- Створення віртуальної машини
- Створення віртуального комп'ютера
- Щоб встановити гостьову операційну систему
- Створити нову віртуальну машину
- Створення віртуальної машини
- 2: Створіть нову віртуальну машину
- 4: настройка віртуальної машини
- Вимкнення віртуального комп'ютера
- Як створити віртуальну машину в virtualbox
- Перейдемо до створення віртуальної машини за допомогою VirtualBox
VirtualBox - це одна з популярних на сьогоднішній день програм, за допомогою якої просунуті користувачі і IT-професіонали можуть створювати операційну систему всередині іншої (реальної) операційної системи. Іншими словами, це віртуальне середовище для тестування різного софта, в тому числі і самих операційних систем. У VirtualBox можна створювати кілька віртуальних комп'ютерів, встановивши на кожен з них окрему операційну систему. Зокрема, програма дозволяє встановити операційні системи Windows , Linux, BSD, Solaris і ін.
Перш ніж почати, зробіть наступні міркування. Вони не потрібні, але можуть допомогти вам прийняти найбільш значущі рішення. Або ви можете використовувати ім'я, яке ідентифікує гостьову операційну систему. У розділі Створення віртуального комутатора. Як встановити операційну систему? Ви можете встановити його з фізичного носія або з файлу зображення. Ви також можете використовувати віртуальний диск , На якому вже встановлена операційна система .
- Яке ім'я має отримати віртуальна машина?
- Це ім'я дає вам можливість ідентифікувати віртуальну машину .
- які мережеві підключення вам потрібні з віртуальною машиною?
- Чи потрібна віртуальній машині доступ до Інтернету?
Команди в розділі «Як створити віртуальну машину» в ув'язненні.
Нижче покроково розглянемо, як створити за допомогою програми VirtualBox віртуальний комп'ютер і встановити на ньому операційну систему Windows. Для цього нам буде потрібно, крім реального комп'ютера, власне, програма VirtualBox і інсталяційний диск з операційною системою Windows.
Virtual Box абсолютно безкоштовна і її можна вільно скачати в Інтернеті. Величезною перевагою програми є простий і зрозумілий інтерфейс, а також підтримка російської мови.
Створення віртуальної машини
Натисніть «Далі», а потім виберіть параметр, який описує тип носія, який ви хочете використовувати. Якщо гостьова операційна система вже встановлена на встановленому віртуальному диску, виберіть «Використовувати існуючий віртуальний диск» і натисніть «Далі». Виберіть «Установити ОС» пізніше.
- В області «Дії» натисніть «Створити», а потім «Віртуальна машина».
- Відкриється майстер створення нової віртуальної машини.
- На сторінці «Вкажіть ім'я та місце розташування» введіть відповідне ім'я.
На сторінці «Зведення» перегляньте свої налаштування і натисніть «Готово».
Створення віртуального комп'ютера
запуск VirtualBox
VirtualBox встановлюється досить стандартно, з цим не повинно виникнути ніяких проблем. Після установки запускаємо програму і тиснемо першу доступну функцію в лівому верхньому кутку вікна програми - «Створити». У вікні необхідно вибрати операційну систему, її версію, а також задати ім'я для віртуального комп'ютера .
Щоб встановити гостьову операційну систему
Введіть кожен командлет в одному рядку, хоча може здатися, що розрив рядка існує через обмеження форматування. На цьому кроці передбачається, що ви створили завантажувальний носій для віртуальної машини при створенні віртуальної машини. Як це зробити, ви дізнаєтеся в цьому уроці. Спочатку ви повинні встановити цю функцію. Як це зробити, ви можете прочитати в статті. Це серце, так би мовити. Тепер можна встановити і, звичайно ж, керувати віртуальними операційними системами.
Створити нову віртуальну машину
Загалом, менеджер розбивається на три області.
- Ось перераховані хост-комп'ютери.
- Так що дійсно фізичний калькулятор.
- Там ви знайдете віртуальні машини, але з додатковою інформацією.
З приводу теми створення віртуальних жорстких дисків ви можете повідомити про себе в наступних статтях.
