Візуальні закладки істотно допомагають користувачеві у використанні часто відвідуваних сторінок на просторах інтернету. У комп'ютері Гугл Хром може запропонувати користувачеві безліч розширень, які додадуть їх у вигляді зручної мозаїки, де кожна посилання буде в окремому прямокутнику.
На жаль, в мобільному телефоні на базі Android таких розширень немає і не було. Людина повинна використовувати вбудовані можливості, які відкриваються переліком у відповідному меню головної сторінки браузера.
Щоб потрапити у вбудований список необхідно зробити наступне:
- Відкриваємо на вашому пристрої Google Chrome.
- Зазвичай він відкриє останню сторінку до закриття програми, тому створюємо нову вкладку і ми побачимо пошуковий рядок Google.
- Внизу зліва можна побачити кнопку «Закладки». Натиснувши її ми потрапляємо в відповідний список на мобільному пристрої або планшета.
- Щоб працювати з цими посиланнями праворуч від них є точки, натиснувши які можна вибрати, перемістити, змінити, або видалити.
Але цей варіант не завжди підходить, адже людина звикла до швидкого серфінгу і багаторазове натискання буде тільки віднімати час. Розширень, як і інших додатків від Chrome немає, але є спосіб, який вирішує проблему.
Але чому віртуальні вкладки були б більш зручними для користувача? - відповідей на це питання кілька:
- Зручніше бачити Збережені сторінки
- Можливість редагувати і видаляти закладки в два кліка;
- У вас «під рукою» завжди все улюблені сайти без пошуку їх зі списку вбудованих;
- Людина, яка має таку можливість у себе в хром на комп'ютері напевно хотів би подібне використовувати і на смартфоні.
Як створити віртуальні закладки від Google Chrome
Щоб користувач телефоном міг швидко відвідувати улюблені сайти або швидко редагувати дані в інших додатках система Android має ряд вбудованих і додатково встановлюються віджетів, які також встановилися після установки Гугл Хром. Тому вам залишається тільки помістити даний віджет в зручне місце на екрані смартфона або планшета.
Для цього виконуємо наступні дії:
- На порожньому місці екрану робимо тривалий клік, поки не з'явитися під настройка система (зазвичай це вкладки «шпалери», «віджети», «настройки»).
- Вибираємо вкладку «Віджети».
- Шукаємо з усіх віджетів програм, які встановлені на телефоні саме віджет Google Chrome (розмір у нього 2 на 2 осередки екрану, але можна і розширити).
- Недовго утримуючи на віджеті - він перенесеться на робочий екран.
Розмістивши його в зручне місце ми отримаємо список, після натискання на який відразу потрапимо на потрібне місце.
Можна додавати будь-яке їхнє кількість в Гугл Хром. Всі вони будуть відображені в установленому квадраті на робочому екрані або в самих закладках браузера, але не забувайте, що важче управляти і запам'ятовувати інформацію, якщо її дуже багато. Тому від великої кількості збережених сторінок людина здатна забути навіщо він взагалі зберіг її. Найкраще і для вас, і для телефону - це десять найпопулярніших і цікавих сайтів.
Для телефону це вигідно тим, що він менше витрачає оперативної пам'яті на збереження цих даних, а для вас - менше потрібно буде пам'ятати про них.
Чи можна обійтися без них
Ніхто не змушував і не вимагає створювати список в телефоні, також як і зберігати сайти в системі. Це все за вашим бажанням і якщо вам зручно користуватися інтернетом на телефоні без цього - це ваша справа.
Багато користувачів софта від Гугл скаржаться на те, що після тривалого використання браузера вони вже не можуть «навести в ньому порядок». Це говорить про те, що кількість збережених сайтів дуже велика і кеш системи переповнений. Для усунення цього скористайтеся додатками для чищення кешу по типу CCleaner, а для видалення сайтів - отформатируйте пам'ять браузера або самостійно видаліть весь список.
Але чому віртуальні вкладки були б більш зручними для користувача?