Український хенд мейд: як заробити на рукоділлі в Інтернет

Ні для кого не секрет, що згідно з останніми віяннями в моді і дизайні, природна краса і ручні вироби увійшли в тренд. Наш ринок наповнив різноманітний, так званий, хенд мейд. Він різноманітний. Є безліч сфер рукоділля, які він охоплює. Кожен сезон радує нас чимось новим і незвичайний. Але крім краси і насолоди вашого погляду, він ще може принести чималий прибуток. Так в чому ж секрет?

Так в чому ж секрет

З чого почати?

Є кілька базових принципів, які посприяють вам, якщо ви дійсно зацікавлені у власному бізнесі на основі хенд мейд.

Спочатку потрібно чітко відповісти на наступні питання. Що саме я буду продавати? Кому я це буду продавати? Як я буду продавати (лоток, он-лайн, через посередника)? Які мої можливі заробітки і реальні можливості? Як я буду розширювати свою справу?

Після цього слід приділити увагу характеристикам самого продукту, які допоможуть вам успішно реалізувати його.

Перш за все, унікальність і якість. Ви повинні знайти ту нішу, в якій ви зможете робити не тільки свій власний товар високої якості, але надати йому належну ступінь унікальності. Якщо раніше у вас не було досвіду в цій сфері, і немає розкрученої марки, мережі збуту, то краще за все придумати абсолютно новий, небачений раніше на ринку продукт. Для цього доведеться провести невелике дослідження ринку.

Натуральність. Відповідно до сучасних течій дуже популярні так звані товари з підвищеним рівнем екологічності. Тобто, сировина для них не повинно завдавати шкоди природі, здоров'ю людей та навколишньому середовищу. Яскравим прикладом є ганчіркові ляльки для дітей та декору в будинку (мотанки, Тільда, Снєжка і т.д.).

Народні мотиви. Цей простий штрих допоможе зробити акцент і надати продукту певну самобутність. Це зробить ваш товар більш популярним, особливо їли ви плануєте збувати його за кордоном. Іноземці, на хвилі ажіотажу й уваги до України, купують дрібні сувеніри з українською символікою.

Серія і товари субститути. Якщо ваш товар прижився на ринку, то обов'язково потрібно розвивати і закріпити успіх. Зробіть свою власну лінійку (наприклад, мила ручної роботи з різними ароматами і на базі різних трав'яних настоїв). Також можна придумати додатковий товар, який може йти в комплекті (продовжуючи тему мила, це може бути крем-скреб або маска для обличчя / тіла). Знайте - якщо у вас купують продукт, і ви отримуєте замовлення на повтор, це означає, ви знайшли вашу власну золоту жилу.

Національний або закордонний?

Перш ніж приступати до збуту, не поспішайте, і уважно вивчіть співвідношення не тільки кількості конкурентів усередині обраної ніші. Зверніть увагу і на ціни за товар на українському і зарубіжних ринках. Якщо це ваш перший товар можете випробувати його на українських майданчиках збуту. Це допоможе вам надалі зрозуміти ринок і його тенденції.

Ви можете взяти участь в різноманітних виставках, знайти партнерів або відкрити власний он-лайн магазин або сторінку в соцмережах. Або ж домовитися з власниками реального магазину на ринку. Тоді ви зможете дізнатися бажання покупців.

У той же час, вам слід пам'ятати, що іноземний ринок збуту - це значно більше покупців, ніж на ринках України і колишніх країн СНД разом узятих. Також, на закордонному ринку ціни на хенд мейд товари значно вище, ніж на вітчизняному. В межах 150 $ товари не обкладаються митним збором і особливих накладок з поставками виникнути не повинно.

Існує величезна кількість інтернет-майданчиків, які пропонують свої послуги посередництва українським дрібним підприємцям. Найпопулярнішими з них, є наступні: www.etsy.com, en.dawanda.com, www.artfire.com, www.zibbet.com і багато інших. На території України діє своя власна площадка для умільців - це www.skrynya.net, але масштаб у неї значно менший.

Однак пам'ятайте, перш ніж зв'язуватися з іноземною платформою - уважно вивчіть систему платежів, за якими здійснюється оплата. Деякі з них можуть не діяти на території України, і доведеться шукати інший шлях для виведення грошей.

Так в чому ж секрет?
З чого почати?
Що саме я буду продавати?
Кому я це буду продавати?
Як я буду продавати (лоток, он-лайн, через посередника)?
Які мої можливі заробітки і реальні можливості?
Як я буду розширювати свою справу?
Національний або закордонний?

Дополнительная информация

rss
Карта