- Приклад створення поштової скриньки [email protected]
- Налагодження поштової програми
- Приклади налаштування поштових клієнтів в картинках:
- Веб-інтерфейс
- Антиспамових і антивірусний захист
- DNS-записи для роботи пошти
Для того щоб скористатися електронною поштою для домену, вам потрібно спочатку створити поштову скриньку, а потім або налаштувати його у вашій поштовій програмі, або скористатися веб-інтерфейсом читати електронні листи.
Показати всі розділи
Приклад створення поштової скриньки [email protected]
Розглянемо необхідні кроки для створення поштового сервера і ящика.
Показати кроки
Крок 1.Перейдіть в розділ " Пошта "В панелі управління хостингом.
Крок 2. Якщо у вас вже створений поштовий сервер mydomain.ru, цей крок потрібно пропустити. Якщо немає, то необхідно створити новий поштовий сервер. Для цього потрібно натиснути на посилання "Створити домен" і в формі, що з'явилася написати назву вашого нового поштового сервера.
Крок 3. На сторінці "Пошта" клікніть мишею по імені поштового сервера.
Після цього натисніть перейдіть на вкладку "Ящики" і натисніть "Створити ящик"
Крок 4. Заповніть форму, що з'явилася відповідними даними:
У графу "Ім'я поштової скриньки" вноситься та частина назви поштової адреси, яка йде перед значком "собака" (@). У разі ящика [email protected] це буде просто director.
Якщо ви уважно пройшли всіх інструкцій, то, починаючи з цього моменту, поштовий ящик створений.
Для того, щоб поштовий ящик почав працювати може знадобитися деякий час, оскільки зміни в DNS вступають в силу не відразу. Може знадобитися до чотирьох годин на те, щоб ви або інші користувачі мережі Інтернет побачили ці зміни.
Тим часом ви можете скористатися веб-інтерфейсом для читання пошти або налаштувати поштову програму у вас на комп'ютері.
Налагодження поштової програми
Розглянемо варіант настройки поштового клієнта на прикладі ящика [email protected]. Загальні реквізити для настройки поштових програм наступні:
Показати всі налаштування
Логін: [email protected]. У загальному випадку логін - повна назва поштової скриньки.
Пароль той, який Ви вказали при заповненні форми на Кроці 4 попереднього пункту.
SMTP-сервер: mail.netangels.ru. У властивостях SMTP-сервера необхідно вказати, що сервер вимагає авторизацію (AUTH PLAIN), логін і пароль при цьому такі ж, як і для отримання пошти.
POP3-сервер: mail.netangels.ru. Крім протоколу POP3 наші сервери також підтримують протоколи IMAP, POP3-SSL, IMAP-SSL.
Приклади налаштування поштових клієнтів в картинках:
Увага: Наші поштові сервери не приймають листи розміром більше 30 Мб. На практиці це означає, що якщо ви хочете відправити поштою якийсь файл розміром більше 20 Мб, то вам необхідно попередньо стиснути його будь-яким архіватором (наприклад, WinZip або WinRar) або розбити лист на кілька дрібніших частин. Більшість поштових клієнтів вміють робити це автоматично, а при прийомі таких листів склеювати назад у великий лист.
Подібне обмеження є загальноприйнятим серед інтернет-провайдерів, і навіть якщо якісь інші поштові сервери приймають листи більшого розміру для відправки, це не означає, що сервер одержувача так само погодиться прийняти такий лист.
Веб-інтерфейс
Веб-інтерфейс для вашої пошти завжди доступний за адресою https://mail.netangels.ru
Антиспамових і антивірусний захист
Наші поштові сервери обладнані декількома рівнями антиспамової і антивірусного захисту. Ми застосовуємо такі зарекомендували себе технологиии, як greylisting і антиспам фільтр rspamd. Дещо детальніше про застосовувані нами технологіях можна почитати в статті Захист від спаму на наших поштових серверах .
DNS-записи для роботи пошти
Якщо використовуваний домен делегований нема на наші DNS-сервери, вам необхідно додати в його зону такі записи:
. IN MX 1 mx0.netangels.ru. . IN MX 5 mx1.netangels.ru. mail IN CNAME mail.netangels.ru.