Урок 27. Архівний пензель (History Brush), Художній архівний пензель (Art History Brush) і палітра Історія (History) ._

Ви дізнаєтеся:   Як налаштувати параметри панелі History (Історія) Ви дізнаєтеся:

  • Як налаштувати параметри панелі History (Історія).
  • Для чого потрібен Snapshot (Знімок).
  • Як працювати інструментом History Brush (Архівна кисть).
  • Як повернути колір об'єкту після перекладу в ч / б зображення.
  • Як влаштований інструмент Art History Brush (Aрхівная художня кисть).
  • Як малювати картини інструментом Aрхівная художня кисть.

Урок складається з наступних розділів:

1. Навчальне відео.
2. Палітра Історія (History).
3. Налаштування параметрів палітри History (Історія).
4. History Brush (Архівна кисть).
5. Art History Brush (Aрхівная художня кисть).
6. Картина з фотографії.
7. Питання.
8. Домашнє завдання.

Палітра Історія (History)

Перед тим як ми почнемо застосовувати ці незвичайні пензлика, доведеться докладно вивчити палітру Історія (History).

Ми з вами вже неодноразово користувалися палітрою History (Історія) в попередніх уроках. Ви знаєте, що можна скасовувати і повертати назад до двадцяти команд (якщо інше значення не встановлено в загальних налаштуваннях Меню Edit (Редагування) - Preferens (Установки)). Скасовані команди можна видалити, перетягнувши їх вниз на значок з кошиком. Після виконання цієї дії повернути вилучену команду вже не вдасться.

У верхній частині палітри History (Історія) знаходиться розділ знімків. У ньому можна зберігати знімки, зроблені на будь-якому етапі роботи. При відкритті файлу програма автоматично робить знімок, до якого можна повернутися в будь-який момент незалежно від кількості кроків
в палітрі історія. Ім'я цього знімка збігається з назвою файлу. Ви можете робити такі знімки по ходу вашої роботи, для цього служить значок У верхній частині палітри History (Історія) знаходиться розділ знімків фотоапарата Create new snapshot (Створити новий знімок) внизу палітри History (Історія). Просто натисніть на нього і у верхній частині палітри, з'явиться новий знімок Snapshot1 (Знімок 1). Клацнувши по шару зі знімком можна його перейменувати. Створення знімків дозволяє обійти обмеження програми на повернення на 20 кроків.

За допомогою знімків можна легко порівнювати ефекти. Зробіть знімок перед застосуванням будь-якого фільтра. Потім виберіть перший знімок, зроблений програмою при відкритті документа. Застосуйте той же фільтр з іншими настройками. Перемикаючись між знімками, можна вибрати найкращий результат.

Якщо закрити і знову відкрити документ, всі знімки останнього сеансу роботи видаляються з палітри History (Історія).

Знімки додаються вниз списку. Найперший знімок буде перебувати у верхній частині списку,
а найостанніший - внизу.

Налаштування параметрів палітри History (Історія). Налаштування параметрів палітри History (Історія)

Automaticaly Create First Snapshot (Автоматично створювати перший знімок). Знімок початкового стану зображення створюється при відкритті документа автоматично. Залиште цю галочку включеною.

Automaticaly Create New Snapshot When Saving (Створювати новий знімок при збереженні) Знімок створюється при кожному збереженні.

Allow Non - Linear History (Дозволити нелінійну історію)

Якщо відзначити цей пункт галочкою кроки з палітри History (Історія), наступні за знімком, віддалятися не будуть. При нелінійної записи подій можна вибрати Знімок, внести зміну в зображення і видалити тільки ця подія. Зміни додадуться вниз списку. За замовчуванням цей пункт не відзначений, тобто якщо вибрати Знімок і змінити його стан, а потім знову повернутися до цього ж знімки, то їхні капітали, які йдуть за обраним, видаляються з палітри History (Історія). У палітрі History (Історія) будуть відображатися кроки в тому порядку, в якому вони були виконані. Спробуйте попрацювати при різних режимах. Виберіть той, який здасться вам більш зручним.

