Web-огляд

Всім привіт Всім привіт. Відразу швиденько пробіжить по новинах, а потім тут же вирушаємо борознити інтернетівські простору в пошуках нових і прекрасних сайтів (або, можливо, старих і страшних, - це вже як пощастить).

як повідомляє Internet.Ru , Американська компанія VeriSign , Що займається реєстрацією доменів в зонах com, net і org, почала реєструвати назви доменів в китайській, японській і корейській транслітерації. Це прецедент, між іншим! Країни зі своїми національними алфавітами довго боролися за право називати домени власною мовою, і ось тепер, як з'ясувалося, процес зрушився з мертвої точки. Будемо сподіватися, що через якийсь час наша кирилиця теж потрапить в поле зору світової громадськості, і ми побачимо, нарешті, домени: www.водка.ru, www.хочупіва.ru, www.балалайка.ru і загадкове www.всемвсепофіг. ru. >

Втім, не слід вважати, що тепер перед користувачами знову відкриються "солодкі імена", які в латинській транскрипції вже давно зайняті тими, хто вчасно підметушився. Хаппери - вони ж не дрімають. Як тільки буде дозволено реєструвати домени з російськими іменами, тут же почнеться війна кіберсквотінгових роботів, які перші кілька місяців наполегливо будуть стовпити все більш-менш нормальні назви доменів прямо по словнику Ожегова. Втім, російську мову - він недаремно названий великим і могутнім. Це в англійській мові не така велика кількість загальновідомих синонімів. А в російській - хоч залийся. Відберуть у нас водка.ру - зробимо випіть.ру, клюкнуть.ру, квакнуть.ру, врезать.ру, вмазать.ру і так далі. Список можна продовжувати до нескінченності. Так що Обломов, панове кіберсквоттера! Російські імена - не здаються!

студія Лебедєва   оголосила   про те, що відтепер буде писати слово Інтернет з маленької літери, тому що, цитую, Інтернет вже давно став такою ж звичною річчю, як радіо, телебачення та телефон студія Лебедєва оголосила про те, що відтепер буде писати слово "Інтернет" з маленької літери, тому що, цитую, "Інтернет вже давно став такою ж звичною річчю, як радіо, телебачення та телефон. Вам же не спадає на думку писати" телефон "з великої? ось те ж саме і з інтернетом "".

Ні в якому разі не збираюся оскаржувати право Студії Лебедєва на самовизначення в питанні написання слів, проте вважаю, що цю проблему потрібно розглядати більш глибоко і всебічно. Зараз на цю тему розмовляти не будемо, але я вже підготував з цього приводу статтю, яка буде опублікована 15-го листопада в моїй авторській колонці видання Обозреніе.Ру .

До речі, про "Огляді" ... Багато користувачів скаржилися на те, що Netscape версії 4.7 (на кшталт, проблеми були тільки з цією версією) дуже криво показує сайт "Огляду". Поспішаю повідомити, що дизайнери сайту з'ясували, що саме Netscape не подобається, і тепер сайт нормально виглядає в усіх версіях Netscape (з MSIE проблем не було з самого початку).

Борис Бердичівський пропонує всім   колекції   різні кумедні помилки, яких зустріли в книжках Борис Бердичівський пропонує всім колекції різні кумедні помилки, яких зустріли в книжках. Зараз у нього зібрано не так багато помилок, але серед них є дуже кумедні. Ось наприклад:

Проте всім було цікаво потрапити на незвичайну, схожу на пагорб височина, що виникла раптом на рабина.

***

Було також багато наукових творів і трупів по природної історії.

***

Там же ще наводиться відсканована сторінка зі справжньої дитячої книжки, виданої в Москві немаленьким тиражем (як вдалося з'ясувати, автор віршів - Тім Собакін). Звичайна така книжечка з дитячими віршами та малюнками. Ось вірш, який називається "Батьківщина" (на сторінці Бориса можете переконатися, що я нічого не придумав):

Вітчизна

Був мороз.
Причому досить моторошний -
аж вода в ставку покрилася льодом!
А по льоду натовпом ходили качки,
злі і голодні притому.

Звернувся до качок я:
- Вибачте,
немає у вас ні їжі,
ні житла.
Чому ви, качки, які не летите
в далекі і теплі краї?