Після натискання команди «Вперед» необхідно встановити обсяг оперативної пам'яті , Якій буде мати у своєму розпорядженні віртуальний комп'ютер, запозичуючи її під час роботи у оперативної пам'яті реального комп'ютера. Тому оперативну пам'ять для віртуального комп'ютера варто виділяти економно. У цьому меню можна побачити мінімальні вимоги віртуальної оперативної пам'яті від самої програми VirtualBox, які будуть залежати від версії встановлюється операційної системи.
Наприклад, в разі установки операційної системи Windows XP VirtualBox попросить мінімальний показник оперативної пам'яті в 192 Мб, а для Windows 7 має бути не менше 512 Мб. Такі мінімальні вимоги до віртуальної оперативної пам'яті не гарантують стабільну роботу операційної системи, швидше за все, програми будуть злітати, і навряд чи можна буде протестувати ресурсномісткий софт.
Створення віртуальної машини
Якщо хтось не визначився, то швидше за виберіть покоління 1.
Оскільки віртуальний мережевий адаптер не створений, на віртуальну машину ніхто не може бути доданий. Пізніше в підручнику ми створюємо віртуальний мережевий адаптер, а потім призначимо його гостьовий системі.
Тепер майстер почне створювати віртуальний диск. Розмір може залишатися тихим до заданого значення. Не всі простір використовується, але при необхідності жорсткий диск може рости до цього розміру. Якщо у вас вже є віртуальний жорсткий диск, ви також можете призначити його операційній системі. Перш ніж, звичайно, процес установки може початися, ви повинні вказати операційну систему, яку ви хочете встановити.
Тому для коректної роботи Windows XP краще визначити 256 Мб оперативної пам'яті, а для Windows 7 - 800-900 Мб. Не варто заходити в червону секцію - тобто, виділяти для віртуального комп'ютера оперативної пам'яті більше половини апаратних можливостей реального комп'ютера. Виставити показник оперативної пам'яті для віртуального комп'ютера можна як за допомогою зручного повзунка, так і ввести точну цифру вручну. Далі тиснемо команду «Вперед».
У цьому меню за умовчанням стоїть настройка «Створити новий жорсткий диск », тут необхідно задати параметри жорсткого диска віртуального комп'ютера. На прохання програми вказати тип файлу, який буде визначати формат, який використовується при створення жорсткого диска для віртуального комп'ютера, найкраще залишити тип файлу, який стоїть за умовчанням - VDI. Далі тиснемо команду «Вперед».
Формат зберігання: в цьому меню необхідно вказати тип жорсткого диска на віртуальному комп'ютері - динамічний або фіксований. Меню програми містить опису кожного типу диска, де користувач зможе вибрати відповідний йому варіант. Варто відзначити лише, що більшість користувачів вибирає фіксований диск з тієї простої причини, що в роботі він трохи швидше, ніж динамічний. Зробивши вибір, знову тиснемо «Вперед».
Все в системі, ми просто повинні її активувати, і все. Активація віртуальних машин в Росії надзвичайно проста. Нам потрібно ввести параметр «Налаштування» в системі. Далі, ми повинні слідувати керівництву процесу установки, щоб встановити. Ця система може тривати кілька хвилин. З цього розділу ми можемо створювати нові, якщо наш процесор дозволить нам. Тому нам потрібно тільки слідувати інструкціям асистента, і ми можемо швидко і швидко створювати наші віртуальні машини і не вдаватися до комп'ютерного техніку.
2: Створіть нову віртуальну машину
Встановіть його як ще одну програму після майстри, враховуючи, що для налаштування мережевих контролерів може знадобитися точне відключення Інтернету. Коли закінчите, відкрийте його з прямим доступом, який буде створений на головному екрані. Створіть нову віртуальну машину, натиснувши кнопку «Створити» і дайте їй ім'я, яке правильно ідентифікує його.
У наступному меню необхідно виділити конкретний обсяг жорсткого диска віртуального комп'ютера. Цей параметр безпосередньо залежить від вільного місця на жорсткому диску реального комп'ютера, від обсягу пам'яті, необхідного для установки операційної системи, а також від завдань, для виконання яких створюється віртуальний комп'ютер. Як правило, Windows XP займає місця на жорсткому диску близько 1,5 Гб, а Windows 7 - цілих 8 Гб.