Show New Snapshot Dialog by Default (Відкривати діалог «Новий знімок») Photoshop буде кожен раз відкривати вікно для завдання імені знімка.

Make Lauer Visibility Changes Undoable (Зміни видимості шару не скасовуються). Встановивши цей прапорець, все змінити видимі шарів (вкл. І викл. Make Lauer Visibility Changes Undoable (Зміни видимості шару не скасовуються) ) Будуть записуватися в палітру History (Історія). За замовчуванням вони не записується в історію.

У нижній частині палітри (History) Історія є ще один значок у вигляді дискети У нижній частині палітри (History) Історія є ще один значок у вигляді дискети   Create new document from current state (Створити новий документ на основі поточного стану) Create new document from current state (Створити новий документ на основі поточного стану). Він дозволяє відкрити копію документа в новому вікні, що теж буває дуже корисно.

History Brush (Архівна кисть)

інструмент інструмент   History Brush (Архівна кисть) - Цією пензликом можна малювати з будь-якого місця історії History Brush (Архівна кисть) - Цією пензликом можна малювати з будь-якого місця історії. Значок архівного пензля повинен стояти зліва отмініатюри знімка в палітрі History (Історія). Для чого потрібна ця кисть?

1 1.Чаще всього архівну кисть використовують для повернення кольору окремих елементів фотографії після переходу до чорно-білому зображенню.

Знебарвлюються фото. Це можна зробити різними способами і найпростіший з них: вибрати в меню Зображення (Image) - Adjustments (Корекція) - Desaturate (Знебарвити).

Після цього вибираємо інструмент Архівний пензель (History Brush),
в палітрі History (Історія) натискаємо на порожній квадрат зліва від попереднього шару і просто зафарбовує ту ділянку, якому хочемо повернути колір, причому, без різниці, яким саме кольором буде малювати архівна кисть - зображення буде проявлятися в первісному кольорі.

2 2. Можна додати розмиття в русі. Для цього дублюємо шар з об'єктом, що рухається, застосовуємо до нього фільтр Motion blur (Розмиття в русі)
з параметрами: зсув - 495 і кут - 35. Вибираємо History Brush (Архівна кисть)
з м'якими розмитими краями і акуратно розмальовуємо необхідний об'єкт.

Але на мій погляд, для того щоб повернути колір окремих частин фотографії та створити ефект розмиття в русі, краще скористатися маскою шару. Дублюємо шар, знебарвлюється, застосовуємо маску шару, чорної пензлем відновлюємо колір, малюючи по масці. Чим маска краще, та всього лише тим, що виправити помилки чорної кисті можна переключившись на білу.

Розглянемо панель параметрів інструменту History Brush (Архівна кисть). Розглянемо панель параметрів інструменту History Brush (Архівна кисть)

Brush (Кисть) - настройки параметрів кисті.

Mode (Режим накладення) - режим накладення кисті.

Opacity (Непрозорість) - Задає непрозорість пікселів кисті.

Flow (Натиск) - настройка режиму малювання з урахуванням щільності барвистого шару.

Airbrush Capabilities (Можливості аерографа) - Надає кисті властивості, що імітують розбризкування фарби аерографом.

Архівний пензель не працює на масці шару і не працює в тому випадку, якщо ви поміняли розмір зображення.

Art History Brush (Aрхівная художня кисть)

інструмент інструмент   Art History Brush (A рхівная художня кисть) - малює стилізованими мазками з використовуючи початкові дані Snapshot (Cнімка) або обраного історичного стану Art History Brush (A рхівная художня кисть) - малює стилізованими мазками з використовуючи початкові дані Snapshot (Cнімка) або обраного історичного стану. Вибираючи в меню параметрів стиль пензля, діаметр і допуск, можна імітувати справжні кисті, якими малюють художники, використовуючи різні художні стилі.

