У Казахстані презентували гібрид WebMoney і біткоіни

Фото: blog.trustpilot.com

Багато експертів сходяться на думці, що сьогодні подальший розвиток інтернету речей і індустріального інтернету речей гальмується через відсутність єдиної екосистеми. Перехід з традиційного інтернету (WWW) на інтернет всього (IoЕ) - неминуче еволюційний сьогодення. Основні IT-гіганти ведуть активні розробки в індустріальному інтернеті речей (IIоТ), але на ринку приватного сектора інтернету речей (IoT) явних лідерів поки немає.

Лідером стане саме нове покоління децентралізованих систем і компаній, що розвивають цей напрям, як проект ZION.CITY, впевнені його розробники. Про це вони заявили в четвер, 21 грудня, на прес-конференції в Алмати.

Екосистема ZION.CITY - це 9 мікросоціальних мереж, інтелектуальний пошукач-супутник (smartbot) в одному додатку і унікальне рішення проблеми переходу на цифрові гроші. Також це давно назріла еволюція платіжних систем глобального рівня.

За даними TNS Web Index , Інтернет - єдиний зростаючий медіаканал в Казахстані, охоплення якого майже в 2 рази перевищує охоплення традиційної преси. Кількість інтернет-користувачів в РК досягло 3,47 млн. Це означає, що 71% населення країни у віці від 12 до 54 років заходять в мережу мінімум не рідше одного разу на місяць.

Розробники поставили перед собою операційну мета: в найближчі 6-8 місяців запустити проект і створити публічну версію додатка ZION.CITY, включаючи платіжну систему і одиницю Altyn.

Ядром цільової аудиторії для екосистеми стануть інтернет-користувачі у віці від 15 до 55 років, з вищою / середньою освітою. Користувачів, вважають розробники, приверне контент, можливість оперативного вирішення питань і просто спілкування.

Незважаючи на те, що в РК частка онлайн-продажів складає всього 1% від загального ринку роздрібної торгівлі, обсяг електронної комерції складає близько $ 1,5 млрд і щорічно збільшується на 25%. Як показує статистика, майже в 80% випадків казахстанці вибирають товари за допомогою комп'ютера. Менше - 16% і 6% покупок відповідно - за допомогою смартфона і планшета.

Висновок для підприємців очевидний - необхідно якомога швидше впроваджувати мобільні технології продажів: робити мобільну або адаптивну версію сайту, розробляти мобільні додатки, створювати майданчики для спілкування, продажів товарів і послуг. А екосистема ZION.CITY, запевняють автори проекту, дозволить об'єднати в собі найбільш популярні додатки і «замкнути» на собі користувачів.

- ZION.CITY є приватною екосистемою майбутнього. Це і соціальна мережа, і месенджер, і портал для розміщення всіх видів послуг (онлайн і офлайн), і рекламний майданчик / магазин для продажу або обміну речей, нерухомості і цифрового контенту з вбудованими модулями за принципом eBay, eCommerce-майданчики, і дошка оголошень за принципом OLX, Craigslist. Платіжна система ZION.CITY - якийсь гібрид WebMoney і біткоіни, вона відповідає законодавству РК, - підкреслив архітектор проекту ZION.city Роберт Орландо Бекар.

Він також повідомив, що фізичним і юридичним особам буде комфортно інтегруватися з екосистемою через інтуїтивно зрозумілий і зручний UI / UX інтерфейс. Переваги ж майданчики перед будь-якими криптовалюта і платіжними системами полягають в тому, що враховані світові тренди, потреби користувачів, вимоги законів і регуляторів ринку. Екосистема і вбудована в неї електронна платіжна система, уточнили речники прес-конференції, має легальне право виступати як еволюційне продовження існуючих систем платежів. Так, електронна платіжна система має всі бенефітів WebMoney або QIWI-гаманця і використовує вигоди використання технології блокчейн і кріптотехнологій.

ZION.CITY - це закрита система. Всі платежі відбуваються в режимі онлайн всередині екосистеми (користувачами інтернет-спільноти). Блокчейн ZION.CITY - це також і Леджер (хмарна база даних) транзакцій, яка дозволяє з точністю 100% аналізувати активність клієнтів з постачальниками послуг. Саме тому і постачальникам послуг, і клієнтам буде вигідно приймати / здійснювати платежі в електронних грошах, так як кожен платіж є голосом ( «найкраща реклама - рублем»).

Дополнительная информация

rss
Карта