- Підготовчі роботи
- Підключення до комп'ютера
- Налаштування мережевої карти ПК
- Основні налаштування
- Налаштування інтернет з'єднання
- Налаштування WiFi з'єднання
- Налаштування локальної мережі
- Заміна пароля входу в настройки
- Налаштовуємо Wi-Fi Уфанет тп-лінк
- Налаштування інтернет-з'єднання з провайдером Уфанет в роутері TP-Link Archer C20
- Параметри Wi-Fi мережі в роутері TP-Link Archer C20
- Діти - наше майбутнє
- Марафон класичної музики
- геометрія тіла
- Гірка в Казковій галявині!
- Гірка в Михайлівці!
- Гірка в Максимівці!
- Будуємо дитячі гірки в 24 дворах.
- Масляна з Уфанет!
- Як налаштувати з'єднання
- Локальна мережа
- Заходимо в інтерфейс налаштування
- Налаштовуємо з'єднання PPTP
- Переходимо до вкладки параметрів WAN-порту
- Деякі важливі зауваження по налаштуванню
Уфанет - великий телекомунікаційний оператор, який працює в Республіці Башкортостан і в деяких місцях, Оренбурзької області. На даному етапі компанія займає близько 70% ринку надання послуги інтернет на території своєї присутності.
Величезна кількість людей користується послугами цього провайдера. Виходячи з цього, хотілося б розглянути такий момент, як - настройка роутера Уфанет своїми силами. За зразок взято роутер компанії ТП- лінк - tp link tl wr741nd.
Підготовчі роботи
Для початку роботи з роутером його треба підключити до комп'ютера, зробити настройки мережевої карти цього ПК.
Підключення до комп'ютера
Щоб уникнути будь-яких проблем в настройках роутера його краще спочатку підключити до комп'ютера за допомогою кабельного з'єднання (надалі змінювати налаштування можна і з Wi-Fi з'єднанням ). Переходимо безпосередньо до підключення: кабель провайдера підключаємо в синеньке гніздо роутера (WAN), а кабель (патчкорд) який повинен продаватися з роутером, вставляємо в жовте гніздо (LAN), інший кінець цього кабелю приєднуємо до мережевої карти. Подаємо харчування на роутер.
Після включення повинне відбутися автоматичне з'єднання роутера з комп'ютером. Щоб це сталося, мережева карта повинна мати отримання ip адреси в автоматичному режимі. Давайте подивимося, як це зробити.
Налаштування мережевої карти ПК
Для Windows ХP. Тиснемо - Пуск, потім - Панель управління, потім - Мережеві підключення . На своєму підключенні вибираємо пункт - Властивості, шукаємо - Протоколи інтернету TCP / IP і виробляємо подвійний клік по цьому пункту. У наступному меню виставляємо точки навпроти пунктів з написом - Автоматично.
Приклад настройки отримання ip адреси в «автоматі»
Для Windows 7. Тиснемо - Пуск, потім - Панель управління (якщо хочете можна вибрати - Дрібні значки), переходимо - Центр управління мережами і загальним доступом . Подорожуємо у - Зміна параметрів адаптера, потім - Підключення по локальної мережі , Двічі клацають, шукаємо - Протоколи інтернету версія 4 (TCP / IPv4), в цьому протоколі вибираємо його властивості. Тут виставляємо точки навпроти пунктів з написом - Автоматично.
Меню панелі керування
Приклад налаштування мережевої карти Windows 7
Основні налаштування
Вхід в налаштування
Після з'єднання роутера з комп'ютером, можна зайнятися його настройками. Увійдіть в веб-інтерфейс налаштувань роутера. Відкриваємо браузер і заходимо на сторінку - 192.168.0.1. Виробляємо авторизацію (admin / admin), натискаємо - Вхід.
Також для входу в веб-інтерфейс налаштувань, можна зайти на сторінку -.
