Український стартап, який робить іграшки на магніті, зібрав $ 37 тис. На Kickstarter

стартап ToysLab з України запустив кампанію на Kickstarter для свого продукту Wumba і зібрав більше $ 37 тис. за місяць. Вони роблять дерев'яні іграшки тварин, які за допомогою магнітів можна по-різному складати. стартап   ToysLab   з України запустив   кампанію   на Kickstarter для свого продукту Wumba і зібрав більше $ 37 тис

Один набір Wumba

В одному наборі Wumba - п'ять дерев'яних іграшок. Вони складаються з менших блоків і, завдяки магніту всередині, складаються як конструктор. У ToysLab кажуть, що ці магніти повністю безпечні для дітей, адже не містять свинцю. Таким чином, діти можуть збирати самих різних, навіть вигаданих тварин.

«Дитина може комбінувати різні частини і зібрати, наприклад, зеброділа», - говорить Сергій Клейменов, співзасновник проекту.

Ідея створити саме таку іграшку з'явилася близько року тому. До цього команда ToysLab вже робила щось схоже, але геометричні форми блоків були найпростішими, а магніти - зовні.

Ось як змінювалися прототипи іграшок за цей час:

Ось як змінювалися прототипи іграшок за цей час:

Прототипи іграшок Wumba

Іграшки роблять в Україні, в місті Вишневому недалеко від Києва. Магніти компанія замовляє з Китаю, фарбу купують в Україні, але вона теж імпортна.

Крім Клейменова в компанії працює ще двоє людей: Ольга Котик займається дизайном, а Кирило Левін відповідає за фінанси і виробництво. Вони кажуть, що всі гроші, зароблені на краудфандінгом, підуть на сировину, виробництво, доставку замовникам та інше операційні витрати.

Поки що Wumba можна купити тільки на Kickstarter: один набір коштує $ 75, а доставка по всьому світу - безкоштовна. Скоро в ToysLab обіцяють запустити продаж на платформах Indiegogo або BackerKit. З осені іграшки з'являться в Україні.

У компанії збираються робити нові фігурки і шукати дистриб'юторів для продажу за кордоном. Сергій каже, що після успіху на Kickstarter вони вже отримали кілька запитів на співпрацю. Можливо, команда запустить ще одну краудфандінговую кампанію.

«Людям все більше подобаються натуральні іграшки, але в них має бути щось інноваційне», - розповідає Клейменов.

Підписатися на Telegram-канал

Вам буде цікаво прочитати:

1.Львовскій бренд «Авіація Галичини» за добу зібрав $ 7000 на Kickstarter. Як вони готувалися до проекту?

2.Українські рюкзак досяг мети на Kickstarter за сім годин. Чим він хороший і як створювався продукт

3. Киянка Ганна Мариненко в'яже затишні ковдри, які підкорили весь світ і зібрали $ 200 тис. На Kickstarter

Як вони готувалися до проекту?

Дополнительная информация

rss
Карта