- Тому, -
мені качки відповідали, -
що нехай цвіте там ананас,
в тих краях помремо ми від печалі,
бо Батьківщиною для нас
служить саме цей замерзлий ставок,
кря кря.

Поборів бурчання в шлунку,
я подумав ніжно:
"Е моє...
Ось вони - прості наші качки!
Ось воно - Отечество моє! "

І пішов,
нетвердо ставлячи ногу,
навіть забувши її взути.

І місяць світив мені в дорогу,
І зірка вказувала шлях.

(Авторська орфографія і оформлення повністю збережені)

Ну як? По-моєму, просто супер! Такий милий дитячий віршик - це щось. А вже "нетвердо ставлячи ногу, навіть забувши її взути", та ще й раптово почалася ніч на дворі ( "місяць світив мені в дорогу") ... Втім, після "бурчання в шлунку" і "нетвердою ноги без обувки" що хочеш привидиться.

Вчіться, хлопці, як треба вірші на зимовій риболовлі складати. Прийняв свої законні пару літрів горілки на печінку населення - і пиши дитячі вірші. Потім опублікують. У книжці. Справжньою. З картинками.

Корисна ссилочку Корисна ссилочку. повна бібліотека розширень імен файлів, зіставлена ​​з породжують дані розширення програмами. Тобто попався вам на диску файл з розширенням, наприклад, anm ... Windows його не впізнав і каже, що, мовляв, крім як в ноутпаде, який нічого доброго не покаже, відкрити не можу. А ви - шусть в цю бібліотеку, після чого з'ясовуєте, що anm - це розширення анімаційного файлу (тобто в ньому щось буде бігати, стрибати і демонструватися), створеного в програмі Deluxe Paint Animator. Далі вам залишається тільки знайти цю програму і насолодитися тим неподобством, яке записано в даному анімаційному файлі. Зручний сервіс, між іншим. Дуже зручний.

Леонід Каганов просить своїх читачів відповісти на питання дуже важливою анкети , Результати якої можуть вплинути на обороноздатність країни. Леонід гарантує, що відповіді будуть збережені в АБСОЛЮТНОЮ таємниці. Якщо якісь питання здадуться вам надто особистими - ви можете на них не відповідати.

До речі, про Лінукс До речі, про Лінукс ... В минулому огляді я розповідав про хохма під назвою MSLinux , Після чого отримав кілька листів з питаннями - що ж таке Linux , І чим він відрізняється від звичного, хоча і падучу Windows .

Розповідаю зовсім коротко (тим більше, що я в цьому питанні зовсім не фахівець). Linux - це операційна система, розроблена людиною на ім'я Лінус Торвальдс (ви його бачите на фотографії). Створення даної системи сталося, за словами Лінуса, певною мірою випадково. Спочатку Linux навіть не була повноцінною операційною системою. Просто Торвальдс купив собі новий комп'ютер, але у нього не було грошей на покупку гарною комерційної операційки, а заганяти себе в рамки ДОС або Windows він не хотів. Він написав програму, під управлінням якої працював новий комп'ютер, потім розвивав її все далі і далі, і потихеньку Linux перетворився в досить пристойну операційну систему. І тут Торвальдс зробив геніальний хід: він став безкоштовно роздавати Linux всім бажаючим, а крім того - повністю відкрив всі вихідні тексти системи (це називається поширення програми за принципом open sources - відкриті вихідні коди). Тобто будь-який програміст, будь-яка фірма могли взяти вихідні тексти Linux, адаптувати їх під свої потреби і завдання, після чого почати їх використання. Або довести Linux до рівня комерційного продукту і почати його продаж (чим зараз і займаються фірми Red Hat Software, Caldera Systems та інші). Причому сам автор - Лінус Торвальдс - це тільки вітає.

Такий підхід до поширення операційної системи, зрозуміло, викликав справжній бум, тому що: по-перше - це дійсно хороша і стійка система, по-друге - вона поширюється безкоштовно, по-третє - будь-який бажаючий може копатися в її коді і модифікувати системи під себе на рівні вихідних текстів, що вельми привабливо.

І Торвальдса зараз називають "могильником Майкрософта", натякаючи на те, що його система буквально з кожним днем ​​набуває все більших і більших прихильників, яким набридли нескінченні глюки майкрософтовського продуктів.