Меню авторизації
Налаштування інтернет з'єднання
Щоб налаштувати треба зайти в пункт - Network і вибрати розділ - WAN.
У меню вводимо наступні дані:
- WAN Connection Type - PPTP / Russia PPTP.
- User Name - логін, прописаний в договорі.
- Password - пароль, прописаний в договорі.
- Вибираємо тип ip адреси даного з'єднання: Static IP (ставимо крапку, прописуємо налаштування видані провайдером) або Dynamic IP (тут ні чого вводити не потрібно).
- Server IP Address / Name - pptp.ufanet.ru.
- Вибираємо пункт Connect Automatically.
- Тиснемо зберегти.
Приклад налаштування інтернет з'єднання
Налаштування WiFi з'єднання
Після настройки інтернет з'єднання можна перейти в налаштування бездротового з'єднання . Заходимо в пункт - Wireless, вибираємо - Wireless Settings. На цій сторінці в поле SSID, можна ввести ім'я бездротової мережі . Інші настройки можна залишити без змін.
приклад налаштувань WiFi з'єднання
Далі подорожуємо у Wireless Security, це налаштування безпеки WiFi мережі . В - WPA-PSK / WPA2-PSK ставимо крапку. В поле - Version ставимо WPA2-PSK, в - Encryption вибираємо Automatic. Тепер найголовніше поле - PSK Password, це пароль, запитуваний при доступі до вашої мережі (вводяться тільки латинські букви і не менше восьми символів). Тиснемо зберегти.
Приклад налаштування безпеки бездротового з'єднання
Налаштування локальної мережі
Щоб цей зробити зайдіть в пункт - DHCP Settings і включіть DHCP Server в положення Enable. Далі вводимо діапазон адрес: Start IP Address - це початок діапазону, End IP Adress - кінець діапазону. Тобто порахуйте максимальну кількість пристроїв, що підключаються і виставте адреси з цією різницею, наприклад (50 пристроїв, початок - 192.168.0.1, кінець - 192.168.0.51), змінюються лише останні після точки цифри.
Приклад налаштування локальної мережі
Заміна пароля входу в настройки
Раптом ви не бажаєте, щоб хто не будь сторонній зміг поміняти налаштування вашого роутера (авторизацію admin / admin знають всі), то можна поміняти старі логін і пароль. Щоб це виконати, зайдіть в - System Tools, далі в - Password.
У що з'явилася сторінці введіть такі значення:
- Old User Name - пишемо admin.
- Old Password - пишемо admin.
- New User Name-задає новий логін.
- New Password - пишемо новий пароль.
- Confirm New Password - повторюємо новий пароль.
- Тиснемо зберегти.
Приклад введення нових даних авторизації
Налаштовуємо Wi-Fi Уфанет тп-лінк
Роутер підтримує Wi-Fi сигнал по протоколу AC, що забезпечує швидкість обміну між роутером і пристроєм до 750 Мбіт \ сек. В цілому, це непоганий роутер за свою ціну.
Вам необхідно буде визначиться, як ви з'єднаєте ваш роутер з ПК - по кабелю (в цьому випадку вставте 1 кінець патч-корду в LAN порт вашого ПК, а інший в LAN роз'єм жовтого кольору на роутері. У синій роз'єм необхідно вставить кабель від провайдера Уфанет.
Вхід до роутер TP-Link Archer C20 здійснюється по IP адресою: 192.168.0.1 після чого потрібно буде ввести стандартні ім'я користувача - admin і пароль, теж admin
Налаштування інтернет-з'єднання з провайдером Уфанет в роутері TP-Link Archer C20
Вам необхідно буде перейти в розділ Мережа - WAN
Тип підключення - PPPoE, ім'я користувача і пароль - дані, які вам видав Уфанет, інші параметри як на малюнку нижче.
Натисніть кнопку Підключити для перевірки правильності заповнення даних. Якщо все добре і з'єднання відбулося, натисніть кнопку Зберегти внизу сторінки.
