- Віртуальний ПК від Connectix правити
- Microsoft Virtual PC правити
- Дати випуску Microsoft Virtual PC 2007 правити
- Windows Virtual PC правити
- Нові можливості правити
- Дистанційні функції правити
- емулюватися середу правити
- Компоненти інтеграції віртуальної машини правити
- Підтримувані хост-системи та гостьові операційні системи правити
- користувачі Linux правити
- Підтримка Mac на базі Intel правити
Windows Virtual PC (наступник Microsoft Virtual PC 2007, Microsoft Virtual PC 2004 і Connectix Virtual PC) - це програма віртуалізації для Microsoft Windows. У липні 2006 року Microsoft випустила версію Windows як безкоштовний продукт. У серпні 2006 року Microsoft оголосила, що версія для Macintosh НЕ буде перенесена на комп'ютери Macintosh на базі Intel, фактично припинивши роботу продукту, оскільки комп'ютери Macintosh на базі PowerPC більше не виробляються. Новітня версія Windows Virtual PC не починається в версіях Windows раніше Windows 7 і офіційно не підтримує MS-DOS або операційні системи раніше, ніж Windows XP Professional SP3 в якості гостей. Більш старі версії, які підтримують більш широкий діапазон хост-систем і гостьових операційних систем, залишаються доступними. Починаючи з Windows 8, Hyper-V замінює Windows Virtual PC.
Віртуальний ПК виртуализирует стандартне IBM PC сумісний пристрій і пов'язане з ним обладнання. Операційні системи Windows можуть працювати всередині віртуального ПК. Інші операційні системи, такі як Linux, можуть запускатися, але офіційно не підтримуються, і Microsoft не надає необхідні «доповнення віртуальної машини» (в тому числі основні драйвери) для Linux.
Connectix Virtual PC, Microsoft Virtual PC 2004, Microsoft Virtual PC 2007 і Windows Virtual PC є послідовними версіями одного і того ж програмного забезпечення. Windows Virtual PC працює тільки в Windows 7 і підтримує тільки Windows XP Professional і більш пізні версії. Більш ранні версії Microsoft, які працюють в старих версіях Windows, як і раніше доступні і підтримують операційні системи старше Windows XP. Потім Microsoft замінила його на Hyper-V.
Віртуальний ПК від Connectix правити
Connectix Virtual PC версії 3 в Mac OS 9, що працює на бразильському португальською мовою Windows 95
Віртуальний ПК був спочатку розроблений як додаток для Macintosh для System 7.5 і випущено Connectix в червні 1997 року. Перша версія Virtual PC, розроблена для систем на базі Windows версії 4.0, була випущена в червні 2001 року. Connectix продавала версії Virtual PC в комплекті з різними гостьовими операційними системами, включаючи Windows, OS / 2 і Red Hat Linux. Оскільки важливість віртуалізації для корпоративних користувачів стала очевидною, Microsoft проявила інтерес до цього сектора і придбала Virtual PC і Virtual Server (не випущений в той час в той час) з Connectix в лютому 2003 року.
Для Virtual PC 4 потрібно Mac OS 8.5 або новіше на процесорі G3 або G4, але для роботи з Windows ME, Windows 2000 або Red Hat Linux потрібно Mac OS 9.0 або новіше. Virtual PC 4 був першою версією з розширюваними образами дисків.
Для Virtual PC 5 потрібно Mac OS 9.1 або більш пізня версія або Mac OS X 10.1 або новіше. Для підтримки USB рекомендується використовувати Mac OS X. Для запуску Virtual PC 5 в Mac OS X потрібно процесор з частотою 400 МГц або вище.
Більш ранні версії Virtual PC підтримували такі функції: (тепер вони видалені в Microsoft Virtual PC 2004, 2007 і Windows Virtual PC):
- Більш старі версії Virtual PC (v5.0 або більш ранні версії) можуть містити жорсткий диск, відформатований після створення файлу віртуального жорсткого диска. Нові версії повинні розбивати і форматувати файл віртуального жорсткого диска вручну.
- Віртуальний комутатор, доступний в Virtual PC версії 4.1 або більш ранньої версії, дозволяє додавати кілька мережевих адаптерів.
- Більш старі операційні системи підтримуються з додаванням віртуальної машини.
- Більш старі версії Virtual PC для Macintosh можуть працювати в Mac OS 9.2.2 або більш ранніх версіях. Підтримка Apple System 7.5 відкидається в версії 3.
