В якому форматі форматувати і як записати музику на флешку для автомагнітоли, чому не читає або не бачить, що робити

  1. Які переваги є у сучасних USB-накопичувачів
  2. Як підібрати потрібну флешку для магнітоли
  3. Як записати пісні на флешку для автомагнітоли
  4. Відео: як скачати музику з комп'ютера на флешку
  5. Можливі проблеми і способи їх вирішення
  6. Чому магнітола не бачить флешку
  7. Якою має бути файлова система
  8. З якої причини не читаються музичні файли
  9. Відео: що робити, якщо не грає музика в машині
  10. Відео: правильне форматування флешки

Сьогодні складно уявити сучасний автомобіль, в якому б був відсутній такий важливий атрибут, як автомагнітола. І це не дивно, так як подорожувати за кермом набагато комфортніше і веселіше під музику, яка може програватися через вбудований радіоприймач, CD-чейнджер або USB-носій. Однак недостатньо просто записати музику з комп'ютера на флешку, оскільки деякі магнітоли не читають певні формати файлів. З'ясуємо, чи потрібно форматувати флешку перед використанням і яким способом впоратися з виникаючими при цьому проблемами.

Які переваги є у сучасних USB-накопичувачів

В останні кілька років саме флешки користуються найбільшою популярністю серед автовласників, так як дозволяють максимально швидко записати улюблені аудіокомпозиції. Цього не скажеш про записи аудіо на CD-диски, для якої ноутбук або комп'ютер повинен як мінімум володіти CD-приводом, а також необхідні інструменти (наприклад, Nero або DAEMON Tools).

Ще одним плюсом USB-накопичувачів можна вважати їх компактні габарити і великий об'єм вбудованої пам'яті (на ринку доступні флешки, обсяг пам'яті яких становить 256 Гб і більше).

Сьогодні складно уявити сучасний автомобіль, в якому б був відсутній такий важливий атрибут, як автомагнітола

Головні переваги флешок: компактні габарити і великий обсяг пам'яті

Однак деякі автовласники стикаються з тим, що їх автомагнітола відмовляється програвати аудиотреки. Що зробити в цьому випадку?

Як підібрати потрібну флешку для магнітоли

Перш ніж приступити до запису музики на USB-накопичувач, потрібно правильно його підібрати. Справа в тому, що найчастіше в аудіомагнітоли роз'єм для флешки знаходиться на лицьовій панелі пристрою, а значить, якщо використовувати великий накопичувач, є високий ризик його поламати або, зачепивши рукою, пошкодити гніздо. З цієї причини рекомендується вибирати компактні флешки великого обсягу, що знизить ймовірність її ушкодження, а також дозволить нечасто її виймати для запису нових композицій.

Потрібно також враховувати, що накопичувач буде використовуватися в умовах постійної вібрації і перепадів температур, тому краще зупинити свій вибір на флешках з водонепроникним і міцним корпусом.

Більшість автомагнітол не пред'являє особливих вимог до типу і розміру USB-накопичувачів

Як записати пісні на флешку для автомагнітоли

Після того як USB-флешка підібрана, переходимо до запису музики:

  1. Насамперед вивчаємо інструкцію до автомагнітоли. Необхідно з'ясувати, відтворення яких форматів підтримує пристрій. Найпростіші магнітоли підтримують формати відтворення мр3, wav і wma. Більш просунуті і, відповідно, дорогі пристрої, легко справляються з відтворенням flac, AAC, MPEG-1, MPEG-2 і інших.

    Переносимо з ноутбука (або ПК) дані на флешку і з задоволенням слухаємо музику в автомобілі

  2. Підключаємо флешку до комп'ютера або ноутбука (благо, всі сучасні носії підтримують формат Plug and Play) і переносимо на неї заздалегідь підготовлені музичні композиції та альбоми, які можна як завантажити в інтернеті, так і імпортувати з наявних CD-дисків. Для цього виділяємо потрібні треки / папки, копіюємо або вирізаємо файли за допомогою сполучень клавіш CTRL + C (CTRL + X). Потім відкриваємо флешку і натискаємо кнопки CTRL + V, після цього почнеться процес копіювання / перенесення даних.
  3. Після копіювання всіх композицій залишається витягти накопичувач - для цього натискаємо на іконку накопичувача правою кнопкою миші і вибираємо пункт «Безпечне вилучення пристрою». Звичайно, можна просто витягти флешку, але в такому випадку користувач ризикує пошкодити її файлову систему.

Після того як всі вищеописані операції виконані, флешка готова для використання в автомобільній аудіомагнітоли.

Відео: як скачати музику з комп'ютера на флешку

Записувати файли необхідно тільки в тих форматах, які підтримуються магнітолою, в іншому випадку ви просто не зможете їх прослухати.