Параметри Wi-Fi мережі в роутері TP-Link Archer C20
Тепер нам потрібно налаштувати параметри вай фай мережі. Для цього виберіть зліва пункт Бездротовий режим 2.4 - основні настройки.
В поле ім'я бездротової мережі придумайте ім'я, яке буде носити ваша вайфай мережу. Далі переходите в розділ Захист:
І ставте все галочки, як на малюнку вище. В поле Пароль бездротової мережі придумайте такий, щоб його складно було підібрати. Довжина пароля повинна бути не менше 8 знаків. В кінці не забудьте зберегти всі зміни.
«Весняний бал 2016» об'єднав 5 тисяч хвилюючих подій в одне: в день останнього дзвоника саме стільки випускників Уфи закружляли у танці в центрі міста. Моменти, в які ми сміливо можемо сказати, що життя прекрасне, запам'ятовуються назавжди! Останній дзвінок - важлива подія для кожного випускника і його сім'ї. Попереду велика світла дорога, повна найщасливіших і казкових миттєвостей. Урочиста хода-полонез об'єднало найсміливіших, красивих і гордих випускників міста, які разом увійшли на Радянську площу. «Весняний бал 2016» пролунав ще в 11 містах Росії, об'єднавши в цей день всіх батьків, вчителів, одинадцятикласників і городян. Ми хочемо, щоб наші випускники вірили в себе і знали, що Життя прекрасне!
10 вересня
Діти - наше майбутнє
Діти - наше майбутнє
Ще не відомо, ким стануть наші діти через 10-15 років, але вже сьогодні ми можемо допомогти їм зробити перший крок до мрії. У 2016 році в 30 містах Росії ми в 7-ий раз організували свято для наймолодших школярів. Проект «Діти - наше майбутнє» - це десятки майданчиків, де першокласники дізналися, чим займаються представники поширених і рідкісних професій. На святі урочисто відкрилася «Алея першокласників» з фотографіями школярів, їх іменами і мріями про майбутню професію. У фіналі свята всіх гостей свята чекав сюрприз від компанії «Уфанет» - чарівна казка на березі озера Кашкадан!
22 вересня
Марафон класичної музики
Марафон класичної музики
Компанія «Уфанет» і продюсерський центр «ЯН» створили масштабне свято музики і мистецтва «Марафон класичної музики ». У центрі свята - духові оркестри. Під відкритим небом вони виконують твори вітчизняних і зарубіжних композиторів, джаз і музику з популярного кіно. Парки та сквери перетворюються в великий музичний сад, наповнений десятками творчих майданчиків на будь-який смак для городян різного віку. У 2016 році проект підтримали в 5 містах Республіки Башкортостан і Оренбурзької області. Марафон класичної музики завершився 22 вересня в Уфі проводами літа в осінньому музичному саду - парку ім. Матросова.
15 жовтня
геометрія тіла
геометрія тіла
У уфимському ГДК компанія «Уфанет» і Федерація бодібілдингу та фітнесу Республіки Башкортостан провели одне з яскравих подій в світі фітнесу. Чемпіонат зібрав понад 75 атлетів. Аксіома краси від найсильніших спортсменів була продемонстрована в 13 категоріях. Всіх гостей свята чекала фітнес-виставка і яскраве спортивне шоу.
17 грудня
Гірка в Казковій галявині!
Гірка в Казковій галявині!
Новий зігріваючий і зближує проект від компанії "Уфанет" стартував у грудні, що минає. Разом з жителями Михайлівки Кооперативній галявини, 17 грудня, компанія "Уфанет" створила нове місце для спілкування та розваг - льодову гірку. "Горки" - це не тільки велике дитяче свято, але і звернення до добрих традицій минулого. Ігри, смачне частування, конкурси, веселі інтерактиви допомогли жителям краще пізнати сусідів і зарядитися енергією до теплої пори! Загалом, беремо лопати, шланг, гарний настрій, а потім - найшвидші санки, і вперед з вітерцем!