За погодженням з Connectix, Innotek GmbH (творці VirtualBox, тепер входить до складу Oracle) портувала версію 5.0 для запуску на хості OS / 2. Ця версія також включала гостьові розширення (додавання VM) для гостей OS / 2, які могли працювати на хостах Windows , OS / 2 або Mac OS X з використанням версій 5, 6 або 7. Virtual PC версії. Згодом була включена нова версія гостьових розширень з Microsoft Virtual PC 2004.
Microsoft Virtual PC правити
Virtual PC 6.1 для Macintosh
Віртуальний ПК 2007, що працює з Live CD OS Knoppix
12 липня 2006 року Microsoft випустила безкоштовну версію Virtual PC 2004 SP1 для Windows, але версія для Mac була безкоштовною. Еквівалентна версія для Mac, версія 7, була остаточною версією Virtual PC для Mac. Він працював в Mac OS X 10.2.8 або новіше для PowerPC і був пропрієтарним комерційним програмним продуктом.
Virtual PC 2007 було випущено тільки для платформи Windows, з публічним бета-тестуванням, починаючи з 11 жовтня 2006 року, і випуском продукції 19 лютого 2007 року. Він додав підтримку віртуалізації обладнання, перегляд віртуальних машин на кількох моніторах і підтримку Windows Vista як хоста, так і гостя. (Інтерфейс Windows Aero відключений для гостей Windows Vista через обмеження емульованого відеообладнання, проте ефекти Aero можна відобразити, підключившись до гостя через служби віддалених робочих столів з хоста Windows Vista з підтримкою Aero, за умови, що гість під управлінням Windows Vista Business або більше високою версією.)
15 травня 2008 року Microsoft випустила пакет оновлень 1 для Virtual PC 2007, який додав підтримку як для Windows XP SP3, так і для Windows Vista SP1 в якості гостьових і хост-систем, а також для Windows Server 2008 Standard в якості гостьової ОС. Накопичувальний пакет виправлень для Virtual PC 2007 SP1, випущений 20 лютого 2009 року, вирішив проблеми з мережею і поліпшив максимальний дозвіл екрана до 2048 × 1920 (32-розрядний), включивши дозволу 16: 9, такі як 1920 × 1080. Оновлення безпеки було випущено 14 липня 2009 року для усунення вразливості привілеїв в гостьових операційних системах.
Дати випуску Microsoft Virtual PC 2007 правити
Дата Версія Опис 2006-10-11 6.0.122 Бета 2007-01-02 6.0.142 Кандидат на випуск 1 2007-02-22 6.0.156 Відпустка до виробництва 2008-05-15 6.0.192 Пакет оновлень 1 2009-02- 20 6.0.210 Оновлення 2009-07-14 Невідомо Оновлення безпеки MS09-33
Windows Virtual PC правити
Windows Virtual PC увійшов в публічне бета-тестування 30 квітня 2009 року і був випущений разом з Windows 7. На відміну від своїх попередників, ця версія підтримує тільки операційні системи Windows 7. Спочатку він вимагав підтримки апаратної віртуалізації, але 19 березня 2010 року Microsoft випустила оновлення для Microsoft Virtual PC, яке дозволяє запускати його на ПК без апаратної підтримки.
Windows Virtual PC надається безкоштовно для деяких випусків Windows 7, попередньо встановлених OEM-виробниками або через завантаження з веб-сайту Microsoft
Нові можливості правити
Нові функції:
- Підтримка і перенаправлення USB - підключіть периферійні пристрої, такі як флеш-накопичувачі та цифрові камери, і роздрукуйте з гостьових комп'ютерів принтери OS. Однак режим ізохронної передачі USB не підтримується. Інші методи включають просто обробку активної букви диска з флеш-накопичувача USB в якості віртуального жорсткого диска.
- Повна публікація і запуск додатків - запуск додатків Windows XP Mode безпосередньо з робочого столу Windows 7
- Підтримка багатопоточності - одночасне запуск декількох віртуальних машин, кожен в своєму потоці для підвищення стабільності і продуктивності
- Перенаправлення смарт-карт - використання смарт-карт, підключених до хосту
- Інтеграція з Windows Explorer - управління всіма віртуальними машинами з однієї папки Explorer (% USERPROFILE% \ Virtual Machines)
Дистанційні функції правити
- Консоль віртуальної машини замінюється вбудованої папкою оболонки віртуальних машин. Були вилучені кілька параметрів з консолі, наприклад, «Відновити при запуску», «Параметри продуктивності процесора», «Відключення звуку» в неактивних віртуальних машинах, параметри, пов'язані з дозволом повного екрану, налаштування ключа хоста, параметри захоплення миші і параметри, що вимагають прав адміністратора.
