- Як краще розміщувати статті на сайті?
- Розміщення статей на непроіндексованої сайті
- Черга на розміщення
- Теми для нових публікацій
- Ми залишаємо «заготовки на майбутнє» в статтях
- резюме
Зміст статті:
Доброго дня! Ну ось ми і дісталися до заключної статті в розділі: «Як створити сайт». Після того як ви створили сайт на WordPress і встановили всі необхідні плагіни , Саме час почати «заливати» унікальні, добре написані статті на ваш новоспечений сайт.
У розміщенні статей на новому сайті є свої хитрощі, саме про них і піде мова в даному матеріалі.
Як краще розміщувати статті на сайті?
Давайте ж розберемося, як краще почати розміщувати статті на вашому сайті або блозі:
- Перш ніж відкрити сайт для індексації, вам найкраще написати 30-50 статей і розмістити їх на ще не проіндексований сайті.
- Далі вам потрібно розпланувати теми для наступних 50-70 статей - це істотно полегшить вам життя в майбутньому.
- З 50-70 тем для статей, вам потрібно буде відразу написати 20-30 статей і поставити їх в чергу на публікацію.
- Решта теми ви будете виписувати за той час, поки у вас розміщуються поставлені в чергу статті.
Така моя стратегія розміщення статей на сайті. Для полегшення розуміння давайте розглянемо приклад.
Приклад. Ви запланували 150 тем для статей (теми беремо з зібраного вами семантичного ядра , Крім того, рекомендую виписувати по черзі цілі Рубрики, а не кидатися від однієї теми до іншої). З них ви відразу повинні написати 50 статей і розмістити ще на непроіндексованої сайті, після чого відкрити його до індексації. Далі написати ще 30 статей і поставити їх в чергу на публікацію, наприклад, через день. У вас залишається ще 70 тем, на які статті не написані, їх ви пишіть за той час, за яке розміщуються поставлені в чергу 30 статей, і ставите в чергу вже після усіх розташованих статей.
Тепер розглянемо кожен крок докладніше.
Розміщення статей на непроіндексованої сайті
Цей крок ми робимо, щоб пошукові системи, як тільки побачили ваш сайт, відразу ж почали додавати статті в видачу. Імовірність того, що відразу все викладені статті потраплять в індекс, дуже мала, швидше за все, процес затягнеться на 1-2 місяці, за цей час перші проіндексовані статті вже почнуть «обростати» віком і авторитетом і, можливо, збирати трафік по низькочастотних запитах ( НЧ).
Черга на розміщення
Поки пошукові роботи заходять і індексують весь масив завантажених відразу статей, у вас публікуються статті, які були поставлені в чергу. Таким чином, ми даємо зрозуміти пошуковим системам, що ми любимо свій сайт і розвиваємо його.
Крім того, постійно оновлюваний ресурс, з часом полюбиться і ПС, вони стануть частіше заходити до вас на сайт, а, можливо, посадять бистроробота, завдяки якому сторінки будуть «влітати» в індекс протягом кількох годин, а не днів або навіть тижнів, як це зазвичай буває (характерно для Яндекса, Google закидає нові публікації регулярно і без проблем).
Теми для нових публікацій
Тепер поки індексуються розміщені статті та регулярно додаються нові, у нас є час писати статті і ставити їх в чергу, таким чином, конвеєр нову інформацію ніколи не припиняється.
Вам не потрібно судорожно думати, що ж написати в цей раз, плюс до всього, заздалегідь продумані теми для написання дозволять структурувати і систематизувати свою розповідь, перетворивши ваш сайт або блог в цікаву книгу, в якій всі дії описуються послідовно і не перетворюються в кашу з інформації.
Ми залишаємо «заготовки на майбутнє» в статтях
Ще одним плюсом заздалегідь продуманих тим для публікацій, є так звані «заготовки на майбутнє» (це я їх так називаю 🙂). Ідея в тому, щоб в тілі статті мигцем згадувати якісь публікації, які будуть виходити в майбутньому.
Тут три величезних плюса:
- Ви заздалегідь готуєте і зацікавлює читача в новій темі.
- Створюєте місце для внутрішньої перелінковки (після публікації нового матеріалу повертаєтеся до старої статті, в якій ви згадували цю статтю і ставите на неї посилання).
- Покращуєте ПФ (поведінкові чинники) вашого сайту, за рахунок грамотної перелінковки.
Як бачите, завдяки заздалегідь продуманої структурі сайту ви можете вбити відразу «трьох зайців одним пострілом».
Сподіваюся, ви скористаєтеся моїм радою і зробите саме так. Однак, поки ще рано починати писати статті, тому що ви поки ще не знаєте, як правильно це робити, адже статті повинні бути не тільки цікавими для користувача, але і правильно написаними для пошукових систем, тобто бути SEO-оптимізованими. Про написанні SEO-оптимізованих статей я розповім в одній зі своїх наступних публікацій, не пропустіть, там буде архіважлива інформація.
резюме
Отже, давайте підведемо підсумки:
- Продумуєте 150 тем для сайту.
- Пишіть 50 статей і розміщуєте їх на сайт, який ще не в індексі.
- Пишіть ще 30 статей і ставите їх в чергу на публікацію.
- Решта 70 статей пишіть в той період поки розміщуються 30, поставлених в чергу, і ставите їх після всіх публікованих матеріалів.
Ось і підійшов до кінця цикл статей для розділу « Як створити сайт ». Тепер ви знаєте з чого необхідно почати створення сайту і як підготуватися до його старту. Однак це далеко не все, попереду дуже важливий розділ - « Як просунути сайт ».
До речі, наступна тема буде переглянуло додаванню вашого сайту в вебмайстрів Яндекса і Google, а також установці на сайті Яндекс.Метрики і Google Analytics , Не пропустіть, це дуже важливо, з цього необхідно починати просування сайту!
Як краще розміщувати статті на сайті?Як краще розміщувати статті на сайті?