Уроки по роботі з антивірусами

Захисник Windows (Windows Defender) - це спеціальна програма від компанії Microsoft, покликана убезпечити комп'ютер від шкідливих програм. Основною його метою є сканування комп'ютера, виявлення шкідливого коду і його видалення. Він захищає тільки від програм-шпигунів (трояни), тому в додаток зазвичай потрібно встановлювати антивірус.

Це питання вже піднімалося мною в одній зі статей, в якій я розповідав про спеціальну утиліту під назвою CureIt від компанії "Доктор Веб". Звичайно ж не може такого бути, що у самого Касперського немає такого інструменту. Звичайно ж він є і він також абсолютно безкоштовний.

Так, ви не помилилися. Це безкоштовна версія знаменитого антивіруса Kaspersky Free. В одному з минулих уроків я вже розповідав про те, як можна безкоштовно продовжувати антивірус Касперського за допомогою журнальних ключів. У цьому ж уроці розберемо перше безкоштовне рішення від іменитої лабораторії, яке стало доступно з середини січня 2016 року.

У цьому уроці розберемо перевірку комп'ютера на віруси за допомогою утиліти Malicious Software Removal Tool. Ця утиліта випускається компанією Microsoft і є повністю безкоштовною. З її допомогою можна перевірити комп'ютер на найпоширеніші віруси і, в разі їх виявлення, видалити з вашого комп'ютера.

У цьому уроці я розповім як можна безкоштовно активувати і продовжити антивірус Касперського за допомогою журнальних ключів.

Існує безліч антивірусних рішень від лабораторії Касперського, таких як "Kaspersky Internet Security", "Kaspersky Total Security" і т.д. Але для домашнього комп'ютера найоптимальнішою я вважаю версію "Kaspersky Anti-Virus". Касперський Антивірус - це базове рішення для домашнього комп'ютера, яке захищає від основних інтернет-загроз, тому саме його ми і будемо встановлювати в цьому уроці.

Ця утиліта надана компанією "Доктор Веб" і є, по-перше, безкоштовної (на жаль, тільки для особистого домашнього використання). По-друге, вона містить актуальну базу вірусів. По-третє, вона не вимагає установки на ваш комп'ютер. Випадків, коли ви вирішили скористатися програмою подібного роду, може бути багато, наприклад, коли ви перестали довіряти вашому антивірусного рішення, яке встановлено на комп'ютері, або у вас немає встановленого антівірусника, а перевірити операційну систему потрібно вже зараз.

У минулому уроці ми розмовляли з вами про те, як можна перевірити сторінки сайту, які ви хочете відвідати, за допомогою інструменту компанії "Доктор Веб" - онлайн-сканер, до речі, почитати про це можете тут . У цьому уроці настав час розглянути ще одну корисну річ від цієї ж компанії, таку як розширення для браузерів, що дозволяє перевіряти посилання і адреси сайтів на віруси не заходячи на спеціальний сайт, а прямо з браузера.

Швидше за все ви вже зустрічали підозрілі посилання, за якими вам пропонується перейти, щоб подивитися ту чи іншу інформацію або скачати той чи інший файл. Якщо це перевірена інформація або надійний сайт, то ясна річ, що ви не будете сумніватися в надійності посилання, по якій вам необхідно перейти. Але що робити, коли ви сумніваєтеся ?! Адже перейшовши по одному з таких посилань можна потрапити на небезпечні сайти, які можуть пошкодити ваш комп'ютер вірусами та іншими небезпечними програмами, наприклад, спливаючими банерами.

Але що робити, коли ви сумніваєтеся ?

Дополнительная информация

rss
Карта