Установка і рішення типових проблем при установці Drupal 7 на Denwer.

  1. Типові проблеми при установці Drupal на Denwer

Установка CMS Drupal починається зі скачування архіву з відповідним

з офіційного сайту. Завантажувати потрібно останню актуальну версію ядра з відповідним Вам видом архіву (для Windows це zip).

Для сайту треба створити папку на Вашому віртуальному диску сервера (в моєму випадку це диск X). Папку ж треба створити всередині вже існуючої папки під назвою home. Назва цієї нової папки буде повністю відповідати локальному домену імені. З цього домену в майбутньому буде доступний і сам ресурс (само собою при включеному Денвері). При виборі доменного імені на локальній машині не рекомендується створювати ім'я дублюючі назву сайту, який може Вам знадобитися, оскільки тоді при включеному локальному сервері Вам буде доступний тільки сайт c локальної машини. Для переходу на сайт з мережі доведеться її відключати. Ми ж зараз створимо сайт з ім'ям my-drupal.local.

Тепер прийшов час створити кореневу папку сайту. У Девер вона носить назву www. Цю папку треба створити всередині ново створеної папки, яка носить ім'я домену. У цю папку (www) треба буде розпакувати попередньо скачаний архів. В результаті там повинна з'явитися наступна структура папок:

Тепер прийшов час перезапустити сервер. Для перезапуску використовується ярлик Restart. Після запуску або перезапуску сервера сайт в ново створеної папці стане доступний за такою адресою http: //my-drupal.local/.

Після запуску сервера треба буде створити базу даних сайту. Для створення цієї бази треба відкрити інструмент, який призначений для роботи з базами (він називається phpmyadmin і знаходиться за адресою http: // localhost / Tools / phpMyAdmin /). Тепер треба буде перейти в розділ з відповідною назвою - Бази даних.

У цьому розділі треба ввести назву нової бази в спеціальне поле під відповідною назвою «Створити базу даних» і тепер натискаємо кнопку «Створити». В результаті у нас вийшла порожня база даних.

Тепер прийшов час відкрити браузер, перейти за адресою http: //my-drupal.local/. На дисплеї відбився діалог початку установки Друпал. Тут треба вибрати тип установки (вибираємо Стандарт) і натискаємо «Save and continue».

На наступному етапі установки вибирається мова сайту. Поки тільки єдиним доступним мовою є англійська. Його і вибираємо.

Наступний крок - це вказівка ​​інформації про ту базі даних, яка була створена в phpmyadmin. В поле Database name вводиться ім'я нашейБД my-drupal, а в поле Database username треба вести root (це кореневої користувач, який в системі створюється автоматично під час установки Denwer). Після цього знову треба натиснути кнопку «Save and continue» і почекати, поки всі компоненти Drupal встановляться.

Після цього знову треба натиснути кнопку «Save and continue» і почекати, поки всі компоненти Drupal встановляться

Тепер треба заповнити форму. У першому полі вводиться назва майбутнього сайту. Потім email адреса інтернет ресурсу. У третьому полі вводиться ім'я майбутнього адміністратора сайту (в більшості випадків це просто admin). Після цього треба ще вести адреса електронної пошти та пароль адмініструє особи сайту. Решта поля в цій формі заповнювати не обов'язково. Знову натискаємо на кнопку «Save and continue».

Знову натискаємо на кнопку «Save and continue»

Тепер можна перейти на головну сторінку нашого ново створеного сайту за посиланням Visit your new site .;

Типові проблеми при установці Drupal на Denwer

А тепер пара слів про рішення типових проблем при установці Drupal на Denwer, або ж як убезпечити себе від виникнення проблем в роботі Друпал на локалке надалі.

Як не як локальна машина це не повноцінний сервер і "думає" вона безумовно повільніше через це при установці модулів в далі може виникнути проблема "Fatal error: Maximum execution time of 30 seconds exceeded". Для того, щоб обійти ці граблі, зараннее раджу відразу після установки Друпала в хостовском файлі php.ini (C: \ WebServers \ usr \ local \ php5 \ php.ini-шлях для Denwer) збільшити час на обробку скрипта: "max_execution_time = 30 "Ну, наприклад, до 300 секунд.

ini-шлях для Denwer) збільшити час на обробку скрипта: max_execution_time = 30 Ну, наприклад, до 300 секунд

Щоб не виникло проблем з базами даних через імпорт занадто великих файлів при перекладі Drupal на Denwer раджу відразу відвідати директорію C: \ WebServers \ usr \ local \ mysql-5.5 і поміняти в файлі my.ini рядок "max_allowed_packet = 16M" на " max_allowed_packet = 160M "

Також при русифікації (детально про те, як русифікувати Друпал написано тут: Правильна русифікація Drupal 7. Знайомимося з Drupal 7. ) В подальшому може виникнути проблема з тим, що занадто довго відбувається імпорт файлів русифікатора (перезапис декількох тисяч рядків займає більше часу, ніж відводить нам на це Drupal). Тому вилазить помилка "Fatal error: Maximum execution time of 240 seconds exceeded in X: \ home \ ...". Рішення проблеми: Йдемо в папку includes в кореневому каталозі сайту і відкриваємо файл locale.inc, де міняємо "drupal_set_time_limit (240)" на "drupal_set_time_limit (2400)", цього Вам безумовно повинно вистачити =).

І забігаючи зовсім вже вперед, ця проблема може не зникнути, якщо ви будете здійснювати автоматичну русифікацію сайту за допомогою модуля Localization Update (про який я розповім в одом з наступних уроків). Проблема вирішується зміною "@set_time_limit (240);" на "@set_time_limit (2400);" в файлі l10n_update.locale розташованому в директорії sites / all / modules / l10n_update.

На цьому все. Відразу хочу відзначити, що описані вище проблеми виникали тільки при роботі з Drupal на локальному хості, при установці сайтів на звичайні хостинги таких проблем не виникало.

Оцінок: 8 (середня 5 з 5)

Дополнительная информация

rss
Карта