отримання прибутку. Якщо ваш ресурс розкручений, ви пропонуєте унікальний, цікавий рекламодавцю контент, а крім цього стежте над наповненням і відвідуваністю, можна за місяць заробити і до 500 доларів.
Зрозуміло, що при цьому не варто перетворюватися виключно в рекламний майданчик. Зручно користуватися і спеціальними списками, наприклад, що пропонують cpa мережі. Їх принцип роботи простий - посередник між виконавцем і рекламодавцем за свій відсоток готує список тих, хто готовий платити за рекламу; ви отримуєте гроші тільки за розміщення або дія клієнта: клік, покупка, замовлення.
Тематичне спрямування партнерських програм і розмір оплати
Тематика Представники Оплата Інтернет-магазини (універсальні або вузького профілю) Ozon.ru, Техносила До 20% від покупки Інфобізнес (продаж курсів, книг) Приватні особи До 10% від покупки і за кожного нового клієнта Автоматизовані сервіси Smartresponder.ru, Аpishops.ru до 15% від замовлення Фінансові послуги (банківські продукти, брокери) Як правило, фіксована ставка. Наприклад, за подачу кредитної заявки онлайн, дізнавшись інформацію через ваш ресурс, Тінькофф Банк платить 155 рублів. Доставка їжі Безліч місцевих і федеральних компаній До 8% від кожного замовлення
Підводячи підсумок, резюмую: такий інтернет заробіток досить вигідний, особливо тим клієнтам, у яких вже розкручений сервіс, але при цьому варто пам'ятати про почуття міру і не перетворити хорошу інформаційну площадку в профіль онлайн-торгівлі. Важливий момент, що сьогодні кожна партнерська мережа має свою тематику і тому можна легко заробляти, як власникам блогу про автомобілі, так і фахівцям з б'юті-тематики.
Зручно, що просувати можна і послуги, і товар. Наприклад, партнерська програма магазину трикотажу інсантрік пропонує повернути до 15% від суми покупки, якщо вона зроблена клієнтом, який перейшов з вашого сайту. Погодьтеся, це зручно і практично і дозволяє налагодити пасивний дохід. Традиційно, бажаю, щоб регулярно заробити на партнерках, коли інтернет розширюється і став фактично глобальним онлайн-ринком, було до снаги кожному, незалежно від наявності власної платформи.
Дивіться також:
Передплачуйте і завжди будьте в курсі останніх новин:
- Канал телеграм (Інвестиції з Ganesa)
- вКонтакте
Що таке партнерська програма?
Як можна заробляти?