Звичайно, ті версії Linux, які зараз існують, не так доступні звичайним користувачам, які звикли до того, що Windows ставиться практично сама, дає користувачеві певний набір інструментів і далі, начебто, нічого більше не вимагає, крім періодичної перезавантаження комп'ютера, коли Windows черговий раз виконає неприпустиму в пристойному суспільстві операцію. Але відкритість вихідного коду і заохочення Торвальдс спроб зробити з Linuxa нормальний комерційний продукт, дозволяють сподіватися, що в досить незабаром Linux зможе скласти дуже гідну конкуренцію майкрософтовського програмами. Ну, як то кажуть, і чудово!

Де ще почитати про цю систему? Набирайте інтуїтивні адреси - www.linux.ru і www.linuxcenter.ru .

Post Master надіслав мені вірші. Причому про мене. Оскільки про мене рідко пишуть вірші (адже є більш гідні об'єкти - любов, кров, морква і дядько), я вирішив опублікувати цей безсумнівний перл в цьому випуску. Отже, як сказав сам автор творіння, - зараз покажу всім критикам, що таке СПРАВЖНЯ графоманія:

Навів на ТДТУ курсор-
Любимий народом, клацнуть мишею.
Гордині геть він позбавлений, хоч в Інтернеті і не зайвий.
Оглядаємо, оглянемо і оглядова безпристрасний,
Постав під номером ОДИН,
І список «ЗРИ» над ним не владний ....

Ну як? Я, якщо чесно, плакав. А Бублик - так просто ізридался весь так, що його довелося підвісити за шкірку сушитися, а він закапав весь паркет і той здувся. Той - це паркет здувся, а не Бублик. Бублик зараз схожий на щура.

А фразу "Любимо народом, клацнуть мишею" я роздрукував величезними буквами і повісив над столом. "Клацнути мишею" - це дійсно геніально. Заздріть! Хто ще з вас "клацнуть мишею"?

Вирушаємо на дуже правильний ресурс під назвою   Записки доброго стоматолога Вирушаємо на дуже правильний ресурс під назвою "Записки доброго стоматолога" . Начебто, звучить оксимороном - "добрий стоматолог", але тим не менше - це факт.

Адже що робити, якщо, не дай бог, захворіли зубки? Взагалі-то годиться їх лікувати. Але ми вважаємо за краще страждати. Страждати голосно або тихо, явно чи таємно, з биттям посуду або з роздаванням стусанів усім оточуючим. Тим часом, треба просто звернутися до лікаря. Бажано - до хорошого лікаря, тому що абсолютно не має значення - добра чи зла буде стоматолог, але хороший або поганий - ось це впливає на багато що.

Я за своє життя перевідал багато різних лікарів. В основному, поганих. Була навіть тітка, яка побачила у мене самий звичайний зубний камінь (невеликий наріст кальцію на зубі, який счищается в п'ять хвилин) і стала кричати, що я, мовляв, уже помер і пора замовляти труну. Був мужичок, які тихо-мирно угробив мені два зуба, змусивши випробувати якісь абсолютно неймовірні муки.

Після цих діячів я років зо два не ходив до зубних, в результаті чого по своїм зубам міг абсолютно точно визначати погоду з точністю до градуса: від плюс п'яти і до мінус сорока у мене безперервно боліли зуби, причому рівень болю залежав від температури.

А потім я абсолютно випадково потрапив до лікаря, у якого лікуюся вже років 10. Мене туди тягли не просто на аркані, а під конвоєм з автоматами. До крісла прикували ланцюгами, а вхідні двері закрили зовні і ключ відразу викинули ... Ось тоді я зрозумів, що таке хороший стоматолог. Тому що після цього я взагалі забув про те, що таке хворі зуби, і що таке боятися відвідин зубного. Я до нього періодично заїжджаю - десь раз на рік і як би між іншим. Причому коли я до нього заїжджаю, у мене за тиждень до цього не з'являється гнітючої думки: через тиждень - до зубного. Я про це просто не згадую. Згадую тільки в той день, коли треба йти. Приходжу, сідаю, розповідаю останній анекдот, при необхідності лечу зуби (це означає, що трішечки засинаю, поки він там вовтузиться), але така необхідність виникає досить рідко. І я взагалі забув, що таке БОЯТИСЯ ЗУБНОГО ЛІКАРЯ.