- Офіційна гостьова підтримка операційних систем раніше Windows XP Professional
- Перетягування файлів між гостьовий і хост-файлом
- Прямий обмін папками між хост-системою і гостьовою операційною системою (тільки томи можуть спільно використовуватися операційними системами)
- Можливість фіксувати зміни в дисках скасування при відключенні віртуальних машин (це можна зробити тільки через діалогове вікно «Параметри віртуальної машини»)
- Можливість використання фізичних і віртуальних паралельних портів
- Елементи управління призначеним для користувача інтерфейсом для використання віртуальних гнучких дисків (проте функціональність віртуальних гнучких дисків як і раніше підтримується і може бути доступна за допомогою скрипта)
- Вилучені віртуальні ПК для гостьових операційних систем, які більше не підтримуються. Проте, установка додатків віртуальної машини з більш раннього продукту віртуалізації Microsoft працює для деяких гостьових ОС.
- Властивості віртуальної машини, такі як гостьова ОС, процесор, функції процесора, режим відео, відеопам'ять, кеш коду, читання і запис контролера IDE, читання і запис Ethernet, частота кадрів відео і параметри командного рядка більше не можуть бути переглянуті.
Системні вимоги правити
Системні вимоги для Windows Virtual PC:
- Комп'ютер під управлінням Windows 7 (всі версії, крім Starter)
- 15 ГБ місця на жорсткому диску для кожної віртуальної середовища Windows
- Необов'язково: якщо процесор підтримує технологію віртуалізації з апаратним забезпеченням, таку як AMD-V або Intel-VT, він буде використовуватися. До 19 березня 2010 року такий процесор був обов'язковим.
Internet Explorer версії 6, 7 і 8 запускаються одночасно на робочому столі Windows 7 Release Candidate з використанням режиму Windows XP.
Windows XP Mode (XPM) являє собою пакет віртуальних машин для Windows Virtual PC, що містить попередньо встановлену ліцензійну копію Windows XP Professional з пакетом оновлень 3 (SP3) в якості гостьової ОС. Раніше і процесор, і материнська плата хоста повинні були підтримувати апаратну віртуалізацію, але оновлення на початку 2010 року усунуло цю вимогу. редварітельно встановлені компоненти інтеграції дозволяють додаткам, які працюють в віртуалізованому середовищі, відображатися як працюють безпосередньо на хості, спільне використання власного робочого столу і меню запуску Windows 7, а також участь в асоціаціях типів файлів. Додатки Windows XP Mode запускаються на сеансі служб терміналів в віртуалізованому Windows XP і доступні через протокол віддаленого робочого стола клієнтом, які працюють на хості Windows 7.
Програми, що працюють в режимі Windows XP, не мають проблем із сумісністю, оскільки вони фактично виконуються всередині віртуальної машини Windows XP і перенаправляються з використанням RDP на хост Windows 7. Режим Windows XP може використовуватися для запуску 16-розрядних додатків; він включає в себе NTVDM, хоча може бути неможливо запустити 16-розрядні додатки, що вимагають апаратного прискорення, оскільки Windows Virtual PC не має апаратного прискорення.
Режим Windows XP надається безкоштовно користувачам Windows 7 Professional, Enterprise і Ultimate. Користувачі інших випусків Windows 7 не можуть завантажувати і використовувати їх. Це обмеження не поширюється на сам Windows Virtual PC.
Режим Windows XP також можна запускати за допомогою VMware Player і робочої станції VMware. Однак, як і сам Virtual PC, продукти VMware імпортують тільки режим Windows XP на Windows 7 Professional, Enterprise або Ultimate, щоб відповідати вимогам Microsoft по ліцензуванню.
емулюватися середу правити
Віртуальний комп'ютер емулює наступні середовища:
- Процесор Intel Pentium II (32-розрядний) (але виртуализирует хост-процесор в версіях Windows) з набором мікросхем Intel 440BX.
- Стандартна видеокарточка SVGA VESA (S3 Trio 32 PCI з 4 МБ відеопам'яті, що настроюється в більш пізніх версіях до 16 МБ шляхом ручного редагування файлу налаштувань віртуальної машини).
