Телефон мандрівника: питання, відповіді та рекомендації щодо використання роумінгу

  1. Як вибрати мобільного оператора в іншій країні?
  2. Як користуватися мобільним інтернетом за кордоном?
  3. Корисні рекомендації

Попереду - оксамитовий сезон: ідеальний час для відпустки! Якщо ви плануєте провести його в закордонній поїздці, рекомендуємо додати в «багаж» кілька важливих правил про те, як користуватися роумінгом правильно і без зайвих витрат, при цьому завжди залишаючись на зв'язку.

Якщо ви плануєте провести його в закордонній поїздці, рекомендуємо додати в «багаж» кілька важливих правил про те, як користуватися роумінгом правильно і без зайвих витрат, при цьому завжди залишаючись на зв'язку

Сьогодні на карті міжнародного роумінгу МТС понад 200 країн. В топі запитів абонентів - Росія, Польща, Литва, Україна, Латвія, Німеччина, Італія, Туреччина, Єгипет. Вартість послуг розрізняється залежно від країни і роумінгового партнера, інформація про це розміщена на сайті оператора, тому до від'їзду уточнюйте, тарифи якого мобільного оператора за кордоном будуть для вас вигідніше.

Як вибрати мобільного оператора в іншій країні?

Якщо роумінг входить в стартовий пакет послуг, то при перетині кордону він активується автоматично. Зараз, з огляду на попит на послугу, при підключенні до мережі МТС роумінг пропонується практично на всіх тарифах, крім тарифних планів «Дитячий», «Близький», «Гостьовий 7», «Гостьовий 30» і «Телематика». В іншому випадку підключити роумінг можна, звернувшись в салон зв'язку, за допомогою USSD-запиту * 111 * 22 #, через інтернет-помічник або мобільний додаток «Мій МТС». Зробити це потрібно заздалегідь - до перетину кордону.

Ще один важливий момент - пошук мережі оператора-партнера вже на території іншої країни: вибирати мережу можна і вручну, і в автоматичному режимі. Все залежить від налаштувань телефону. Як правило, в більшості гаджетів за замовчуванням використовується режим автоматичного пошуку мережі, що досить зручно. В такому випадку пристрій «вибирає» ту мережу, чий сигнал в даній місцевості сильніше. Але, за бажанням, режим автоматичного пошуку можна відключити, і кожен раз вибирати мережу в роумінгу вручну самостійно.

Як користуватися мобільним інтернетом за кордоном?

Якщо ви не плануєте користуватися мобільним інтернетом за кордоном, найкраще заблокувати передачу даних в роумінгу в настройках телефону.

Якщо ж мобільний інтернет за кордоном вам потрібен, то для того щоб уникнути випадкових витрат, рекомендуємо до початку поїздки в настройках телефону встановити заборону на оновлення програмного забезпечення й синхронізацію даних або дозволяти пристрою поновлення тільки в мережі Wi-Fi. В іншому випадку, навіть якщо ви не будете користуватися інтернетом, девайс може оновлювати програми автоматично. Трафік витрачають і більшість віджетів, наприклад, сервіси прогнозу погоди і т. П. Тому, якщо необхідності в віджети в роумінгу у вас немає, їх теж краще відключити.

Крім того, щоб повністю виключити автоматичне оновлення, після кожного виходу в інтернет в настройках телефону відключайте мобільний передачу даних.

Для того, щоб користуватися інтернетом за кордоном було комфортніше, МТС пропонує корисні опції. Так, послуга « Unlim за кордоном »В роумінгу доступна в 40 країнах світу. Абоненти отримують безлімітний за обсягом мобільний інтернет, в рамках якого перші 100 МБ на добу надаються на максимальній швидкості.

Корисні рекомендації

- Абонент може підключити SMS-роумінг, проте потрібно пам'ятати, що послуга блокує голосовий зв'язок вже на території Білорусі. Тому додавати SMS-роумінг потрібно безпосередньо перед перетином кордону.

- Перед поїздкою рекомендується відключити переадресацію дзвінків, наприклад, «Голосову пошту», так як вона призведе до оплати переадресованих дзвінків за тарифами роумінгу.

- У роумінгу вихідний дзвінок за кордон слід обов'язково завершувати натисканням клавіші, навіть якщо співрозмовник вже повісив трубку. Справа в тому, що до обладнання місцевого оператора сигнал може не дійти, і тоді тарифікація виклику буде продовжена.

- Якщо ви втратили телефон або SIM-карту, заблокувати «сімку» можна через інтернет-помічник або онлайн-підтримку МТС.

- Поповнити особовий рахунок МТС через кордони можна різними способами: банківською картою на сайті МТС, електронними грошима EasyPay і WebMoney, за допомогою інтернет-банкінгу, SMS-, USSD- і мобільного банкінгу вашого банку.

Приємного відпочинку! Залишайтеся на зв'язку!

На правах реклами.
СТОВ "Мобільні ТелеСистеми"
УНП: 800013732

Якщо ви помітили помилку в тексті новини, будь ласка, виділіть її та натисніть Ctrl + Enter

Як вибрати мобільного оператора в іншій країні?
Як користуватися мобільним інтернетом за кордоном?
Як вибрати мобільного оператора в іншій країні?
Як користуватися мобільним інтернетом за кордоном?

Дополнительная информация

rss
Карта