Ви нікому не цікаві: Забезпечуємо безпеку аккаунта в Instagram

  1. Реєструємо окремий поштової скриньки для аккаунта в Instagram
  2. Встановлюємо двухфакторную захист аккаунта в Facebook
  3. Забезпечуємо безпеку аккаунта в Instagram
  4. Будьте обережнішими віддаючи свій аккаунт на розкрутку
  5. Чи не авторізовиваться за допомогою соц.сетей на підозрілих сайтах
  6. Обережніше підключайтеся до відкритих точок Wi-Fi
  7. Напишіть заяву в стільниковий оператор

"Якщо що-небудь може піти не так, то воно обов'язково піде не так"
закон Мерфі

Злом акаунтів для хакерів - одне з найбільш захоплюючих занять. Більшість промишляють цим, щоб перевірити свої навички, інші через матеріальної вигоди. Ви здивуєтеся, але далеко не завжди хакерам доводиться взагалі що - або зламувати. Переважна більшість користувачів інтернету настільки безтурботні, що дізнатися їх логін + пароль, що цукерку у дитини відняти.

Цей факт вводить в ступор. Вже було опубліковано безліч статей на тему кібербезпеки, знятий десяток фільмів, постійно в ЗМІ спливають факти витоків і крадіжки особистих даних, а користувачі інтернету продовжують вибирати одні і ті ж кодові слова для реєстрації на сайтах і переходять за підозрілими посиланнями.

Припустимо, звичайним користувачам немає діла до безпеки і збереження аккаунта через їх непопулярності. Однак, якщо ви власник облікового запису з великим числом передплатників і хочете максимально захистити себе від можливості втрати доступу до аккаунту, то ця стаття для вас.

Реєструємо окремий поштової скриньки для аккаунта в Instagram

Ящик потрібен для того, щоб на нього приходили листи "відновлення" і "скидання пароля". Про нього повинні знати тільки ви і ніхто більше. Багато "розумники" здогадуються опублікувати поштову адресу, на який зареєстрований акаунт з 50 000 передплатниками (і більше) в біо профілю для зв'язку з приводу реклами.

картинка 1
картинка 1. процес реєстрації нової пошти @ mail.ru

  1. Заповніть порожні рядки справжніми або вигаданими даними ,, але обов'язково запам'ятайте введену інформацію. Вона вам може знадобитися при відновленні доступу до пошти.
  2. Використовуйте максимально довгі і складні паролі. Пароль повинен складатися не менше ніж з 9 символів включає в себе великі, великі літери, символи та цифри. Наприклад: * n! 9oP_0q
    Якщо не виходить придумати надійний пароль, скористайтеся спеціалізованим сайтом: [http://www.onlinepasswordgenerator.ru/]
  3. Встановлюємо двухфакторную захист
    Двухфакторная захист - цифровий код, що відправляється як SMS, повідомлення електронної пошти або голосове повідомлення. Його вам будуть надсилати на мобільний телефон кожного разу, коли ви будете заходити в пошту під своїм логіном + паролем. Отриманий по SMS пароль необхідно буде ввести в спеціальну форму, після чого ми отримаємо доступ до нашого скриньки. Мобільний номер можна прив'язати лише до однієї поштової скриньки.

картинка 2
картинка 2. процес активації двухфакторной захисту в пошті @ mail.ru

Двухфакторная аутентифікація служить не тільки другим рубежем оборони, але і є прекрасним засобом повідомлення про спробу зловмисника отримати доступ до вашого облікового запису. Уявіть, що ви в свій вихідний відпочиваєте з друзями в барі, і несподівано приходить SMS з кодом підтвердження для входу в вашу пошту або Instagram аккаунт. Кому-то відомий ваш логін + пароль. Змініть їх не закриваючи програму та відпочивайте далі.

Залежно від типу двофакторної аутентифікації зловмисникові для доступу до вашого профілю може знадобитися: доступ до пошти, на яку був зареєстрований аккаунт, ваш мобільний телефон або копія SIM-карти. Як ви могли помітити, використання двофакторної аутентифікації допомагає мінімізувати можливі ризики до мінімуму.