4: настройка віртуальної машини
Крім того, виберіть тип операційної системи, який найкращим чином підходить вашій справі і натисніть «Далі». У той час в головному інтерфейсі виберіть запис, що відповідає щойно створеної віртуальної машині, і натисніть кнопку «Налаштування», розташовану на верхньої панелі інструментів.
Таке середовище виконання дозволить вам виконувати всі види операцій на вашому комп'ютері, не побоюючись за стабільність або втрату файлів. Таким чином, ви можете продовжувати використовувати ті програми врядування та адміністрування, з якими у вас, ймовірно, будуть проблеми сумісності в поточній системі.
Якщо додати до цього обсягу простір для установки софта, для Windows XP мінімальний обсяг жорсткого диска складе 4-5 Гб, а для Windows 7 - 15 Гб. Тут же, натиснувши кнопку огляду (у вигляді жовтої папки), вибираємо папку, куди буде створений віртуальний жорсткий диск на реальному диску комп'ютера. Природно, не варто поміщати віртуальний жорсткий диск на системний диск реального комп'ютера. Тиснемо команду «Створити» і чекаємо, коли програма створить жорсткий диск віртуального комп'ютера.
Для цього вам доведеться створити віртуальну копію вашого комп'ютера, а потім використовувати її у віртуальному середовищі на вашому новому комп'ютері. Оскільки його використання буде обмежено деякими програмами, які можуть функціонувати належним чином на вашому новому комп'ютері, видаліть інші програми і видаліть всі файли, які не є суттєвими для цих програм.
Виберіть запис «Властивості». Натисніть «Вільне місце на диску». Завантажте та розпакуйте це програмне забезпечення на своєму комп'ютері з вашого сайту. Потім запускається програма, яка не вимагає установки. Ці параметри налаштовують відповідний формат файлу для віртуалізації і дозволяють створювати образ системи під час її роботи.
Після цього можемо сміливо спостерігати параметри щойно створеного віртуального комп'ютера.
Щоб включити віртуальний комп'ютер, тиснемо команду у вигляді зеленої стрілочки «Запустити».
Далі відкриється вікно з пропозицією вибрати реальний або віртуальний привід , Який містить, відповідно, або фізичний диск, або образ диска для установки операційної системи Windows. Щоб вибрати образ інсталяційного диска з операційною системою, поруч з вибором приводу присутня опція огляду файлів у вигляді папки, натиснувши на яку необхідно вказати шлях до образу. Далі тиснемо «Продовжити».
Програма VirtualBox відкриє звичне меню установки Windows . Далі все відбувається точно також, як і в разі установки операційної системи на реальний комп'ютер . Після завершення установки в вікні програми запуститься тільки що встановлена операційна система.
Вимкнення віртуального комп'ютера
Вимкнути віртуальний комп'ютер можна як через меню операційної системи «Пуск» - «Вимкнення комп'ютера», так і натиснувши на хрестик в правому верхньому куті вікна програми VirtualBox. При закритті необхідно вибрати варіант виходу з віртуального комп'ютера.
Перший варіант виходу - це збереження стану віртуального комп'ютера перед закриттям. Цей варіант необхідно обов'язково вибрати, якщо установка програм або експерименти з настройками системи пройшли успішно.
Другий варіант - послати сигнал для завершення роботи. Це процес коректного завершення роботи віртуальної операційної системи.
Третій варіант завершує роботу віртуальної операційної системи без збереження внесені в неї зміни - ні настройки, ні встановлені програми . Це ідеальний варіант виходу з віртуальної системи , Наприклад, якщо за результатами тестування встановлений софт виявився непридатним для нормального використання.
Запуск віртуального комп'ютера здійснюється з програми VirtualBox. При відкритті програми відразу ж в правій частині вікна побачимо доступні віртуальні комп'ютери. Запуск обраного комп'ютера проводиться за допомогою кнопки «Запустити» у вигляді зеленої стрілочки. Ця ж команда дублюється в контекстному меню, якщо на обраному комп'ютері натиснути правою клавішею мишки. Після цього віртуальна операційна система запуститься в окремому вікні програми VirtualBox.
