Відпочинок у Львові. Частина # 2,1. «Криївка» (огляд і фото) «Як цікаво провести час

Відпочинок у Львові. Частина 1. Вокзал, костел Єлизавети, Бернардинський монастир, Митна май

Відпочинок у Львові. Частина # 1,5. Про те, чому Україна не Прибалтика, і чому українська нація ще довго буде животіти

Як я вже говорив, рано вранці у Львові переважна більшість магазинів, кафе і ресторанів закрито. Тому, якщо захочеться поїсти, то доведеться сильно постаратися, щоб знайти місце, де це можна буде зробити. Особливо, якщо місто ви відвідуєте в перший раз.

Коли я дізнався про поїздку, то взяв на себе відповідальність за розважальну програму і дізнався про колоритних закладах міста, які варто відвідати в обов'язковому порядку. У список потрапили такі заклади: ресторан "Криївка", Жидівська кнайпа "Під золотою розою", кав'ярні "Фреска" і "Золотий дукат", а також невелике кафе "Синя пляшка" ( "Синя пляшка"). Крім того, мій львівський друг також мені порадив відвідати заклад "Гасова лямпа".

Хотілося б відзначити, що ресторан "Криївка", Жидівська кнайпа (в перекладі з нім. Кабак) "Під золотою розою" і "Гасова лямпа" входять в одну мережу, яка називається "Локаль". Крім них в цю мережу входять також ресторан "Мазох", кондитерська "Львівська майстерня шоколаду" ( "Львівська майстерня шоколаду"), кав'ярня "Трамвай" і ще пару закладів. Всі проекти "Локалі" виділяється своєрідним стилем, який не залишить відвідувачів байдужими, і розташовані в центрі міста недалеко від ратуші.

Так що я настійно раджу їх відвідати під час перебування. Так, як в Одесі є ресторанна компанія "Реста" зі стейкхаусів "М'ясо і вино" , "Компотом" і "Дачею", так само у Львові є заклади "Локалі". До речі, розуміючи, що навряд чи вийде відвідати всі заклади, я запитав у свого товариша зі Львова, які б він закладу виділив. У відповідь мені було сказано: "Ідіть по всіх точках, нічого виділити не можу. У всіх є свій стиль, який варто оцінити "🙂

Поснідати ми думали в який-небудь кав'ярні, а на обід і вечерю я замовив місця в жідівській кнайпі і в "Криївці", побоюючись, що всі місця будуть зайняті (до речі, їх телефон: +380 50 430-63-54). Як потім виявилося, зробив я це не дарма, так як Львів на триденні вихідні наповнила купа туристів, багато з яких просто не потрапили туди, куди хотіли.

Однак, плани трохи змінилися. Членам "гарем" захотілося саме перекусити, а не просто каву попити. Тому довелося щось думати. Мій львівський друг в розмові згадував про те, що "Криївка" працює цілодобово. Тому в 8 ранку ми вирушили її шукати.

Як виявилося, навіть якщо ви знаєте адресу або приблизне місцезнаходження, то це далеко не означає, що ви зможете знайти те, що вам потрібно без сторонньої допомоги. Все, що я знав про "Кріївкє" - це її адресу, площа Ринок, 14. Будинок знайти особливих труднощів не склало, а ось хоча б якусь інформацію про те, що там є шукане заклад, зовні ми й близько не побачили. Двері в під'їзд були відкриті, і ми зайшли туди. Але і це не допомогло - нічого такого, що могло б вказати на розташування закладу, не було і там.

Бачачи, як ми мнёмся і не можемо розібратися, що до чого, стояли в під'їзді хлопці запитали, що ми шукаємо. Подивившись на них, я відразу зрозумів, що ми потрапили туди, куди треба. За військовому одязі я зрозумів, що це був обслуговуючий персонал "Криївки". Тому у відповідь я їм сказав, що нам треба туди, де вони працюють 🙂

Входом до закладу виявилася наглухо закрита темна дерев'яні двері розташована зліва від входу в під'їзд, а сама "Криївка" перебувала в "бункері".

Тут я хотів би зробити невеличкий відступ для росіян, які ототожнюють Росію з СРСР і комуністичним режимом. Справа в тому, що у Львові дуже багато націоналістів (прошу не плутати з шовіністами), для яких комуністичний і німецький нацистський режими є рівнозначними. "Криївка" - це втілення всіх ідей і поглядів західної України щодо режимів загрозливих її незалежності, вона просто просякнута цим духом - гаслами, речами, сувенірами і іншими речами.

Тому, якщо ви вважаєте, що Україна не може бути окремою державою, що вона насправді є всього лише частиною Росії і не заслуговує на більшу, то побережіть свої нерви і не читайте далі. Детальніше про все це ви можете дізнатися в замітці Про те, чому Україна не Прибалтика, і чому українська нація ще довго буде животіти . Можливо, після прочитання ви зміните свою точку зору. Хоча я в цьому дуже сумніваюся, на жаль.

Спустившись ми потрапили в стильно оброблену "землянку", стіни якої були обвішані всілякими артефактами - бліндажного сітками, гасовими лампами, гармошками, листівками і т.д.

Справа б вранці, тому в залі було порожньо. Ми вирішили не ходити далеко і сіли прямо біля бару, який теж вдавав із себе щось цікаве. Прямо посеред барної стійки стояв якийсь незрозумілий апарат з манометрами. Не знаю, чи мав він коли-небудь якусь функціональне призначення взагалі, але зате виглядає досить ефектно 🙂

Не знаю, чи мав він коли-небудь якусь функціональне призначення взагалі, але зате виглядає досить ефектно 🙂

Наступною "пам'яткою" виявилася "гіляки". Петля на ній явно показує для чого її використовували ...

