Установка охоронної сигналізації Київ ціна: вартість монтажу охоронно-пожежної сигналізації, установка кнопки тривожної сигналізації - ціна Київ

  1. Установка охоронної сигналізації в Україні
  2. Монтаж тривожної сигналізації

Працюючи з замовником ми обов'язково надамо всю необхідну консультативну та практичну допомогу, яка дозволить з 100% гарантією вберегти майно та цінні речі від чужих рук.

Ми виробляємо комплекс робіт:

  • монтаж і налагодження обладнання;
  • технічне обслуговування системи;
  • комплекс пультової охорони , Який включає в себе цілодобове спостереження за станом системи охоронної сигналізації та виїзд мобільних груп охорони в разі надходження тривожних сигналів.

Типовий комплект системи охоронної сигналізації та орієнтовні ціни:

Приймально-контрольний прилад

Датчики, тривожна кнопка

Датчики, тривожна кнопка

Орієнтовна ціна

Як замовити установку системи охоронної сигналізації:

Як замовити установку системи охоронної сигналізації:

Зателефонуйте нам, або введіть свій номер телефону в формі зворотного зв'язку і наш фахівець зв'яжеться з Вами.

Зателефонуйте нам, або введіть свій номер телефону в формі зворотного зв'язку і наш фахівець зв'яжеться з Вами

Ми відповімо на всі Ваші питання і узгодимо зручний для Вас час виїзду фахівця, який укладе договір і спланує проведення монтажних робіт.

Ми відповімо на всі Ваші питання і узгодимо зручний для Вас час виїзду фахівця, який укладе договір і спланує проведення монтажних робіт

В узгоджений час монтажна бригада виконає всі необхідні роботи на протязі 2-3 годин.

Установка охоронної сигналізації в Україні

Охоронна сигналізація - комплекс технічних засобів, призначений для визначення несанкціонованого проникнення на об'єкт, що охороняється (територію, приміщення, пр.), Формування і передачу тривожного сповіщення для оповіщення про подію. Варіантів і виробників систем охоронної сигналізації безліч, але, як правило, все їх об'єднують деякі загальні принципи.

Загальна схема системи охоронної сигналізації виглядає наступним чином:

Загальна схема системи охоронної сигналізації виглядає наступним чином:

Складовими частинами системи охоронної сигналізації є:

  • охоронні датчики;
  • приймально-контрольний прилад з клавіатурою;
  • пристрою оповіщення;

Охоронні датчики - це «очі» і «вуха» охоронної сигналізації. Датчики встановлюються в різних місцях для виявлення порушника. Типів, класів і підкласів різних датчиків налічується більше двох десятків, але основною відмінністю їх один від одного вважається завдання, яке вони повинні виконати.

Серед основних завдань для датчиків можна виділити наступні:

  • захист периметра (виявлення порушника при перетині ним певної умовної риси відкритій місцевості);
  • захист площі (обсягу) - виявлення відвідувача при переміщенні на певній території (у приміщенні);
  • захист дверей (реагування на відкриття дверей);
  • захист вікон (реагування на відкриття, руйнування вікон);
  • захист будівельних конструкцій (реагування на руйнування стін, підлоги, стелі).

Для виконання кожної з задач існує кілька варіантів датчиків, як правило, з різними фізичними принципами виявлення порушника і в конкретному випадку з урахуванням специфіки кожного об'єкта фахівцями визначаються найбільш оптимальні за характеристиками і обмеженням.

Інформація від датчиків по дротах, або радіоканалу передається на приймально-контрольний прилад (в різних джерелах можна зустріти назву «централь», або ППК), який є «мозковим центром» системи охоронної сигналізації. Приймально-контрольний прилад приймає всю інформацію про порушення в зоні дії датчиків, і формує тривожний сигнал, передає його на пульт охоронної компанії, і (або) власнику об'єкта на якому встановлена ​​сигналізація. Також, в програмних установках приладу, можливе включення світло-звукового оповіщувача (сирени), або інших виконавчих пристроїв (наприклад, блокування дверей, що опускаються решітки і жалюзі, пр.). Як правило, управління приладом (програмування, постановка під охорону і зняття з під охорони) відбувається за допомогою виносної, або вбудованої клавіатури. У сучасних системах охоронної сигналізації для будинку реалізована можливість управління за допомогою смартфона (мобільного телефону). Власнику системи доступні функції віддаленої постановки (зняття) системи під охорону, отримання повної інформації про стан датчиків, тривожною і службової інформації і всі події, управління будь-якими виконавчими пристроями.

Монтаж тривожної сигналізації

Монтаж системи охоронно-пожежної сигналізації виконується в 3 етапи:

  • прокладка кабелів зв'язку (в разі, якщо використовуються провідні, а не радіоканальні датчики);
  • монтаж обладнання (датчиків, приймально-контрольного приладу, клавіатури, оповіщувача);
  • програмування приймально-контрольного приладу.

для професійного охоронного агенства , Якщо не стоїть завдання прокладки кабелів прихованим способом (штроблення, закладення, штукатурка), установка охоронної сигналізації на середньостатистичному об'єкті (1-3 кабінету) може бути виконана протягом 1 робочого дня. У разі необхідності використання прихованої проводки, роботи з прокладання кабелів здійснюються на етапі будівництва, або капітального ремонту. Також, сьогодні досить широко використовуються радіоканальні датчики, установка яких не вимагає прокладки кабелів зв'язку, що для багатьох зручно з естетичної точки зору. Але є і свої мінуси: більш висока вартість самих датчиків і необхідність регулярної заміни елементів живлення в кожному з них. Якщо ви не є технічним фахівцем в охоронній сфері, не намагайтеся купити охоронну сигналізацію для дому та встановити систему самостійно. Існує безліч особливостей, починаючи від специфіки підбору конкретних датчиків, способів їх установки і протипоказань для використання в деяких випадках. Тому, велика ймовірність того, що встановивши систему тривожної сигналізації самостійно, або довіривши її установку не профільному фахівцеві ви отримаєте додаткові проблеми: значна кількість «помилкових» сработок, наявність «мертвих» зон, якими може скористатися зловмисник.

Також, обережно слід ставитися до пропозицій приватних «майстрів-електриків», або будівельних компаній, якщо вони не спеціалізуються в цій галузі. У подібних випадках замовнику можуть запропонувати варіант системи сигналізації «широкого вжитку» (в основному подібне представлено у вигляді недорогих готових комплектів в будівельних, або інтернет-магазинах), який, на перший погляд, виконує всі функції, але не зможе бути підключений на пульт охоронної фірми через відмінності протоколів обміну з вітчизняними системами централізованої охорони. У такому випадку, ви ризикуєте залишитися з іграшкою, яка вміє тільки включати сирену і, в кращому випадку, передати вам SMS повідомлення про подію на об'єкті. Також, слід розуміти, що відсутність технічної підтримки, сервісних центрів для подібних пристроїв переводить їх у розряд одноразових.

Тому, для установки охоронної сигналізації для квартири в Києві все ж краще звернутися в компанію, яка займається централізованою охороною. Навіть, якщо сьогодні ви не плануєте підключатися на пульт і автономна сигналізація вас влаштовує, вам поставлять універсальне обладнання, яке буде ремонтопрігодним, і в подальшому, якщо ваші плани зміняться, ви зможете використовувати його більш функціонально.

Дополнительная информация

rss
Карта