Так що, друзі, шукайте лікаря. Шукайте хорошого зубного лікаря - це набагато важливіше, ніж шукати жінку. Хоча знайти хорошу жінку - це теж важливо, але зараз не про це.

Отже, ми говоримо про сайті доброго стоматолога. Відвідайте цей ресурс, не пошкодуєте. Все зроблено з великим гумором, але головне - поради, які добрий стоматолог вам дає на своїй сторінці, вельми корисні і можуть позбавити вас від багатьох годин або, не дай бог, днів мук.

Мені немає необхідності якось жартувати, представляючи цей сайт, тому що добрий стоматолог (його звуть "Як дізнатися стоматолога ближче" :

З обраним доктором Вам ще жити і жити (в залежності від величини запустіння в ротовій порожнині). Тому не зайвим буде налагодити з ним відразу теплий душевний контакт (я не маю на увазі нічого поганого, хоча це, звичайно, Ваше з ним особиста справа :)). Враження про Вас складається з того моменту, як Ви в перший раз всунули щелепу в дверний отвір, відкрили її і щось сказали. Після того як Ви в залежності від рівня виховання, привітаєтеся, настає момент, коли Ви повинні впізнати Вашого судженого. Найчастіше це робиться шляхом обзивання його на прізвище. Якби Ви знали, як радянський пацієнт може охрестити улюбленого доктора, то попередньо довго заучували б правильну вимову. Якщо врахувати, що у кожного кабінету висить табличка з чітко надруковані назвою доктора або докторів, коли їх багато, то виникає припущення, що оголошення комуністами загальної грамотності населення було дуже передчасним. Нікого не хочу ображати, але коли доктора з і так досить сором'язливою прізвищем Харіна оголошують привселюдно доктором Рожин, а ні в чому не винного Вахрамєєва - абортмахерів, то буде не дивно, якщо у доктора складеться відразу упереджене ставлення до винахідливому пацієнту! Це не жарти, клянусь Вам, причому список я можу продовжувати дуже довго. У деяких поліклініках лікарі навіть ведуть записи подібних одкровень. Прочитайте прізвище уважно заздалегідь. Якщо з цим проблеми, то запитайте в коридорі, краще посміються там, ніж заскриплять зубами в кабінеті.

Зацікавилися? Тоді вперед - на сайт доброго стоматолога . Чесне слово, не пошкодуєте. І розважитеся, і дізнаєтеся багато дійсно корисної інформації.

Дуже класний сайт під назвою   www Дуже класний сайт під назвою www.analizfamilii.ru . Ось ні за що не здогадаєтеся, що на ньому пропонується. Що? Невже здогадалися? Аналізи збирають? Ну, загалом, так. Тільки не ті аналізи, про які ви, дівчина, подумали. там прізвища аналізують . Прізвища, імена, торгові марки і всяке таке, причому аналізуються на основі фоносемантического аналізу. Тобто вам розповідають про те, як ваше прізвище (ім'я, торгова марка) сприймається іншими людьми.

Приголомшлива народна забава, між іншим. Я тут же побіг тестуватися, і ось що вийшло. Спочатку ввів свою скромну прізвище Екслер (ясний пень, чого мені ще вводити). Отримав (всі висилається на e-mail) наступний результат (там ціла сторінка з графіками, але я даю тільки саму суть):

Результат комп'ютерного фоносемантического аналізу слова Екслер

Це слово має наступні фоносемантіческімі ознаками з 25 можливих:
мужнє, хоробре, велике, величне, гарне, просте, безпечне, гучне, красиве, гладке, холодну, сильне, повільне, довге, округле.

***

Я прям аж весь загордився! 15 ознак з двадцяти п'яти (у деяких буває, що немає взагалі жодної ознаки), причому мужнє, холодну і повільне - просто неймовірно сильно виражені. Приємно, чорт забирай, коли тебе правильно оцінюють!

Потім відправив на аналіз кота Бублика. Правда, не все кота, а тільки його ім'я. І отримав такий приголомшливо точний результат, що просто похолов:

Результат комп'ютерного фоносемантического аналізу слова Бублик

Це слово має наступні фоносемантіческімі ознаками з 25 можливих:
мужнє, хоробре, велике, величне, гарне, гучне, грубе, яскраве, холодну, сильне, активне, швидке, рухливе, коротке, могутнє.