25 грудня
Гірка в Михайлівці!
Гірка в Михайлівці!
Новий зігріваючий і зближує проект від компанії "Уфанет" стартував у грудні, що минає. Разом з жителями Михайлівки Green, 25 грудня, компанія "Уфанет" створила нове місце для спілкування та розваг - льодову гірку. "Горки" - це не тільки велике дитяче свято, але і звернення до добрих традицій минулого. Ігри, смачне частування, конкурси, веселі інтерактиви допомогли жителям краще пізнати сусідів і зарядитися енергією до теплої пори! Загалом, беремо лопати, шланг, гарний настрій, а потім - найшвидші санки, і вперед з вітерцем!
14 січня
Гірка в Максимівці!
Гірка в Максимівці!
Червоні щоки, радісні дитячі усмішки, покатушки "з вітерцем", блискучий на сонці сніг, веселі ігри і піднесений настрій! Робити щось хороше для місця, в якому живеш, завжди цікаво і відповідально. Так, 14 січня у сімей мікрорайону Максимівка за сприяння компанії "Уфанет" з'явилася снігова гірка. Активні жителі від малого до великого приєдналися до будівництва снігового велетня. З 2012 року силами служителів мечеті "Асія" на цьому місці зводиться сніговий містечко. Тепер поруч з мечеттю з'явилося повноцінне місце для дитячих ігор і зустрічей з сусідами! ;)
6 лютого
Будуємо дитячі гірки в 24 дворах.
З 6 по 10 лютого компанія "Уфанет" ініціювала будівництво 24 дитячих гірок у всіх районах Уфи, від Деми до Черніковке! Сервісна служба взялася за лопати, шланги та лійки, щоб своїм прикладом мотивувати городян підійти до боротьби зі снігом з творчої та позитивної сторони! У день будували по 6-7 гірок, пригощали жителів гарячим чаєм та солодощами, проводили веселі спортивні конкурси для дітлахів. Уфімцев активно приєдналися до будівництва: виходили на подвір'я цілими сім'ями, щоб перетворити безформні замети в нові безпечні місця для дитячих розваг! Спасибі всім, хто взяв участь в естафеті # ВозьміСнегВсвоіРукі. На наступний рік ми сподіваємося за допомогою городян поповнити "скарбничку" адрес, які беруть участь в добрій акції.
26 лютого
Масляна з Уфанет!
Масляна з Уфанет!
Уфанет допоміг жителям уфимских селищ проводити зиму! За допомогою активістів, на завершення масляного тижня 25 і 26 лютого в Кооперативній галявині, Третьою Пристані, Михайлівці Green і Баланово компанія провела традиційний російський свято, пов'язане з приходом весни. На Масниці з Уфанет були не тільки ігри, конкурси, концертна програма, а й багате частування, підготовлене жителями, а також спалювання справжніх опудал! Свято стало новим приводом для спілкування і створення теплої атмосфери між сусідами. Сподіваємося, що Масляна з Уфанет стане доброю традицією!
Послугами інтернет-провайдера Уфанет користується велика кількість користувачів в Республіці Башкортостан і ряді інших місць РФ. Це підприємство на сьогоднішній день вважається найбільшим провайдером в своєму регіоні, його частка на ринку становить 70%. Очевидно, що багато людей стикаються з необхідністю автоматичної настройки роутера UfaNet для роботи з інтернетом. пропонуємо докладну інструкцію , Щоб все зробити правильно.
Ufanet вважається, скоріше, регіональним провайдером
Розглянемо весь процес на прикладі обладнання TP LINK. Підключіть прилад до ПК і налаштуйте мережеву карту. При першому налаштуванні краще користуватися кабельним з'єднанням, а не Wi-Fi: кабель, що з'єднує вас з миром інтернету, слід підключити в WAN-гніздо роутера (зазвичай забарвлене в синій колір). У комплекті з роутером повинен бути ще один кабель. Один кінець цього кабелю слід приєднати до мережевої карти, інший - в жовте гніздо роутера. Тепер можна під'єднати прилад до харчування.
