Вчені з'ясували, яка вода небезпечніше для життя: кип'ячена або сира

При кип'ятінні пластик у воді виділяє токсини.

Фото: pixabay.com

Група вчених з Америки, Англії та Австралії виявила, що в 83% проб водопровідної води на різних континентах є мікрочастинки пластику. Розмір мікрочастинок менше двох міліметрів, очисні споруди та фільтри для води просто не в змозі вловити настільки маленькі частини. Вчені кажуть, що залишки пластику при кип'ятінні води починають виділяти безліч токсинів, тому краще пити сиру, повідомляє ren.tv .

Дослідники досі не знають, як впливає на здоров'я людини мікропластік. Грунтуючись на аналізі та вивченні складу, дослідники припускають, що частинки пластику можуть вражати ендокринну систему, викликати збій роботи гормональних залоз і імпотенцію.

Єдиний можливий вихід, на думку фахівців, - радикально скоротити вживання речей, зроблених з неразлагающіеся пластика. Щороку в світі з'являється кілька сотень мільйонів нових продуктів з цього матеріалу. Крім того, близько восьми мільйонів тонн щороку викидається в Світовий океан, де вже є величезний острів - Велика тихоокеанська сміттєва пляма, або Східний сміттєвий континент, який досягає розмірів Хорватії. Вага цієї купи пластику - 300 мільйонів тонн.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Дополнительная информация

rss
Карта