Петля на ній явно показує для чого її використовували

А нижче наведені зображення, ще й розповідають про це:

А нижче наведені зображення, ще й розповідають про це:

Подальші дослідження інтер'єру відкрили не менш цікаві речі. Наприклад, в найдальшому залі були двері з наступним написом:

Думаю, що на двері написана суща правда, так як за цією дерев'яними дверима знаходиться інша наглухо закрита навісним замком, і вийти через неї дійсно можна хіба що після повної перемоги, коли тобі вже все одно куди і яким чином виходити 🙂

Туалету як такого в закладі немає, зате є ось це:
Туалету як такого в закладі немає, зате є ось це:

Як то кажуть, коротко і по справі. Треба сходити по нужді? - Іди! Умивальник в нужнику був майже повністю стилізований під інтер'єр "Криївки". Ще б якось зробити невидимим шланг, і було б взагалі ідеально.

Теж саме стосується і двері - ніяких наворотів для її закривання. Замість цього звичайний дерев'яний засув, на тлі плаката, яка говорить про те, що з німецького автомата "Машингвери" калібру 7,62 мм стріляти швидше, ніж, наприклад, з гвинтівки.

Судячи з наступної фотке, ніч у кого-то була далеко не сумною, і завис людина добре. Але відвідувачі і персонал "Криївки" люди чесні, тому я не здивуюся, якщо даний трофей буде довго ще зберігатися десь на складі "повстанців", і його можна буде прийти і забрати 🙂

Крім усього іншого для ще більшого колориту підлогу в закладі був усипаний гільзами,

а в арсеналі знаходиться кілька справжніх автоматів, кулемет, каска, шинель і ще кілька військових експонатів.

Для бажаючих придбати сувеніри, є пара стендів, в яких виставлені всілякі цікаві штучки типу футболок, значків і т.д.

д

До речі, фірмовим напоєм в мережі закладів "Локаль" є медовуха. Не дивлячись на вміст алкоголю в 42%, напій п'ється дуже легко.

Не дивлячись на вміст алкоголю в 42%, напій п'ється дуже легко

Але, досить про інтер'єр, перейду краще до меню. На першій же сторінці даного док у мента знаходиться указ про заборону діяльності Компартії України від 30 серпня 1991 року.

На першій же сторінці даного док у мента знаходиться указ про заборону діяльності Компартії України від 30 серпня 1991 року

Я спочатку навіть подумав, що львівські націоналісти поприколюватися, однак, немає, такий Указ дійсно був підписаний Л. Кравчуком в 1991 році.

Наступне, що збиває з пантелику в усіх меню закладів мережі, в яких ми були ( "Криївка", Жидівська кнайпа "Під золотою розою" і "Гасова лямпа") - це його стиль. Не дивлячись на те, що там написано все знайомими буквами і навіть часто зустрічаються знайомі слова, - в ньому абсолютно нічого не зрозуміло. Можна 15 хвилин сидіти, читаючи меню, і, врешті-решт, так і не визначитися з вибором без допомоги офіціанта. Ось один із прикладів:

Ну як, все зрозуміло? 🙂

Загалом, поговоривши з офіціанткою, ми вирішили замовити на сніданок кава і сирну запіканку, а мені ще чомусь квасу захотілося 😀 Не знаю, до чого квас був до запіканці, але він був смачним. Все це нам обійшлося трохи менше 100 грн.

Ось такими були наші перші враження від закладу, але вони були не єдиними, так як ми там ще обідали на наступний день. Про що читайте тут - Відпочинок у Львові. Частина # 2.2 «Криївка» .

Читайте також:
Відпочинок у Львові. Частина # 3. Чорна Кам'яниця, Аптека-музей
Відпочинок у Львові. Частина # 4. Готель «Святослав»
Відпочинок у Львові. Частина № 5. Жидівська кнайпа "Під Золотою Розою"
Відпочинок у Львові. Частина # 6. Місця, які не варто відвідувати у Львові
Відпочинок у Львові. Частина # 7. Вірменський кафедральний собор
Відпочинок у Львові. Частина # 8. Кнайпа "Гасова Лямпа"
Відпочинок у Львові. Частина # 9. Пам'ятки - Міський арсенал (музей "Арсенал" або музей зброї)
Відпочинок у Львові. Частина # 10. Пам'ятки: ансамбль Успенської церкви, Італійський дворик
Відпочинок у Львові. Частина # 11. Пам'ятки: міська ратуша, Львів з висоти пташиного польоту
Відпочинок у Львові. Частина # 12. Музей пивоваріння (музей пива)
Відпочинок у Львові. Частина # 13. Пам'ятки: Львівський оперний театр
Відпочинок у Львові. Частина # 14. Домініканський собор і монастир
Відпочинок у Львові. Частина # 15. Заначка для відвідування: Золотий Дукат, Синя Пляшка, Львівська майстерня шоколаду і Мазох-кафе

постовий:
Чогось пов'язане з годинником mens replica watches . Якщо дуже захочеться пограти, то можна скачати нарди . А це на той випадок, якщо вам потрібен адаптер для ноутбука .

Треба сходити по нужді?

Дополнительная информация

rss
Карта