Як налаштувати з'єднання
Щоб налаштувати роутер для роздачі Wi-Fi , Важливо ввести в рядку будь-якого браузера параметри http://192.168.0.1 або http://192.168.1.1.
- увійдіть в веб-інтерфейс TP LINK, введіть admin / admin;
- перейдіть в Network - WAN;
- введіть свої дані, написані в договорі про надання послуг (там ви знайдете Password, User Name, IP);
- введіть тип з'єднання PPTP / Russia PPTP;
- введіть pptp.ufanet.ru (адреса сервера);
- виберіть «Автоматичне з'єднання» (Connect Automatically);
- збережіть налаштування.
Важливо! Якщо ви вибираєте Dynamic IP, то нічого більше прописувати не потрібно; в разі вибору Static IP доведеться ввести настройки адреси, отримані від провайдера Уфанет.
Локальна мережа
Перш за все, перейдіть в DHCP Settings. Там необхідно включити сервер DHCP (Enable). Важливий момент - настройка
В Уфі діє провайдер, що надає зв'язок по протоколу PPPoE. В інших містах цим же провайдером зв'язок надається вже через інший протокол - PPTP. Йдеться про компанії Уфанет.
Підключити до кабелю Уфанет роутер буде нескладно, а ще простіше виявиться настройка з'єднання. Треба просто все робити по порядку, і підключення запрацює з першого разу.
Класичний мережевий комбайн Dir-300, його апаратні порти
Отже, перед налаштуванням з'єднання з провайдером «Уфанет» треба з'ясувати, під який з двох протоколів Ви будете налаштовувати роутер, під PPTP або PPPoE. В обох випадках використовується логін і пароль для встановлення з'єднання. Ми тут розглядаємо тільки варіант настройки підключення «PPTP». Що стосується саме «Уфанет», для створення з'єднання з цим провайдером враховуйте два нюанси. А саме, треба відключати IGMP в інтерфейсі налаштування підключення, а в якості протоколу краще вказувати «PPTP + Динамічний IP».
Параметри WAN-порту маршрутизатора D-Link
Ми покажемо в прикладі, що потрібно зробити, щоб потрапити в web-інтерфейс роутера. Піддослідним пристроєм став маршрутизатор Dir-300 з «чорним» інтерфейсом, але за аналогією можна налаштовувати і іншу модель. А загальним для всіх пристроїв, в яких реалізований метод підключення «PPTP», є наступне. Можна створити пару з'єднань (одне під «Динамічний IP», друге під «PPTP»), або одне єдине, тип якого - «PPTP + Динамічний IP».
Важливо знати, що в мережі провайдера «Уфанет» працюватимуть ті пристрої, в яких використовується протокол виду «PPTP c динамічним IP-адресою». Налаштовувати окремо канал зв'язку «IPoE» (динамічний IP) і з'єднання виду «PPTP» є марним.
Заходимо в інтерфейс налаштування
Підключивши комп'ютер до будь-якого порту LAN через патч-корд, що не подавайте харчування на маршрутизатор відразу. Перевірте, що мережева карта налаштована на «авто» IP і DNS. Треба відкрити параметри протоколу TCP / IP v4:
Налаштовуємо дротове з'єднання в ПК
Але навіть якщо все селектори були виставлені правильно, клікніть правою кнопкою по значку підключення, і виберіть рядок «Виправити». В останню чергу включіть сам мережевий комбайн.
Приблизно протягом хвилини пристрій буде завантажуватися. Потім Ви відкриваєте браузер, і переходите до такого адресою: 192.168.0.1. Для пристроїв, відмінних від D-Link, адреса закінчується на «1.1». У вікні браузера з'явиться форма із запитом авторизації. Для розглянутої у нас моделі логін і пароль адміністратора - слово «admin» без лапок. Після успішного входу в інтерфейс радимо перемкнути мову на російську.
