Зростання рівня життя, з ним і поява вільних грошових коштів викликає бажання вкластися у що-небудь. Прибутковим фінансовим інструментом можна назвати цінні папери, зокрема, акції та облігації. У трейдингу цей актив теж вельми популярний, але як торгівля акціями працює і який дохід обіцяє?
Біржова торгівля сама по собі вважається прибутковим способом примноження грошей. Всередині цієї структури існують напрямки, при вкладення коштів в які вийде збільшити розмір депозиту в позитивну сторону. Вкладати в акції, займаючись трейдингом, треба, але робити це варто розумно.
Варіантів тут багато. Добре, якщо у трейдера є хоча б початковий рівень знань і досвіду, а й йому доведеться шукати посередника. Без компанії, яка має ліцензію та пройшла акредитацію, нікому буде представляти інтереси приватної особи на біржі. В якості посередника можуть виступати: інвестиційна або брокерська компанія, банк або брокерська контора при ньому.
Якими б не були відгуки про діяльність будь-якого з них, а трейдеру можна забувати, що вкладені в акції кошти державою не повертаються, тобто гарантій немає. Криза, дефолт, інші неприємні обставини можуть позбавити всієї вкладеної суми, тому спочатку не варто вкладати всі кошти.
Звичайно, біржова торгівля акціями теоретично здатна подвоїти депозит, а й з таким же успіхом можна програти все, піддаючись азарту і прагнучи заробити на різниці курсу. Але зробити це без належного досвіду буде складно, тому краще починати торгівлю на фондовому ринку цінних паперів з малих сум.
Після вибору посередника доведеться укласти договір з посередником, перевести на рахунок гроші і почати торгувати, адже в наші дні це робиться просто - інтернет і мобільний зв'язок спростили процес на виставлення заявки купівлі / продажу акцій. Оскільки рішення трейдеру належить приймати самостійно (брокеру забороняється консультувати клієнта), то кілька правил для успішної торгівлі акціями слід дотримуватися:
- Для впевненості у власних силах добре вивчіть теоретичну частину.
- Вибирайте один напрямок, дізнавайтеся тонкощі, які не розпалюючись на інші теми.
- Слідкуйте за ситуацією: події в реальному часі, біржові прогнози, новини з фондових бірж, макро- і мікроекономічні показники - все стане в нагоді для прийняття рішення і вироблення стратегії.
- Вибирайте посередника ретельно, поспіх недоречний. Обов'язково дізнайтеся про наявність ліцензії, коли видана, який стаж роботи у компанії на ринку з надання профільних послуг.
- Тримайте емоції під контролем , Щоб уникнути провальних угод.
Освоюючи торгівлю акціями на фондовому ринку, пройдіть якісне навчання трейдингу і підписуйтесь на блог Школи Олександра Пурнова. Оформіть підписку зараз і отримаєте бонус: 12 навчальних відео БЕЗКОШТОВНО! Корисні матеріали будуть доступні для перегляду в листі, який прийде за вказаною при реєстрації електронну адресу.
Читайте також:
У трейдингу цей актив теж вельми популярний, але як торгівля акціями працює і який дохід обіцяє?Що про це кажуть фахівці?