Візитка агентства в інтернеті - оптимальний і дієвий спосіб заманити клієнта. Яке завдання сайту? Звернути увагу користувача і пробудити бажання зателефонувати в компанію. Ключові елементи: елегантний дизайн без надмірностей, інформативність, наявність повного каталогу пропозицій, всілякі гарантії. Можна змайструвати віртуальне обличчя фірми нерухомості в мережі? Звичайно, і більш того - місія під силу самому далекому від IT людині.
Крок перший: розробка плану. Чим заповнити?
- Всі дані про агентство. Час роботи, телефони, поштові ящики і прив'язка до соціальних мереж.
- Послуга «передзвонити мені». Бажана зворотний зв'язок.
- Історія, гарантії компанії.
- Новини. Спеціальні пропозиції.
- Каталог товарів. У нашому випадку список квартир на продаж або купівлю. Вказати: місто, район, адреса, вартість, кількість кімнат, стан, наявність ремонту і т.д. Фотографії обов'язкові.
Готовий план - і є відправна точка. Так як же створити сайт агентства нерухомості, враховуючи всі вищезазначені вимоги, в умовах мінімальних знань? Для цього слід проаналізувати всі доступні варіанти майданчиків, з якими доведеться співпрацювати. Вибір невеликий: тут або CMS, або конструктор.
1. Joomla! - CMS.
Joomla! - це фактично та система, яка реалізовує функцію управління контентом візитки. Що найчастіше вставляє палки в колеса бажаючим створити сайт агентства? Модулі. Без розширень ресурс буде голим і нецікавим відвідувачеві. Пошук, вибір та встановлення додатків займуть час, а після нагряне нова біда: чим більше плагінів, тим довше завантажуються сторінки, дратуючи повільністю гостей.
Наприклад, що якщо потенційний покупець, розглядаючи каталог квартир, зіткнеться з неквапливою завантаженням бажаного району? Після декількох хвилин він благополучно покине сайт.
Висновок: недосвідченим краще не чіпати CMS, інакше головний біль забезпечена.
2. WordPress - CMS.
Аналог попереднього движка трохи легше в роботі, ніж сама Joomla! З гальмуванням як таким проблем немає, але і сайти на цій системі виглядають в рази бідніше і менш привабливі з огляду на блогової спеціалізації. Гнучкість розвинена не дуже, особливих повноважень редактора без знання PHP не удостоїтися. З шаблонами все теж не райдужно: організувати контент сайту нерухомості за допомогою готових безкоштовних зразків не вийде, так як для гарного оформлення і красивою розмітки доведеться виділити чималу суму.
Без великого стартового капіталу не зробити якісну візитку. Хіба що даремно витратити час на навчання премудростям програмування.
3. uKit - конструктор.
Що таке конструктор? Це можливість будувати сайти, виключаючи необхідність вникати в найдрібніші подробиці області IT. Як все відбувається? Спочатку реєстрація, потім і саме створення, для якого не потрібна кмітливість.
uKit - екскурсовод, який розбив процес будівництва на певні етапи. Наприклад, на першому вибирається тематичний шаблон (з папки «нерухомість»), на другому вводиться назва, дані і інша контактна інформація, а на третьому вже доступні блоки і віджети, тобто сама архітектура.
По суті, маючи план, можна за кілька годин втілити його в життя на конструкторі, так як розробники зробили його зрозумілим кожному. Крім цього, там зберігається весь набір інструментів, тому допоміжні плагіни не потрібні.
Вибрати конструктор? Почати однозначно варто з нього.
Яке завдання сайту?Можна змайструвати віртуальне обличчя фірми нерухомості в мережі?
Чим заповнити?
Так як же створити сайт агентства нерухомості, враховуючи всі вищезазначені вимоги, в умовах мінімальних знань?
Що найчастіше вставляє палки в колеса бажаючим створити сайт агентства?
Наприклад, що якщо потенційний покупець, розглядаючи каталог квартир, зіткнеться з неквапливою завантаженням бажаного району?
Що таке конструктор?
Як все відбувається?
Вибрати конструктор?