Що відображається при вході
Важливо знати, що якщо перейти до інтерфейсу стандартними методами не виходить, виконують наступне. Після завантаження маршрутизатора на ньому затискають кнопку reset, утримуючи її 10-12 секунд. В результаті, всі налаштування будуть скинуті (кожна з них прийме значення за замовчуванням). Потім, Ви можете повторити дії, розглянуті в цій главі - все повинно спрацювати, як треба.
Налаштовуємо з'єднання PPTP
Сподіваємося, шнур провайдера вже підключений до WAN-порту Вашого роутера. Якщо це не так, то знайте, що виконувати підключення можна, коли пристрій повністю знеструмлено. На листочок необхідно виписати таку інформацію:
- Логін абонента мережі Уфанет;
- Значення його пароля;
- Доменне ім'я сервера VPN (воно завжди таке: pptp.ufanet.ru).
Цифровий адресу сервера VPN, який використовується на момент написання огляду - 10.8.0.1. Це значення можна підставити замість доменного імені, але надходити саме так провайдер не рекомендує нікому, знайте про це.
Власне, інтерфейс більшості домашніх роутерів дозволяє задати HTTP-адреса, а не набір цифр IP-адреси. І треба цим користуватися. Ставлячи IP VPN в явному вигляді, ми не враховуємо той факт, що сам провайдер має право поміняти значення цього IP в будь-який момент. А мережевий комбайн, який ми налаштовуємо, дозволяє в рядок «сервер VPN» встановити ім'я (послідовність букв HTTP-адреси).
Переходимо до вкладки параметрів WAN-порту
Відкрийте графічний інтерфейс, як розглянуто вище. Переведіть його в режим «Розширені настройки», виконайте клацання по посиланню «WAN».
Головна сторінка web-інтерфейсу
З'явиться вкладка, на якій треба натиснути кнопку «Додати». Має відкритися сторінка з параметрами підключення.
Зараз ми налаштуємо з'єднання з «Уфанет». Треба виконати наступні дії.
Вкладка параметрів каналу Інтернет (початок)
- У верхньому списку вибираємо значення «PPTP + Динамічний IP»;
- Обов'язково знімаємо галочку «Включити IGMP», аналогічно можна вчинити з опцією «Ping»;
- Движок в правій частині вкладки прокручуємо вниз;
- Заповнюємо поля із зірочкою: логін, пароль, його підтвердження, адреса сервера VPN;
- Вибираємо алгоритм аутентифікації «CHAP» (але можна залишити «AUTO»);
- Знімаємо галочку «Ping», натискаємо кнопку «Зберегти».
Вкладка параметрів каналу Інтернет (продовження)
На завершення необхідно запам'ятати зроблені зміни. Для цього у верхньому меню вибирають пункт «Зберегти. і Перезавантажити », а після перезавантаження комбайна він підключиться до провайдера автоматично.
Деякі важливі зауваження по налаштуванню
Пристрій, який ми налаштовували, «правильні» значення параметрів містить за замовчуванням. Так буде не завжди, і важливо знати наступне. Галочка «Keep Alive», яка міститься на вкладці налаштувань, повинна бути виставлена в будь-якому випадку. А для роутерів D-Link це стосується ще двох опцій - «NAT» і «Мережевий екран». Без них з'єднання не працює взагалі, навіть незалежно від типу протоколу.
А ось що буде, якщо задіяти опцію «Ping» (в інших моделях вона називається «WAN Ping Respond»). Так само, як комп'ютер, підключений безпосередньо до провайдера, роутер отримує певний IP-адреса. З зовнішньої мережі до цією адресою можна направляти запити ping. Ми не стали задіяти цю опцію, щоб наш роутер на ці запити не відповідав.