Що таке внутрішня перелінковка сторінок?

  1. Навіщо використовують перелинковку?
  2. Необхідні дії перед початком внутрішньої перелинковки
  3. Функціональні компоненти перелинковки
  4. Правила створення якісної перелинковки
  5. Методи установки посилань
  6. Замовити внутрішню перелинковку в Києві

На платформі Інтернет, зараз активно розвивається бізнес по онлайн торгівлі продукцією і послугами. Багато фірм вже відкрили веб-проекти для просування своєї справи в мережі. Таким чином, сайт - став візитною карткою компаній. Це величезний потенціал, який використовується задля покращення комунікації з клієнтами, усунення помилок в роботі.

Це величезний потенціал, який використовується задля покращення комунікації з клієнтами, усунення помилок в роботі

Залежно, від типу порталу, що використовується для досягнення поставленої мети, розрізняють кілька видів його наповнення:

  • Текстова інформація
  • Графічні зображення: картинки, фото, анімація
  • Відео

Фахівці, по успішному функціонуванню ресурсів, виділяють текстовий сегмент сайту, як обов'язковий компонент в діяльності будь-якого виду веб-проекту. Адже саме його шукають інтернет користувачі. Вбиваються в пошуковий рядок ключові слова, що характеризують потрібну тематику, і пошуковик виділяє кілька сайтів, що оптимально підходять під ці ключі. Зацікавлений людина вибирає тільки перших пару посилань для перегляду. А так як, конкуренція в мережі велика, то потрапити в цей, так званий, топ - 5 дуже складно.

Для цього працівники технічної сфери придумали СЕО- просування. Ця процедура складається з безлічі елементів, які в сумі розкручують сайт, піднімаючи його релевантність і конверсію. Однією з найголовніших деталей в оптимізації, є - внутрішня перелінковка.

Внутрішня перелінковка - це розстановка в текстовому матеріалі веб-проекту, анкоров (прописаних посилань), що при натисканні переходять на задану статтю. На тлі основної інформації, вони виділяються іншим кольором, зазвичай синім.

Навіщо використовують перелинковку?

Програмісти використовують цю частину внутрішнього просування, що б добитися 8 основних завдань для ефективного функціонування веб-проекту: Програмісти використовують цю частину внутрішнього просування, що б добитися 8 основних завдань для ефективного функціонування веб-проекту:

  1. Для зручності відвідувачів, що вибрали вас, як джерело інформації.
  2. Щоб поліпшити показники поведінкового фактора. (Якщо користувач провів тривалий проміжок часу на порталі, знайшов всю необхідну інформацію, і не повернувся назад в пошукову систему для подальшої роботи, то все це враховується пошуковими системами, що в свою чергу просуває сайт на більш високе місце в рейтингу)
  3. Підвищення видачі вашого порталу в пошукових системах, по низькочастотних і середньочастотних запитах. Це досягається шляхом прописування тексту анкора ключовими словами.
  4. Поліпшується PR ресурсу.
  5. Прискорюється, а також нормалізується індексація.
  6. Свого роду захист від копіювання контенту. Якщо такий метод плагіату був помічений, то можливо відстежити, хто це зробив, а також вказати на це спеціалізуються структурам.

При дотриманні всіх необхідних вимог, всі ці завдання ефективно позначаються на прибутку, що своєю діяльністю, приносить портал.

Необхідні дії перед початком внутрішньої перелинковки

Щоб домогтися необхідної ефективності, а також якості від оптимізації, слід провести кілька процедур, які допоможуть досягти бажаного результату. У цьому вам також допоможуть сео- фахівці, що проведуть необхідний аналіз вашого сайту.

Після докладного дослідження, програміст почистить все сторінки від старої перелинковки. Нікому не сподобається, якщо, натискаючи на анкор його будуть перенаправляти на стару або неробочу посилання. До того ж наявність старої версії буде входити в конфлікт з новою, руйнуючи весь необхідний ефект. Всі номери будуть виглядати неприродно, від чого дуже постраждає нова версія. Адже щоб добитися більш довгого перебування відвідувача на сайті, потрібно все зробити так, щоб підсвічені і виділені слова, не "різали око», а привертаючи увагу, мотивували читача продовжити роботу на веб-порталі. Після докладного дослідження, програміст почистить все сторінки від старої перелинковки

Далі визначаються пріоритетні сторінки. Це найбільш вигідні і продуктивні тексти, якими ви не тільки пишаєтеся, а й ті, що максимально залучають клієнтів. Завдяки цим даним, розподіляється вага кожної сторінки, збільшуючи необхідні.

І третій крок - це оптимізувати вибрані сторінки, використовуючи ключові слова, мета-теги, картинки, інше. Таким чином, необхідна і обрана сторінка ранжируватиметься в рази краще.

Функціональні компоненти перелинковки

Внутрішня перелінковка - це не тільки використання анкоров в тексті статей, які розміщуються на ресурсі. Якщо ваші сео-програмісти так вважають, то слід розірвати з ними співпрацю.