Можливі проблеми і способи їх вирішення

Хоча процес запису музики на флешку гранично простий і зрозумілий, час від часу автовласники стикаються з різними помилками, які перешкоджають відтворення аудіокомпозицій в автомагнітоли.

Чому магнітола не бачить флешку

Автомагнітола не сприймає і не зчитує вставлений в неї USB-накопичувач. Найчастіше причина криється в тому, що автовласник використовує флешку із занадто великим обсягом пам'яті. Тому рекомендується вивчити інструкцію до автомагнітоли та подивитися, який найбільший обсяг вона здатна відтворювати.

Тому рекомендується вивчити інструкцію до автомагнітоли та подивитися, який найбільший обсяг вона здатна відтворювати

При файлової системи NTFS відтворення файлів може бути неможливим

Якою має бути файлова система

Автомагнітола також може відмовитися «бачити» і відтворювати музику, якщо у флешці використовується невірна файлова система. Найчастіше аудіосистеми підтримують флешки, в яких використовується файлова система FAT32, тому якщо вона буде іншою, наприклад - NTFS, то відтворення буде неможливим.

Щоб перевірити файлову систему вашого носія, необхідно підключити його до комп'ютера, знайти флешку в «Мій комп'ютер» - натиснути правою кнопкою миші - вибрати пункт «Властивості», після чого відкриється невелике вікно, де необхідно знайти пункт «Файлова система». Якщо там буде значитися система NTFS, то треба здійснити форматування USB-флешки у файловій системі FAT32.

Також користувачі різних автомагнітол можуть стикатися з різними системними повідомленнями про помилки при використанні флешок. Так, власники аудіомагнітоли Pioneer досить часто зустрічають помилку «ERROR-23», яка свідчить про те, що флешка відформатована з використанням несумісною файлової системи. Ця проблема легко і швидко усувається за допомогою правильного форматування флешки на компі.

Ця проблема легко і швидко усувається за допомогою правильного форматування флешки на компі

Помилка «ERROR-23» говорить про отформатірованіі флешки з використанням несумісною файлової системи

З якої причини не читаються музичні файли

Накопичувач використовує правильну файлову систему і має допустимий обсяг, але при цьому магнітола відмовляється відтворювати музику. Буває навіть так, що ще вчора флешка «грала», а сьогодні - ні. В цьому випадку необхідно підключити її до комп'ютера і спробувати прослухати улюблені пісні з нього.

Якщо накопичувач визначається, незалежно від того, вдається відтворити музику з ПК чи ні, найімовірніше, на флешці накопичилися помилки. Позбутися від них допоможе форматування пристрою. Якщо ж носій не визначається, то флешка просто-напросто вийшла з ладу, а значить, її подальше використання неможливо.

Відео: що робити, якщо не грає музика в машині

Як відформатувати USB-накопичувач

Для того щоб відформатувати флеш-накопичувач, потрібно виконати наступні дії:

  1. Насамперед підключаємо накопичувач до комп'ютера і копіюємо з нього інформацію, якщо це можливо, оскільки після форматування всі дані будуть повністю і безповоротно видалені.
  2. Далі знаходимо флешку в меню «Мій комп'ютер», натискаємо на ній правою кнопкою миші, знаходимо і натискаємо на пункт «Форматувати».
  3. Після цього на екран буде виведено повідомлення про те, що в процесі форматування всі дані з флешки будуть видалені. Тиснемо кнопку «ОК», після чого вибираємо необхідні параметри форматування: файлова система - FAT32, розмір кластера (вибираємо в залежності від розміру даних, що зберігаються - чим більше дані, тим вище показник), мітка тому (по суті, це ім'я, яке буде використовувати флешка в подальшому). Натискаємо кнопку «Почати».

    Для запуску процесу форматування натискаємо кнопку «Почати»

  4. Після того як форматування буде закінчено, на екран буде виведено відповідне повідомлення. Вітаємо, флешка відформатована і готова до роботи.

Відео: правильне форматування флешки

Якщо ж після форматування автомагнітола як і раніше відмовляється коректно працювати з підключеним USB-носієм, то, найімовірніше, проблема не у флешці, а в самій магнітолі. А значить, вам доведеться відвідати сервісний центр, де фахівці зможуть здійснити її діагностику і, при наявності можливості, усунути неполадки.

Записавши улюблені аудіокомпозиції на флешку, ви зможете в будь-який час насолоджуватися ними в своєму автомобілі. Якщо вибрано правильний пристрій, музичні файли будуть відтворюватися без проблем. А вищеописані інструкції допоможуть не тільки максимально швидко записати дані на носій, а й вирішити найбільш часто виникають проблеми при його використанні в автомобілі.

Оцініть статтю: Поділіться з друзями!

Що зробити в цьому випадку?

Дополнительная информация

rss
Карта