Інструмент Art History Brush (Aрхівная художня кисть), так само як і інструмент History Brush (Архівна кисть), використовує вбрання архівне стан або Snapshot (Знімок).
На відміну від інструменту Інструмент Art History Brush (Aрхівная художня кисть), так само як і інструмент History Brush (Архівна кисть), використовує вбрання архівне стан або Snapshot (Знімок) History Brush (Архівна кисть), Art History Brush (Aрхівная художня кисть) відновлюючи вихідні дані, додає зображенню художні стилі.

Brush (Кисть) - настройки розмірів і інших параметрів кисті інструменту.

Чим менше діаметр кисті, тим точніше контури.

Mode (Режим накладення) - режим накладення пікселів при застосуванні даного інструменту. Він впливає на те, як зображення взаємодіє з нанесеними мазками. У випадаючому меню всього 7 режимів.

Opacity (Непрозорість) - непрозорість накладаються мазків. Задайте високе значення для малювання густими соковитими мазками, і низька для досягнення легкості зображення.

Style (Стиль) - спосіб застосування інструменту. Основний параметр - Art History Brush (Художня кисть). Стисла коротка (Tight Shot), стисла середня (Tight medium), стисла довга (Tight Long), Вільна середня (Loose medium), Вільна довга (Loose Long), Коротке дотик (Dab), стисла спіраль (Tight Curl), стисла довга спіраль (Tight Curl Long), Вільна спіраль (Loose Curl), Вільна довга спіраль (Loose Curl Long).

Area (Область) - визначає область дії кисті, на яку будуть накладатися мазки. Не плутати з Master Diameter (Головний діаметр) кисті.

Tolerance (Допуск) -огранічіть область впливу інструменту. При низькому значенні мазки будуть залишатися всюди, де пройде кисть. При високому значенні цього параметра, кисть малюватиме тільки на ділянках, що мають інший відтінок в порівнянні з Snapshot (знімки).

History Brush (Архівна кисть) і Art History brush (Художня архівна кисть) не працюватиме по масці, якщо ви змінювали розмір зображення, кадрувати його або ваше зображення в режимі 16 bit.

Якщо ви працюєте в режимі 16 bit, то перейдіть в меню Image (Зображення) - Mode (Режим) і виберіть 8 bit. Щоб використовувати ці інструменти після зміни розмірів, збережіть документ, закрийте і знову відкрийте його.

Картина з фотографії.

Ідея створення картини з фотографії стара як світ. Вперше я дізналася про цю технологію зі статті Дерека Лі в журналі Digital Photo за грудень 2006 року. З тих пір із задоволенням користуюся цим прийомом. На прикладі своєї фотографії, хочу поділитися з вами накопиченими знаннями і своїми власними доповненнями.

Перед тим як почати малювати картини за допомогою Інструменту Art History Brush (Художній архівний пензель), збільште зображення в кілька разів, це допоможе пом'якшити деталі.

  1. Відкрийте фотографію. Зробіть знімок, вибравши в палітрі History (Історія) значок фотоапарата Create new snapshot (Створити новий знімок) і клікніть по порожньому квадратику зліва від Знімка. Це означає, що саме цей знімок буде використовуватися інструментом Art History Brush (Aрхівная художня кисть).
  2. Задайте в якості візерунка все зображення. Для цього виділіть зображення Ctrl + A. Виберіть Edit (Редагування) -Define Pattern (Визначити візерунок). Тепер в кінці списку візерунків можна знайти дане зображення.
  3. Створюємо полотно. Створіть новий шар, натиснувши на кнопку Create a new layer (Створити новий шар). Виберіть колір переднього плану (eee7b5), хоча це і не обов'язково, можна просто залити білим. Додайте плями інструментом звичайна кисть, змінюючи діаметр, колірний тон і непрозорість кисті, створіть ефект забрудненого полотна. Зменшіть непрозорість даного шару до 50%, щоб була видна фотографія, яка перебуває під ним. Це допоможе побачити, як буде виглядати готове зображення, і не дасть занадто зациклюватися на опрацюванні дрібних деталей.