В середньому кожні 39 секунд комп'ютер, підключений до Інтернету, піддається хакерській атаці. «Більшість атак відбувається з використанням автоматизованих сценаріїв, які хаотично перевіряють одночасно кілька тисяч комп'ютерів в пошуках вразливостей. Машини, які ми застосовували при дослідженні, були атаковані в середньому 2244 рази на добу
фахівець Інженерної школи при Університеті штату Меріленд Мішель Кукье

Встановлюємо двухфакторную захист аккаунта в Facebook

Увійдіть до свого облікового запису Facebook на мобільному телефоні і натисніть на значок "гамбургер" в правому нижньому кутку, потім натисніть в меню "Налаштування" і "Налаштування облікового запису". Далі, виберіть розділ "Безпека" та виберіть для "Підтвердження входу", а після натиснувши "Почати настройку". Введіть свій номер телефону, тисніть "далі", введіть отриманий по SMS код у відповідне поле і натисніть "підтвердити". Готово! Тепер ви в безпеці.

картинка 3
картинка 3. процес активації двухфакторной захисту в Facebook

Забезпечуємо безпеку аккаунта в Instagram

Instagram аккаунт можна відновити трьома зручними способами:

Перший: за допомогою мобільного телефону
Другий: за допомогою пошти, на яку був зареєстрований аккаунт
Третій: за допомогою сторінок в Facebook

Отже, чим більше пунктів ми виконаємо, тим вище шанси на швидке відновлення доступу.

1. Прив'язуємо телефон до облікового запису
Завдяки прив'язці номера телефону до аккаунту instagram, ми зможемо отримувати смс з посиланням для зміни пароля.

картинка 4
картинка 4. процес прив'язки телефону до аккаунту Instagram

2. Включаємо двухфакторную захист
Ця функція в Instagram доступна лише сторінкам від 10 000 передплатників.

картинка 5
картинка 5. процес активації двухфакторной захисту в Instagram

3. Прив'язуємо сторінку Facebook до аккаунту Instagram
Якщо ви втратите доступ до свого Instagram аккаунту, то один з шансів його повернути буде саме ця прив'язка. Бажано створити окремий рахунок у Facebook для цієї мети, щоб про нього знали тільки ви.

картинка 6
картинка 6. процес прив'язки сторінки Facebook до аккаунту Instagram

Будьте обережнішими віддаючи свій аккаунт на розкрутку

Я займаюся комерційним просуванням Instagram акаунтів протягом року і за весь час роботи я дуже часто чую від потенційних клієнтів історії про те, як їх дурили недобросовісні виконавці. Виглядало це приблизно так: зловмисник отримував логін + пароль від Instagram аккаунта і починав шантажувати людину тим, що видалить всі його фотографії і всіх передплатників. Сумні історії.

Як правило, у людини, який займається просуванням або іншим видом надання послуг - має бути портфоліо і відгуки. Чи не посоромилися запитати його, прочитайте відгуки і напишіть 1-3 колишнім клієнтам. Так ви зможете скласти приблизне уявлення про професіоналізм і відповідальність людини.
Як правило, у людини, який займається просуванням або іншим видом надання послуг - має бути портфоліо і відгуки

картинка 7. помилка авторизації на офіційному сайті Instagram

Чи не авторізовиваться за допомогою соц.сетей на підозрілих сайтах

Фішинг - вид інтернет-шахрайства, метою якого є отримання доступу до конфіденційних даних користувачів - логінів і паролів Це досягається шляхом проведення масових розсилок електронних листів від імені популярних брендів, а також особистих повідомлень всередині різних сервісів, наприклад, від імені банків або всередині соціальних мереж . У листі часто міститься пряме посилання на сайт, зовні відрізнити від справжнього, або на сайт з перенаправленням. Після того, як користувач потрапляє на підроблену сторінку, шахраї намагаються різними психологічними прийомами спонукати користувача ввести на підробленої сторінці свої логін і пароль, які він використовує для доступу до певного сайту, що дозволяє шахраям отримати доступ до акаунтів. © Вікіпедія


Приклад листа, який ми зробили в редакції для наочності слів. Досить замінити одну букву "i" на "l" і шанси потрапити на вудку шахраїв збільшуються вдвічі.
Приклад листа, який ми зробили в редакції для наочності слів