- Системний BIOS від American Megatrends (AMI).
- Creative Labs Sound Blaster 16 ISA PnP. (Коли Windows Vista встановлена як хост (основна), так і гостьова (віртуальна) операційні системи, налаштування синхронізуються з хостом, а налаштування звуку не потрібно.)
- DEC 21041 (DEC 21140 в нових версіях) Мережева карта Ethernet.
- Програми, що використовують недокументовані функції апаратного забезпечення, екзотичні тайминги або підтримуються коди операцій, можуть не працювати.
Реалізація:
- Версія Macintosh для віртуального ПК використовує динамічну перекомпіляцію для перекладу коду x86, що використовується комп'ютерами, в еквівалентний код PowerPC для комп'ютерів Mac.
- Версія Windows Virtual PC також використовує динамічну перекомпіляцію, але тільки для перекладу режиму ядра x86 і реального режиму в код режиму користувача x86; вихідний користувальницький режим і віртуальний код режиму 8086 запускаються спочатку.
- Використовуються гостьові пастки для гостей, особливо для гостьових розширень, для прискорення емуляції або надання додаткових функцій, таких як інтеграція з основним середовищем.
- Віртуальний ПК і віртуальний сервер інкапсулюють віртуальні жорсткі диски в форматі файлу віртуального жорсткого диска (VHD), для якого Microsoft надала всю документацію в рамках Open Specification Promise.
Більш ранні версії Virtual PC підтримували такі функції: (тепер вони видалені в Microsoft Virtual PC 2004, 2007 і Windows Virtual PC):
- Більш старі версії Virtual PC (v5.0 або більш ранні версії) можуть містити жорсткий диск, відформатований після створення файлу віртуального жорсткого диска. Нові версії повинні розбивати і форматувати файл віртуального жорсткого диска вручну.
- Віртуальний комутатор, доступний в Virtual PC версії 4.1 або більш ранньої версії, дозволяє додавати кілька мережевих адаптерів.
- Більш старі операційні системи підтримуються з додаванням віртуальної машини.
- Більш старі версії Virtual PC для Macintosh можуть працювати в Mac OS 9.2.2 або більш ранніх версіях. Підтримка Apple System 7.5 була знижена в версії 3.
Компоненти інтеграції віртуальної машини правити
Віртуальні ПК Windows дозволяють операційній системі запускати віртуальну операційну систему понад те, що можливо між двома фізичними комп'ютерами, такими як спільне використання апаратних компонентів або обмін даними. Для цього компоненти інтеграції повинні бути встановлені на гостьові операційні системи. Коли інтеграційний компонент не встановлений, єдиний засіб зв'язку між двома машинами (віртуальними або фізичними) - через віртуальний мережевий інтерфейс. Навіть курсор миші може управлятися тільки операційною системою (реальної або віртуальної) в будь-який момент часу. Однак після установки компонентів інтеграції в гостьові операційні системи автоматично активуються такі функції:
- Спільне використання миші: курсор миші може вільно переміщатися між машинами.
- Вимкнення, ініційоване хостом: віртуальну машину можна відключити, перезапустити або перевести в режим очікування або сплячий режим за допомогою набору функцій API.
- Синхронізація часу: годинник віртуальної машини будуть автоматично синхронізуватися з годинником операційної системи хоста.
- Моніторинг працездатності процесу: операційна система хоста зможе визначити, чи реагує користувальницький додаток на гостьову операційну систему.
- Динамічне дозвіл екрана. Дозвіл екрану гостьовий операційної системи можна змінити, просто змінивши розмір вікна, в якому воно працює. Проте, віртуальна машина може бути налаштована на дозвіл тільки стандартних дозволів.
На додаток до функцій, описаних вище, гостьові операційні системи можуть також використовувати такі функції інтеграції, але тільки тоді, коли адміністратор активує їх:
- Обмін аудіо: аудіо, що відтворюється в гостьовій операційній системі, може бути доставлено в операційну систему хоста і відтворено на ньому.
- Обмін буфером обміну: вміст, таке як текст, зображення або все, що вирізано або скопійовано в Windows Clipboard, можливо, вставлено на інші комп'ютери.
- Спільне використання принтера: гостьові операційні системи можуть друкувати на принтері операційної системи хоста. Ця функція не слід плутати із загальним доступом до файлів і принтерів по емульованого мережевого з'єднання.
