Windows 8 не завантажується після оновлення

Вітаємо Вас на нашому сайті! Проблема про яку сьогодні піде мова, як лавина, захопила багато ноутбуки і ПК. Виникає вона після того як комп'ютер просить перезавантаження з подальшим виконанням установки оновлень. І ось як тільки натискаємо "Оновити і перезавантажити" починаються танці з бубнами.

Спочатку він ніби як встановлює щось, потім після рестарту пише: "Не вдалося налаштувати оновлення Windows - Скасування змін - Не вимикайте комп'ютер" і так ще чверть години, а потім взагалі видасть: "На вашому ПК виникла проблема, і його необхідно перезавантажити ...", ось така:

Windows 8 не завантажується після оновлення

Діагностика і автоматичне відновлення до контрольної точки відновлення ні до чого не приводять і тут розумний Windows ненароком запропонує відновити: "Якщо ваш комп'ютер не працює належним чином, ви можете відновити його без втрати файлів". Але тут треба розуміти, що це відновлення не до точки за якесь число, а він зробить комп'ютер як ніби з магазину, без всіх встановлених Вами програм, створить файл список віддалених додатків. Але це ще пів біди, Windows не просто відкочується до заводського стану, він накладає її поверх старої системи з частковим перенесенням параметрів. Тобто не вам і не нам виходить, так як навіть фізично файли нової системи знаходяться далі від центру диска і відповідно доступ до них для читання збільшується. Звичайно і програми встановлювати доведеться заново.

І так, якщо у вас Windows 8 не завантажується після оновлення, то піддаватися паніці не треба і відновлювати повністю не варто. Звичайно завжди можна звернутися в наш сервіс ремонт ноутбуків в Ярославлі , Але можемо спробувати виправити проблему самі.

Для початку нам знадобитися флешка або диск із записаною Live CD. Я рекомендую 2к10, так як там є підтримка UEFI, що безсумнівно полегшує завантаження з неї. Після того як комп'ютер написав: "Здається, система Windows завантажилася неправильно", тиснемо додаткові варіанти відновлення, далі діагностика, потім знову додаткові параметри, потім параметри вбудованого UEFI. Після того як він завантажив BIOS, вибираємо в розділі BOOT нашу флешку або диск первісної для завантаження. Запускаємо систему відповідну вашій (64 або 32).

Після того як WinPE запустилася, на робочому столі знаходимо програму відновлення Windows, запускаємо, вибираємо відновлення до дати коли все було ОК, відновлюємо.

І звичайно радіємо! Хоча для того що б це не повторилося, треба відключити оновлення в панелі управління, поки мелкософта не виправить свій недолік. Бажаю удачі!

Дополнительная информация

rss
Карта