картинка 8. приклад листа, який можна отримати на пошту під виглядом справжнього
Один з яскравих прикладів фішингу - сайт lnstagrass (точка) ru. Це фейковий Лендінгем популярного закордоном сервісу instagress (точка) com. У назві домену змінена перша буква адреси з "i" на "l", що дозволяло адміністраторам промишляти крадіжками логінів і паролів від акаунтів.
картинка 8

картинка 9. фейковий Лендінгем для крадіжки логінів та паролів

Лендінгем настільки продуманий, що в підвалі навіть є посилання на офіційну сторінку спільноти в Facebook справжнього сервісу. Як ви думаєте, чи багато людей вирішить, що це фішинг? Одиниці!

картинка 10
картинка 10. офіційна сторінка сервісу instagress

Ось так виглядає справжній сайт сервісу.

картинка 11
картинка 11. офіційний сайт сервісу

Обережніше підключайтеся до відкритих точок Wi-Fi

Практика відкритого Wi-Fi в публічних місцях сьогодні поширена. Безкоштовна точка доступу в наші дні стала частиною маркетингової кампанії для барів та ресторанів, які бажають зацікавити відвідувача шикарним сервісом. Більшість сучасних жителів міст, чиї життя обплутав інтернет і новітні технології вже погано уявляють собі обід без перевірки своїх соціальних мереж.

Ключова небезпека полягає в тому, що при використанні громадської мережі ваш трафік не захищений, а, значить, його легко відстежити підключилися до тієї ж точки. Ваша домашня мережа, як правило, зашифрована. Саме тому сусід, який використовує ваш Wi-Fi, не зможе побачити історію відвідування вашого браузера або те, що знаходиться на вашому екрані в даний момент. Інформація залишається між роутером і вашим пристроєм, за допомогою якого ви виходите в Інтернет.

Коли мова йде про суспільну точки доступу, мається на увазі, як правило, відсутність шифрування, адже в більшості випадків вам не доводиться вводити пароль для підключення (Макдоналдс, наприклад). Таким чином, учасники мережі можуть бачити, які сайти ви відвідуєте і навіть те, які дані ви на них вводите.

При частому підключенні до публічних точок доступу, можливо, вам варто звернути увагу на VPN-сервіси. Вони створюють подобу тунелю всередині основної мережі. Зазвичай за допомогою цих сервісів користувачі уникають обмежень на доступ до певних ресурсів і файлів в Інтернеті, недоступних в будь-якій країні, але в цій ситуації вони зможуть стати захистом від цікавих очей. Адже за допомогою VPN цікавляться зможуть побачити лише, що ви підключилися до мережі, але не зрозуміють, що конкретно ви робите

картинка 12
картинка 12

Напишіть заяву в стільниковий оператор

З вашим телефоном можна отримати доступ до всього!

Повчальна історія:
1) http://vk.com/wall-43503600_200292
2) [http://vk.com/wall-43503600_200690
3) https://vk.com/wall-43503600_226618

На жаль, таких історій не меншає. Соціальний мережі для багатьох - дуже вагоме джерело прибутку. І завжди знайдеться людина, яка захоче відібрати шматок пирога.

картинка 13
картинка 13

Ось, яку пораду дає Гера Єрмолаєв (потерпілий від рук шахраїв): "Обов'язково сходіть до свого оператора і напишіть заяву, щоб доступ / відновлення і все повинно працювати з вами номером велися тільки у вашій присутності (відмова від роботи за дорученням). Ця х * рня спочатку варто на всіх номерах, будь-яка людина по підробленої довіреності може вкрасти ваш номер, так що ця заява допоможе вам трохи убезпечити себе ".

Якщо вам здалося, що ваш обліковий запис може бути скомпрометований, перше, що вам варто зробити - це змінити пароль. Прислухаючись до порад з цієї статті, ви убезпечите ваш обліковий запис Instagram від кіберзлочинців.

Автор: Данильченко Іван

Як ви думаєте, чи багато людей вирішить, що це фішинг?

Дополнительная информация

rss
Карта