- Використання смарт-карт: смарт-карти, підключені до операційної системи хоста, можуть бути доступні в гостьових операційних системах.
- Спільне використання файлів: Windows Virtual PC також може спільно використовувати дискові розділи і диски операційної системи хоста з гостьовими операційними системами. Це включає в себе запам'ятовуючі пристрої USB, які підключені пізніше.
У Windows Virtual PC можливості інтеграції з інтеграцією автоматично роблять доступ до облікового запису користувача віртуальної машини за допомогою підключення до віддаленого робочого столу.
Підтримувані хост-системи та гостьові операційні системи правити
Віртуальний ПК дозволяє декільком гостьовим операційним системам запускати віртуалізацію на одному фізичному хості. Хоча в ряді популярних хост-систем і гостьових операційних систем відсутня офіційна підтримка Microsoft, іноді існує кілька технічних перешкод, що перешкоджають установці. Замість цього конфігурація може бути непідтримуваної через власні ліцензійних обмежень Microsoft або рішення зосередити тестування і підтримку ресурсів в інших місцях, особливо в разі поступового скорочення використання застарілого продукту.
Менеджер програм в основній групі по віртуалізації Microsoft пояснює, що має на увазі офіційна підтримка:
"З кожною версією Virtual PC ми проводимо значну кількість часу, намагаючись вирішити, яка (гостьова) операційна система повинна бути офіційно підтримана. У той час як Virtual PC здатний запускати багато операційних систем, офіційна підтримка операційної системи означає, що ми ретельно протестуємо її, а не відправляємо Virtual PC, якщо проблема існує з цією операційною системою, і надаємо повну підтримку клієнтам, які стикаються з проблемами при запуску цих операційних систем під Virtual PC. "
- Бен Армстронг, «Virtual PC Guy»
Як продукту, призначеного для використання на настільних ПК, Virtual PC надає офіційну підтримку для різних наборів операційних систем, ніж його сервер-орієнтований аналог, Microsoft Virtual Server і більш досконалий Hyper-V. Хоча останні продукти підтримують ряд серверних операційних систем, Virtual PC 2007 підтримує тільки один сорт як хост, а інший як гість; його наступник, Windows Virtual PC, не підтримує жодного. І, в той час як Virtual Server і Hyper-V офіційно підтримували обраних гостей Linux з 2006 і 2008 років, відповідно, станом на 2009 рік, жоден випуск Microsoft Virtual PC офіційно не підтримував Linux. Проте, ряд дистрибутивів Linux успішно запускається в Virtual PC 2007 і може використовуватися з добавками віртуальної машини з віртуального сервера (див. Нижче). Нарешті, в той час як 64-бітна підтримка хоста була представлена з Virtual PC 2007, жоден випуск не зміг віртуалізувати 64-бітну гостьову систему; На даний момент Microsoft зарезервувала цю функціональність для Hyper-V, яка працює тільки на 64-розрядних (x64) випусках Windows Server 2008, Windows Server 2012, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016, Windows 8 / 8.1 Pro і Enterprise, Windows 10 Pro, Enterprise і Education.
користувачі Linux правити
Можливо установка гостьової середовища на базі Linux на віртуальному ПК. Підтримка RedHat і SuSe Linux підтримується. Додавання Linux підтримуються в Microsoft Virtual Server, і ці доповнення також повинні працювати на Virtual PC.
Деякі дистрибутиви Linux повинні бути встановлені в текстовому режимі, так як вони не підтримують емуляцію графічного чіпа Microsoft Virtual PC. Ubuntu 8.10 (Intrepid Ibex) повинен бути встановлений в SafeMode, але не вимагає інших змін.
Деякі веб-сайти спеціалізуються на перерахування операційних систем, які успішно працюють в якості гостей Virtual PC, щоб допомогти користувачам уникнути проблем при установці дистрибутивів Linux або інших операційних систем, що не мають офіційної підтримки Microsoft.
Підтримка Mac на базі Intel правити
Microsoft оголосила 7 серпня 2006 р що Virtual PC для Mac НЕ буде перенесений на платформу Intel Mac. Microsoft заявила: «Альтернативні рішення, пропоновані Apple і іншими вендорами в поєднанні з повністю упакованої роздрібної копією Windows, задовольнять цю потребу». Аналогічні продукти, доступні або оголошені в той час, були Parallels Desktop і VMware Fusion.