***

Адже це ж вилитий Бублик! Причому ті ж 15 ознак (чисто кількісно)! Мужній - точно! Грубе - безсумнівно! Тільки він може так грубо кричати, коли я на нього сідаю, бо він не злазить з мого крісла. Але найголовніше, що мене привело просто в шок - КОРОТКЕ! Звідки ці вчені знають, що Бублика кастрували, і що коротке - самий що ні на є відповідний термін? Ну звідки?

Думаєте, вони всім видають схожі результати? Ще чого! Все по науці, я перевіряв. Ось відправив я їм прізвище одного знайомого людини ...

Результат комп'ютерного фоносемантического аналізу слова Перепіндіщенскій

Це слово має наступні фоносемантіческімі ознаками з 25 можливих:
жіночне, боягузливе, маленьке, нице, тихе, ніжне, тьмяне, слабке, швидке, коротке, кволе.

***

Фантастика! Все таємницю його дізнався. Звідки вони знають, що Коля змінив стать і став ніжною жінкою? Причому стервозной - просто до неподобства. Втім, до зміни статі він теж був не фонтан, але стервозною мужик - це ще півбіди. Його, зрештою, можна тріснути по голові чимось важким. А стервозна жінка? Що з нею щось робити? Тільки дерти її кішками, причому по можливості - мужніми і короткими, як Бублик.

Зрозуміло, не зміг я втриматися від того, щоб не відправити на аналіз прізвище Пупкін:

Результат комп'ютерного фоносемантического аналізу слова Пупкін

Це слово має наступні фоносемантіческімі ознаками з 25 можливих:
боягузливе, маленьке, нице, тихе, шорсткувате, тьмяне, слабке, швидке, коротке, вугласте, кволе.

***

Супер! Просто супер! Я вражений і приголомшений! Відправляємо на аналіз прізвище Рабинович, і якщо він виявиться хитрий, я знімаю не тільки капелюх, але і що-небудь ще. На вибір!

Результат комп'ютерного фоносемантического аналізу слова Рабинович

Це слово має наступні фоносемантіческімі ознаками з 25 можливих:
веселе, яскраве, рухоме.

***

Хмм ... Хитрощі немає. Але зате - веселий, яскравий, рухливий! Таки-так воно-таки і є-таки!

Так что моя капелюх залиша при мені. Але сервіс дійсно дуже цікавий і забавний. Протестуйтесь! Дізнайтеся, як співробітники (дружини, коханки, домробітниці або даішники) сприймають ваше ім'я, кличку або прізвище. Це все дуже цікаво.

До речі, ненавиджу, коли мене називають моїм початковим ім'ям - Альоша. Цікаво, з чим це пов'язано? Тепер проаналізуємо:

Результат комп'ютерного фоносемантического аналізу слова Альоша

Це слово має наступні фоносемантіческімі ознаками з 25 можливих:
гарне, просте, добре, гарне, гаряча, округле, могутнє.

***

Простий, добрий, хороший ... Ну точно! Зовсім не про мене! Я зовсім не простий, зовсім не добрий і вже тим більше не хороший.

Гвоздь сьогоднішньої програми - геніальний сайт   Веб-дизайн на Bagsoft Гвоздь сьогоднішньої програми - геніальний сайт "Веб-дизайн на Bagsoft.Ru" . Що таке bagsoft - не дуже зрозуміло, якщо чесно. В англійській мові такого терміна не існує. Bag - це, взагалі кажучи, сумка. Soft - м'якоть, м'який або ніжний, але цей же термін означає "програмне забезпечення" (скорочено від слова software).

Або творець сайту просто не сильний в англійському і неправильно написав термін "bug". Bugsoft - це звучить гордо. Bugsoft- це глюкавий програмне забезпечення. Тому що термін "bug" означає не тільки жука, таракашку або мініатюрний підслуховуючий пристрій, але ще і помилку в програмі. Так що Bugsoft - досить гарна назва. До речі, воно дуже корелює з вмістом сайту. Перший раз бачу, щоб назва так підходило вмісту. Прям містика якась ...

