Вплив брокера на торгівлю на новинах

Новинна торгівля (Straddle Trade) вже давно користується особливою популярністю серед трейдерів, іноді цю стратегію торгівлі називають навіть однією з найпопулярніших. У той же час, торгівля на новинах вважається дуже простим, навіть примітивним методом торгівлі, але досить ефективним.

Основним плюсом даного виду торгівлі є можливість за короткий проміжок часу взяти більший прибуток з невеликими ризиками. Недоліком же можна назвати досить нечастий вихід запланованих новин, які надають достатній вплив на той чи інший актив.

Основою більшості стратегій торгівлі на новинах є схема поведінки курсу валюти або іншого активу після виходу значущої новини. Зазвичай після публікації новини, починаються різкі скачки валют в одну або іншу сторону, на яких можна непогано заробити.

Але треба розуміти, що більшість новин взагалі не впливають на ринки. Наприклад, ринків мало цікава новина про те, що група Бі-2 випустила новий альбом. На ринок впливають тільки ті новини, які впливають на макроекономічну ситуацію в конкретній країні, або в міре.Существует два основних способи торгівлі на новинах: торгівля з використанням моментальних і відкладених ордерів.

Також варто розуміти, що новини на Форексі можуть бути як плановими так і раптовими. Раптові новини досить важко спрогнозувати, практично нереально (цунамі в Японії, проблеми з банками на Кіпрі, техногенна катастрофа, бойові дії і т.д.) Вкрай не рекомендуються торгувати раптові новини! Найкраще їх ігнорувати, ринок ще дасть Вам можливість заробити пізніше.

Що стосується планових новин, то це зовсім інша справа. Такі новини з'являються в спеціальному календарі виходу економічних новин (такі календарі можна знайти практично у будь-якого брокера). У календарі можна знайти дату і час виходу тієї чи іншої важливої ​​новини або економічного показника.

Мушу зауважити, що передбачити результат тієї чи іншої новини досить важко, а передбачити реакцію ринку на новина ще складніше. Часто можна помітити, що на хороші новини ринок реагує зниженням, а на погані повишеніем.Далее я хотів би привести список найбільш важливих новин, які найбільшим чином впливають на ту чи іншу валюту (наведені одні з найпопулярніших світових валют):

США, (USD):

· Відсоткова ставка · Зміна числа зайнятих в несільськогосподарському секторі (Non Farm Payrolls) · Засідання Федерального резервного банку (Fed) · Звіт Комітет з операцій на відкритому ринку (FOMC)

Австралія, (AUD):

· Рішення Резервного Банку Австралії щодо основної процентної ставки ЦБ · Зміна числа зайнятих · Зміна обсягу роздрібної торгівлі · Індекс споживчих цін

Англія / Великобританія, (GBP):

· Індекс PMI для виробничої сфери · Індекс PMI для сфери послуг · Публікація останнього протоколу засідання банку Великобританії по грошово-кредитній політиці · Рішення за ставками банку Англії

Євросоюз, (EUR):

· Публікація рішення ЄЦБ щодо основної процентної ставки · Щомісячна прес-конференція глави ЄЦБ

Нова Зеландія, (NZD): · Зміна числа зайнятих · Рішення Резервного Банку НЗ щодо основної процентної ставки

Канада (CAD): · Зміна числа зайнятих

Як відомо в економічному календарі присутні 3 типи даних: показник за минулий період, прогноз аналітиків на звітний період і самі фактичні дані.

Чим сильніше фактичні дані відрізняються від прогнозованих, тим сильніше буде рух тієї чи іншої валютної пари. У разі, якщо факт особливо не відрізняється від прогнозу, то на ринку і зовсім може не бути ніякої особливої ​​реакції.

Але не все так райдужно, просто в цій стратегії торгівлі, існують великі ризики і мінуси: дуже часто форекс ДЦ не дають трейдерам спокійно заробляти свій прибуток на таких перегонах цін, вставляючи різноманітні «палиці в колеса».

Як би сумно це не звучало, але багато брокерів не люблять торговців на новинах. З такими трейдерами вони борються всіма доступними методами, ось основні з них:

З такими трейдерами вони борються всіма доступними методами, ось основні з них:

1) Відключення торгового терміналу. В даному випадку конкретному трейдеру або всім клієнтам брокера просто відключають зв'язок з сервером, термінал висить, і звичайно ж, здійснювати операції не представляється можливим. Сам брокер може пояснити таку ситуацію технічними неполадками, проблеми з інтернетом, з провайдером і т.д. Жоден брокер або ДЦ не зізнається в тому, що спеціально вирубали зв'язок через вихід новини.

2) Позамежна розширення спреду. Під час виходу новини брокер або ДЦ може сильно розширять спред, іноді навіть в десятки разів (спостерігав таке не один раз). У такій ситуації, витрати на торгівлю зростають в рази. І потенційно прибуткові трейди можуть перетвориться в убиточние.3) Затримка виконання і зависання терміналу. Ордер виповнюється дуже довго, або взагалі не виконується, і термінал просто висить.

4) реквот. Для новинний торгівлі брокери з реквот категорично не підходять, так як ви просто не зможете відкрити під час новини ордер.

5) Прослизання. Прослизання на реальному ринку уникнути неможливо, але вони не повинні бути величезними, і працювати не тільки на користь брокера.

6) Обмеження на торгівлю. У договорі публічної оферти мають бути відсутні пункти, згідно з якими брокер може скасувати ордер, пославшись на правило, що вони можуть скасовувати ордери, які були відкриті менше 2-5 хвилин.

7) Шпильки і неринкові котирування. ДЦ може навмисно домальовувати шпильки або використовувати «неринкові» котирування щоб збивати стопи. Виправдовуються вони це просто-яких постачальник ліквідності дав такі котирування, або у них стався збій і вони скоро все виправлять.

Так, вибрати брокера для торгівлі на новинах не так вже просто.Брокер повинен бути чесний і надійний, а зараз такого знайти вкрай складно. На просторах СНД це практично нереально. Єдиний вихід, шукати ринкових брокерів на Заході, але не варто забувати, що і там можна нарватися на шахраїв. Кожного брокера необхідно тестувати на реальному рахунку і жертвувати своїм часом і грошима.

Кожного брокера необхідно тестувати на реальному рахунку і жертвувати своїм часом і грошима

Я за свої майже 5 років торгівлі протестував не один десяток брокерів і ДЦ, як «наших» (СНД і офшори) так і зарубіжних регульованих компаній. Досвіду в даному питанні у мене вже досить, можу підказати, з ким можна працювати, а з ким не варто зв'язуватися, щоб не зіткнуться з проблемами і фінансовими втратами. З будь-якими питаннями звертайтеся в мій скайп, maximgord, із задоволенням допоможу.

На закінчення хочеться сказати, що торгівля на форекс новинах дуже прибуткова система, але досить ризикована. Тому необхідно серйозно поставитися до створення використання своєї торгової стратегії. Ну і звичайно ж, до вибору брокера для торгівлі на новинах треба ставитися з усією можливою скрупульозністю, перевірити чи відповідає він критеріям надійності та прозорості, і чи дозволяють торгові умови прибутково використовувати Вашу ТЗ.

Оригінал статті ...

CHESTER11,

опублікував запис 3 роки тому.
З моменту публікації зафіксовано 14818 переглядів.
Зараз цей запис переглядає 1 незареєстрований користувач.

Дополнительная информация

rss
Карта