Створення групи (спільноти) Вконтакте

  1. Типи спільнот в VK. Яке вибрати?
  2. Основні настройки паблік
  3. Основна інформація
  4. кнопка дії
  5. додаткова інформація

Процедура створення спільноти в ВК займе від сили 10 хвилин (включаючи час, витрачений на читання поточної статті). Ще 10 хвилин - на те, щоб здійснити попередні налаштування ...

Ще 10 хвилин - на те, щоб здійснити попередні налаштування

Група Вконтакте, паблік (публічна сторінка), захід - все це тепер об'єднано одним терміном: співтовариство. Втім, типів спільнот зараз вже 6 шт., Але ... про це буквально через пару абзаців. Зараз же, без зайвих слів - приступаємо до практики!

Переходимо до списку своїх груп з головного меню, знаходимо кнопку «Створити спільноту» - тиснемо її, потрапляємо на сторінку вибору типу спільноти:

Типи спільнот в VK. Яке вибрати?

Назви говорять самі за себе, плюс, до ваших послуг - короткі підказки під заголовками, щоб легше було зорієнтуватися. Якщо ви як і раніше відчуваєте труднощі з тим, який тип спільноти вибрати, зараз ми вам все розповімо ...

Заходи - на випадок, якщо у вас на настінному календарі червоним маркером відзначена якась дата, і на цю дату заплановано якусь подію.

Бізнес-сторінка. Тут все просто: у вас є «офф-лайн» бізнес - вам сюди (втім, не тільки «офф-лайн»).

Публічна сторінка - цей тип створений спеціально для публічних особистостей, або групи публічних осіб.

Бренд або організація. Прочитали назву цього типу, прочитайте 2 рядки «опису» (на малюнку вище): якщо це описує ваше майбутнє співтовариство - вважайте, що ви вже зробили свій вибір 😉

Група по інтересам. Цей тип призначений для створення спільноти з обмеженим доступом: для приватних обговорень особистих або робочих тем (публікації контенту і всього іншого, що дозволяє ВК) обмеженим колом людей. Групи за інтересами можуть бути приватними і закритими, відрізняються вони ось чому:

  • Запросити нових учасників в приватне співтовариство може тільки керівник групи (самому подавати заявку не можна).
  • У закриту ж, групу будь-хто можна подати заявку на вступ.

Тематичне співтовариство. Цей тип підійде під все інше, для чого не знайшлося місця в попередніх розділах: гумористичний паблік, де ви збираєтеся постити мемоси, або фан-спільнота шанувальників шаурми (шаверму). Швидше за все, це саме те, що вам потрібно.

Всього 3 поля в наступному віконці: назва, тематика, URL веб-сайту (якщо є).

Всього 3 поля в наступному віконці: назва, тематика, URL веб-сайту (якщо є)

Як назва рекомендуємо:

  • Вказати чинне назва вашої фірми, організації, магазину, бренду (якщо таке є);
  • При наявності фантазії, придумати щось креативне, наприклад « Телега морозних історій «, Якщо тематика вашого паблік це дозволяє;
  • Прописати ключові слова, як зробили це ми (див. Картинку зверху). У перспективі це може принести вашому паблік додаткових передплатників з пошуку Vkontakte.

Після натискання на кнопку «Створити спільноту», ваша група офіційно буде вважатися створеної, з чим вас і вітаємо!

Ви потрапите на сторінку «Управління», де вам буде запропоновано заповнити ще кілька полів інформацією і здійснити ряд налаштувань.

Основні настройки паблік

PS Цю сторінку ви завжди зможете повернутися і змінити інформацію / встановлення (для цього скористайтеся кнопкою «Управління» в меню праворуч головної сторінки вашого паблік).

Основна інформація

Назва ми вже вказали на попередньому кроці, тут ви його можете змінити.

Опис спільноти - кілька пропозицій, які характеризують вашу групу. Його необхідно прописати, по-перше, щоб відразу дати зрозуміти відвідувачам вашої спільноти «про що в ньому піде мова?», По-друге, можливо, в перспективі це допоможе привести в ваш паблік додаткову аудиторію з пошукових систем (з Яндекса).

Обкладинка спільноти - зображення, розміром 1590 на 400 пікселів: натисніть «Завантажити», виберіть картинку у себе на комп'ютері. PS В наступній статті ми розповімо вам, як створити або де взяти красиву обкладинку для вашої спільноти в ВК.

Адреса сторінки - URL-адресу спільноти. Те, як буде виглядати шлях до вашої сторінці в адресному рядку браузера (допустимі англійські буква, цифри, нижнє підкреслення).

Те, як буде виглядати шлях до вашої сторінці в адресному рядку браузера (допустимі англійські буква, цифри, нижнє підкреслення)

кнопка дії

Відображатиметься на самому видному місці вашої групи - відразу під обкладинкою сторінки.

Можливі варіанти дій: перейти на сайт, написати на пошту, зателефонувати і т.д. Залежно від обраного типу дії, потрібно вказати додаткову інформацію: назва кнопки (що буде на ній написано), ввести url-адреса сайту, телефон і т.д.

додаткова інформація

Тут можна вказати тематику співтовариства (в нашому випадку, це «Сайти»), вибрати його тип: співтовариство по інтересам, блог, або сторінка магазину, компанії, персони.

Якщо необхідно - задати вікові обмеження (18+), прописати посилання на ваш веб-сайт (в разі його наявності), номер телефону і т.д. В поле «Дата заснування» - вкажіть поточну дату, або будь-яку іншу - не має значення.

Останній пункт: виберіть, чи хочете ви, щоб ваші передплатники (або просто користувачі Vkontakte) могли пропонувати свої пости для публікації в вашому співтоваристві.

Крім усього іншого, ви можете підключити свій Twitter-акаунт з тим, щоб експортувати публікації в Твітер (авто-постинг) зі своєї групи ВК.

Крім усього іншого, ви можете підключити свій Twitter-акаунт з тим, щоб експортувати публікації в Твітер (авто-постинг) зі своєї групи ВК

Після внесення змін, не забуваємо натиснути «Зберегти».

Потрапити на головну сторінку вашої групи (щоб подивитися як вона виглядає) можна, натиснувши на кнопку «Назад на сторінку».

Сторінка спільноти ВК створена і, почасти, налаштована, але! Якщо у вас ще залишилися сили, наступних 10-15 хвилин ми пропонуємо витратити на те, щоб ще трохи погратися з настройками паблік / групи Вконтакте .

Яке вибрати?
Яке вибрати?
Його необхідно прописати, по-перше, щоб відразу дати зрозуміти відвідувачам вашої спільноти «про що в ньому піде мова?

Дополнительная информация

rss
Карта