Гаразд, давайте ознайомимося з сайтом ближче. На перший погляд, "Веб-дизайн на багсофт" - це звичайна жахлива домашня сторінка, на якій - НУ ЗВИЧАЙНО - невідомий Вася Пупкін важливо повчає народ, як саме слід робити стандартні кошмарні домашні сторінки, приклад якої ви можете побачити прямо на сайті вчителя в вигляді сайту вчителя. Тобто вчить web-дизайну і web-програмування.

Загалом, звичайна справа. Будь Вася Пупкін, відкриваючи свою сторіночку, спочатку вчить дизайну всіх інших. І тільки після цього вчиться сам. Якщо, звичайно, таке бажання у нього взагалі коли-небудь виникне. Втім, вистачить теоретизувати, давайте знайомитися ...

По-перше, безвісний автор дуже любить слово "Описи". Наприклад, цитую, "урок який опису основних структуру документа, і різні маніпуляції над шрифтами". Я думав, що це випадкова описка, але цей термін зустрічається всюди. Ймовірно, Вася Пупкін (на сайті немає імені, тому будемо називати його саме так) бажає надати своєму стилю старорусский стиль. Хоча і в староруської, якщо я нічого не плутаю, такого слова не було.

По-друге, при заході на сайт, у вас примусово відкривається друге вікно, причому мало того що відкривається, так воно ще й оновлюється раз на кілька хвилин, показуючи банери. Жахлива порнотехнологія в чистому вигляді. За таке треба відривати руки (ну і голову заодно).

По-третє, тексти, наведені на сайті ... Втім, краще почитаємо і отримаємо задоволення.

---

Отже, ви написали свою першу сторінку, звичайно вона не блестает, але це перший і найскладніший етап, коли ви повинні врубав в структуру документа

Ви, напевно помітили, іноді те, що ви пишете ігнорується.

Заметте що броузер сам переведе висновок на наступному рядок якщо рядок буде зайнята.

"<p align =" center "> Етот текст появітсья в середині! </ p>"
"<p align =" right "> Етот текст появітсья в справо! </ p>"
"<p align =" left "> Етот текст появітсья в ліворуч! </ p>"
---

А це - просто хіт сезону: "Как зделать текст прописних, жирний, подчоркнутим".

Там ще є розділ "Поради". Їх краще читати цілком, але ось кілька цитат:

---

Одна з основних проблем веб-дизайнера, полягає в тому що на ваш сайт будуть заходити люди з різним дозволом монітора, розрізняють такі основні дозволу: 640 * 480, 800 * 600, 1024 * 768. Вобще це спірне питання, але на дозвіл 640 * 480 годі й оріентіроватся так як таких людей дуже мало, і вони вже думаю привиклі до "дибільному" дизайну.

Другий і не менш важливою проблемою є проблема сумісності різних браузерів, є багато різних браузерів які ще в добавок розрізняються версіями. Так деякі браузери не підтримують: JavaScript, CSS або підтримують старішу версію HTML. Якщо неможливо з цим браузером працювати, відправте його на сторінку з написом, в роді - "Ваш броузер занадто старий для цієї сторінки.", Або здолати кілька версій сторінок для різних браузерів що більш профісіонально.

Так що не перенасичуйте сторінку графікою, або большим кількістю банерів.

---

Усе. Більше не можу. А то я профісіонально перенасичую сторінку большим кількістю блестающіго тексту, який зделать жирний і подчоркнутим.

Гаразд, пора закінчувати. Вдалих всім вихідних, понеділка і вівторка. А в середу у багатьох станеться якесь хороша подія. Ну або просто грошей дадуть. Ви мені вірте, я ж із зірками спілкуюся. А зірки - вони все знають.

До речі, наостанок - картина, яку мені прислали Ольга Таевская і Олександр Чижов (творці відомих інтернетівських журналів WWWoman и Cooler ). Картина називається "Екслер з котом бубликом переглядають фільм жахів":

Картина називається Екслер з котом бубликом переглядають фільм жахів:

Ваші Екслер і Бублик.

Вам же не спадає на думку писати" телефон "з великої?
Де ще почитати про цю систему?
Ну як?
Хто ще з вас "клацнуть мишею"?
Адже що робити, якщо, не дай бог, захворіли зубки?
Зацікавилися?
Що?
Невже здогадалися?
Аналізи збирають?
Звідки ці вчені знають, що Бублика кастрували, і що коротке - самий що ні на є відповідний термін?

Дополнительная информация

rss
Карта