4 4.Создайте ще один новий шар. Відкрийте палітру кистей, натиснувши F5 або , І скиньте галочки з усіх динамічних опцій. Треба збільшити розмір до 200-250 пікселів. Виберіть кисть Spatter 59 (бризки 59) і стиль Tight Long (стисла довга). Area (Діаметр) 5 пікселів. Прослідкуйте, щоб в палітреArt History Brush (Художній архівний пензель) була обрана та ж кисть. Почніть наносити великі мазки по новому шару. Проводимо пензлем вгору і вниз уздовж фотографії, але не залишаємося занадто довго в одній області. Чим довше Ви залишаєтеся, тим більше деталей повернуто. Визначте краю, але залиште багато областей невизначеними, щоб додати пізніше.

5. Створіть ще один новий шар. І виберіть кисть Heavy Flow Dry Edges 48 5 (Сильне рух кисті з сухими краями маслом), зменшите непрозорість (Opaсity), і продовжуйте малювати. Спробуйте перейти на інший стиль, поміняйте діаметр, в загальному, відчуйте себе художником і не бійтеся експериментувати.

6. Створіть ще один новий шар. Перейдіть на інструмент Brash (Кисть). Виберіть Chalk 23 (крейда 23 пікселя) діаметр 100-110, Opaсity 25%. Затиснувши Alt, виберіть темний ділянку, таким чином, ви скопіюєте колір. Почніть малювати, пом'якшуючи і підкреслюючи контури, змінюючи зразки інших квітів.

7. Створіть ще один шар і включіть інструмент 7 Pattern Stamp (Візерунковий штамп), виберіть в зразках збережений на початку уроку візерунок. У палітрі кистей виберіть круглу, жорстку кисть невеликого діаметра. Цим інструментом відновите втрачені в процесі роботи дрібні або тонкі деталі, а також злегка обробіть краю об'єкта. Якщо зображення набуло зайву чіткість, то повернути колишній вигляд допоможе інструмент Eraser (Ластик).

8. Об'єднайте шари (Flatten Image) і дублюйте фоновий шар. 8

9. Застосуйте до копії шару фільтр -Stylize (Стилізація) - Emboss (Тиснення). Кут (Angle) - 135, Height (Висота) 14, Amount (Ефект) - 122. І поміняйте режим накладення на Overlay (Перекриття).

10. Створіть ще один шар, залийте його 50% сірим кольором, або кольором полотна.

Застосуйте фільтр Texture (Текстура) - Texturizer (Текстурізатор). Виберіть Canvas (Полотно), Scaling (Масштаб) - 200, Relief (Рельєф) - 15. Натисніть ОК.

Поміняйте режим накладення цього шару на Overlay (Перекриття) і зменшіть непрозорість.

питання:

  1. Що відбувається зі Snapshots (Знімками) при закритті документа?

- Вони зберігаються разом з документом.

- Вони зникають безповоротно.

  1. Для чого потрібно при використанні Архивно - художньої кисті вибирати в якості візерунка все зображення [Edit (Редагування) -Define Pattern (Визначити візерунок)]?

- Для нанесення текстури на зображення.

- Для додання обсягу мазкам кисті інструментом Pattern Stamp (Візерунковий штамп).

- Для відновлення дрібних деталей інструментом Pattern Stamp (Візерунковий штамп).

  1. Що потрібно зробити, щоб відкрити поточний стан зображення в новому вікні?

- Натиснути на значок Create new document from current state (Створити новий документ на основі поточного стану).

- Натиснути на значок Create new snapshot (Створити новий знімок).

- У параметрах палітри Історія відзначити галочкою Automaticaly Create First Snapshot (Автоматично створювати перший знімок).

Домашнє завдання

1. обесцветьте будь-яку фотографію. Використовуючи інструмент History Brush (Архівна кисть) частково поверніть їй колір.