Якщо ваші сео-програмісти так вважають, то слід розірвати з ними співпрацю

Фахівці виділяють величезну кількість елементів, що поліпшують внутрішню перелинковку, підвищуючи релевантність сайту, а також поведінкові показники:

  • Хлібні крихти. (Внутрішні посилання, що розміщують зверху кожного матеріалу, які показують шлях клієнту до головної сторінки.)
  • Карта сайту, або як ще її називають - навігація.
  • Знизу або збоку, все залежить від оформлення ресурсу, розміщують схожі статті, які інформаційно по тематиці нагадують обрану читачем.
  • Автоматичні контекстні посилання.
  • Присутність головного меню порталу на всіх станицях. Це допомагає клієнту не загубитися серед великої кількості сторінок, якщо він довгий час провів на сайті.
  • Підказки користуються величезною популярністю серед відвідувачів. Відбувається це через бажання власників зробити свій веб-проект унікальним і оригінальним. У підсумку виходить зовсім заплутана система, на яку варто витратити величезну кількість годин для розуміння. А так як жоден відвідувач не буде жертвувати своїм дорогоцінним часом на аналіз роботи, то замість цього, просто вибере сайт конкурентів. Тому наявність підказок збільшить ваші шанси на наступні співпрацю. Попадання відразу в дві мети - оригінальність зберігається, але і юзабіліті не страждає.
  • Перелінковка всередині сторінки за певними якорів.
  • Багаторівневий каталог, де читач зможе вибрати необхідний йому розділ для вивчення

Якщо використовувати правильно все функціональні компоненти, то ефективність внутрішньої перелинковки буде набагато більше.

Фахівці, які працюють в «Fomin» використовують всі елементи, щоб охопити максимум сфер функціональності сайту, також домогтися кращих процентних показчик по ранжирування ресурсу в пошукових системах.

Правила створення якісної перелинковки

Існує ряд негласних правил, які знають все досвідчені сео-професіонали, і з успіхом використовують, щоб зробити свою роботу на високому рівні якості.

  1. Не варто занадто перевантажувати сторінку анкорами. При занадто великій їх кількості, текст буде непридатний до читання, а пошукова система і зовсім накладе свої санкції. Оптимальним вважається використання не більше 50 посилань на 1 сторінці.
  2. Не потрібно придумувати велосипед. Анкор - це текстове посилання. Тому не варто показувати свою унікальність і замість слова використовувати картинку або відео. Такі анкор носять спамовий характер, не викликаючи довіру у читачів.
  3. Використовувати тільки одне посилання на одну статтю. Значить, що не варто рекламувати і пропонувати відвідувачеві перейти на один і той же текст, використовуючи безліч анкоров в одному тексті. Кожна з уживаних посилань повинна відводити клієнта на різні матеріали. Інакше, складається враження, що на вашому веб-проект існує тільки одна стаття, яка варта уваги.
  4. Адреса сторінки повинен містити ключові слова. За допомогою цього, відвідувач легше орієнтується серед безлічі відкритих вкладок в браузері.

Методи установки посилань

Існує безліч різних способів і методів, як зробити ефективну внутрішню перелинковку, яка принесе настільки бажану постійно зростаючу прогресію. Класичних існує три: зірочка, кільця, ієрархічний. Існує безліч різних способів і методів, як зробити ефективну внутрішню перелинковку, яка принесе настільки бажану постійно зростаючу прогресію

Зірочка - це один з перших популярних, базових методів, коли всі сторінки сайту посилаються один на одного. Таким чином, всі сторінки незалежні один від одного, що в свою чергу допомагає більш легше пройти індексацію. Використовується, коли всі сторінки важливі, і потребують оптимізації. Найчастіше використовується в разі інтернет-магазинів.

Кільцевій варіант. Цілеспрямоване рекламування певної сторінки. Другорядні посилаються один на одного, і в той же час на необхідну, головну. Це в рази збільшує вагу заданої сторінки. Але існує ризик, при виході з ладу однієї сторінки, розривається все кільце і відбувається збій в перелинковке.

Ієрархічна - працює за прикладом геометричній прогресії. Одна сторінка посилається на дві, такі дві на чотири, і далі. Це вважається найоптимальнішим варіантом для інформаційних, а також комерційних сайтів.

Замовити внутрішню перелинковку в Києві

У Києві та області такого роду роботою по просування сайтів займається компанія «Fomin». На українському ринку IT послуг вона вже більше 7 років. У штаті працюють тільки висококваліфіковані фахівці, які розбираються у всіх нюансах, необхідних для правильно створеної внутрішньої перелинковки. Всі наші клієнти відзначають величезний розвиток конверсії та релевантності після співпраці з нами.

Співпраця з нами - вигідне і ефективне!

Автор статті:

Ольга Двинских

Ведучий журналіст компанії Fomin & Partners

Читайте також:


Найактуальніші теми:

Схожі статті:

  1. Фірмовий стиль - це сукупність елементів, що разом створюють цілісний ...
  2. Наявність електронного ресурсу компаній зараз стало необхідністю. Вся необхідна інформація ...
  3. Існує кілька типів удосконалення сайту: зовнішня оптимізація, внутрішня, редизайн. Усе...

Замовлення послуг і консультування по тел .: +38 (044) 227-46-18

Навіщо використовують перелинковку?
Навіщо використовують перелинковку?

Дополнительная информация

rss
Карта