Для зручності роботи можна винести ярлик запуску віртуального комп'ютера на робочий стіл. Для цього в контекстному меню є команда «Створити ярлик на робочому столі».
У висновку статті пропоную вам подивитися відео настройки Oracle VirtualBox на Windows 7. Приємного перегляду:
У мене виникла необхідність отримати ще один, другий комп'ютер для того, щоб встановити іншу операційну систему і протестувати деякі програми. Здійснити мої вимоги і потреби може віртуальна машина, яку я встановив. Віртуальна машина має на увазі програму, яка емулює фізичний комп'ютер в повному складі. Це означає, що на одному комп'ютері я можу мати кілька з різними операційними системами.
Створити віртуальну машину можна за допомогою програми VirtualBox. Це система візуалізації, яка дозволить працювати на будь-яких ОС.
Як створити віртуальну машину в virtualbox
Отже, вас цікавить питання: «Як створити віртуальну машину Win 7 з допомогою VirtualBox ? ». Я вам зараз детально розповім так, як сам це вже пройшов. Для початку слід встановити програму на ваш комп'ютер. Зробити це нескладно. Після скачування файлу, потрібно його відкрити і запуститься інсталятор, де слід натиснути «Далі». Перед вами відкриється нове діалогове вікно з усіма компонентами програми, які будуть встановлюватися. Ви можете самі вибирати налаштування, але я рекомендую туди не лізти і встановлювати все.
Завантажити VirtualBox - https://www.virtualbox.org/wiki/Downloads
Перейдемо до створення віртуальної машини за допомогою VirtualBox
Відкриваємо програму і натискаємо на кнопку «Створити» і Next
Перед вами відкриється діалогове вікно, де можна вибрати тип і версію операційної системи. Я вибрав Windows 7.
Натискаємо «Next» і вибираємо розмір пам'яті для віртуальної машини. Для Windows 7 я вибрав 1.5 ГБ.
Потім слід вибрати жорсткий диск. Так як ми створюємо нову віртуальну машину нам необхідно Створити новий жорсткий диск.
Тут раджу вам не чого не міняти і залишити все за умовчанням.
Далі необхідно вибрати формат зберігання даних. Вибираємо динамічний віртуальний диск. Це означає те що під час встановлення різних програм ваш диск буде збільшуватися самостійно. Якщо ви виберете Фіксований віртуальний диск то змінити його обсяг уже не вийти.
В Наприкінці потрібно вказати розташування віртуальної машини і розмір (20 ГБ) диска і підтвердити свій вибір.
Ви створили віртуальну машину але це по суті комп'ютер без операційної системи. Ви можете зайнятися налаштуваннями нової системи . Але це ще не все тепер вам потрібно встановити саму ОС. Для цього вставляємо в CD-ROM інсталяційний диск Windows 7. Після чого переходимо у вікно програми VirtualBox вибираємо нашу створену віртуальну машину і натискаємо старт.
Після цього ви повинні побачити вікно з назва Майстер першого запуску натискаємо Next. Далі необхідна вибрати інсталяційний носій ваш CD-ROM.
Далі необхідно пройти всі кроки установки Windows 7. Описувати процес установки Windows 7 не буду так як він ні чим не відрізняється від установки Windows 7 в звичайному режимі. Ось в принципі і все ми з вами створили віртуальну машину і почали встановлювати на неї операційну систему.
Ви напевно думали, що створити віртуальну машину - це складно і нереально, але трохи розібравшись, сподіваюся зрозуміли, що це зовсім не складно зате дуже зручно. Додаткова операційна система дає можливість встановлювати нові ОС, запускати на них підозрілі програми без для свого основного комп'ютера. Можна також встановлювати різні додатки, які несумісні з якихось причин з вашою основною ОС.
Як встановити операційну систему?Яке ім'я має отримати віртуальна машина?
Чи потрібна віртуальній машині доступ до Інтернету?