2. Відкрийте файл цветок.jpg або свій власний знімок. Створіть картину за допомогою інструменту Aрхівная художня кисть (Art History Brush).
Відгуки і зауваження учнів з групи тестування підручника. Відповіді на поставлені запитання додані в урок:

Настя: Настя:   - Я приїхала і майже відразу за урок - Я приїхала і майже відразу за урок !!!!! Так скучила вже по фотошопу! Урок про історію і кисті архівні дуже корисний! І у мене кілька запитань. А чи є обмеження по кількості знімків зображення? З історичної художньої пензлем все зрозуміло ... з нею просто теж потрібно мати навички роботи і тоді будуть виходити шедеври !!!

B.Olga.B B - Раніше ніколи не користувалася архівними кистями, все розказано дуже зрозуміло, в відео уроці (10мін.13 сек.) Застереження при перерахуванні стилів пензлів, «стисла середня» замість «вільна середня». Сподобалося робити картину з фото, шедевр не вийшов, буду тренуватися. Спасибо большое за урок !!!

Жанна: Жанна:   - Зробила урок - Зробила урок. Цікавеньке. Якщо чесно, то перша частина про історію нудна, хоча вона і не може бути особливо цікавою. Я ніколи не заморочуюся зі знімками і т.д. Але чайник чайнічний, так що точно не показник. А ось про архівну кисть цікаво.

Олена Михайлова Олена Михайлова   - Здрастуйте Світлана - Здрастуйте Світлана! Відправляю Вам домашнє завдання. Доброю оцінки не чекаю, знаю, що робота слабка, ну не художник я. З малювання в школі завжди ставили трійку. І коментарі по помилках ... (Автор: Дякую за поправки).

Бабенко Юлія: Бабенко Юлія:   - Дякую за урок - Дякую за урок. Дуже сподобався, такого не знала і уроків таких не знаходила раніше, дуже сподобався ефект картини. Начебто все вийшло, питань в принципі немає, але хотілося б уточнити: чи треба в шарах (коли робимо картину) зменшувати непрозорість шару, тому що якщо всюди 100% тоді не красиво виходить, а коли я почала змінювати непрозорість, тоді почала даватися взнаки краса! З нетерпінням чекаю наступного урок)

Панова Світлана: Панова Світлана:   -Урок дуже насичений, дізналася багато нового для себе -Урок дуже насичений, дізналася багато нового для себе. Ніколи не користувалася художньої архівної пензлем і художнім штампом. Дуже веселе заняття. Сподіваюся виконала всі правильно. У видио уроці є збій звуку: перший на 4.06 хвилині - став тихіше, а другий на 10.58 хвилині - став різко гучним. В іншому урок чудовий. Дякуємо.

Нечипоренко Інна: Нечипоренко Інна:   -Светочка, зробила черговий урок -Светочка, зробила черговий урок. У цьому стилі працювала перший раз, особливо сподобалося працювати в чорно-білому варіанті з забарвленням. Легкий шлях і головне швидкий. Все зрозуміло і доступно.

Зябрева Наталя: Зябрева Наталя:   - Дуже цікаво, ніколи не користувалася архівної пензлем - Дуже цікаво, ніколи не користувалася архівної пензлем. Я не відразу зрозуміла, що обов'язково повинен стояти значок в історії у Знімка, інакше архівна кисть просто не буде працювати. Може варто окремо нагадати про це? Переглянувши весь урок і прочитавши текстовий файл, все стає зрозуміло, вони дуже доповнюють один одного. Чекаю наступних уроків.

Надія Діденко: Надія Діденко:   - 26 зауважень і пропозицій по уроку - 26 зауважень і пропозицій по уроку !!! Автор: - Надія, величезна Вам спасибо !!!

Для чого потрібна ця кисть?
Для чого потрібно при використанні Архивно - художньої кисті вибирати в якості візерунка все зображення [Edit (Редагування) -Define Pattern (Визначити візерунок)]?
Що потрібно зробити, щоб відкрити поточний стан зображення в новому вікні?
А чи є обмеження по кількості знімків зображення?
Може варто окремо нагадати про це?

Дополнительная информация

rss
Карта