- Основні способи розблокування
- Стандартний спосіб відновлення пароля
- Скидання пароля через Recovery
- Скидання через сервіс пошуку телефону
- Як скинути заборона на введення пароля
- підсумок
Сучасний смартфон володіє великою кількістю захисних елементів: символьний, графічний пароль, цифровий код або сенсор відбитка пальців (в окремих моделях). Дана стаття буде корисна кожному, якщо користувач Xiaomi забув пароль або відсутня можливість його запровадження.
Основні способи розблокування
Суть проблеми полягає в тому, що смартфон заблокований, а будь-яка спроба ввести ключ або код призводить до його повного блокування на певний час, яке збільшується пропорційно кількості невдалих спроб правильно. Також нерідко виникає проблема з-за неможливості використання сенсора відбитку пальців, який зазвичай розслабляє користувача, приводячи до того, що він забуває разблокіровочние дані. Існує кілька основних способів, якими може бути виконана розблокування пристрою.
Розрізняються вони не тільки реалізацією, але і нюансами, пов'язаними з версіями прошивок. Наприклад, версія MIUI 7 дозволяє скидати захист за допомогою стандартної кнопки «Забули пароль», а ось у версії MIUI 8 при введенні графічного ключа ця кнопка відсутня. Отже, розглянемо всі можливі способи того, як можна зняти блок.
Стандартний спосіб відновлення пароля
Отже, якщо малюнок для зняття блоку забутий, то варіантів може бути два.
Для прошивки версій аж до MIUI 7 варіант простіший:
- При неправильному нанесенні малюнка або пароля, власник смартфона побачить характерне повідомлення про блокування телефону (Phone has been locked).
- Відповідно потрібно натиснути «Забули пароль», щоб перейти до розблокування через акаунти Google або Mi.
- Потім слід ввести авторизовані дані для входу в обраний аккаунт.
- На цьому все: можна встановити новий ключ або поміняти спосіб блокування.
Якщо ж версія прошивки вище, а натиснути «Забули пароль» не виходить, то слід скористатися одним із запропонованих нижче способів. Аналогічно вищеописаний спосіб діє для цифрової або символьної комбінації.
Скидання пароля через Recovery
Ще одним варіантом є повне скидання пристрою через меню Recovery. У деяких пристроїв воно є відразу ж після покупки, але в більшості випадків вам знадобиться запитувати дозвіл у компанії Xiaomi на розблокування вашого завантажувача . Детальніше про це ми розповімо в окремій статті.
Використання даної інструкції повністю видалить всі дані на вашому пристрої і скине настройки. Якщо у вас є цінні дані на карті пам'яті, слід її вийняти з пристрою.
Стандартний скидання конфігурації виконується наступним чином:
- Пристрій відключається.
- Затискаються кнопки: гойдалка для збільшення гучності звуку і включення.
- Тепер, якщо ваш завантажувач активований, буде відкриватися меню «Recovery».
- У ньому потрібно вибрати меню «Wipe & Reset», а там натиснути «Wipe all data», що призведе до повного скидання конфігурацій і даних на смартфоні.
- Після перезавантаження пристрою блокування екрану буде зніматися без будь-якого захисту і телефон буде налаштований як новий.
В крайньому випадку, якщо смартфон свого власника напружує іншими неполадками, через Mi Flash можна виконати перепрошивання пристрою, за допомогою чого пароль буде скинутий, але це окрема тема, яка вимагає індивідуального розкриття, тому що встановити нову прошивку значно складніше, ніж скинути конфігурацію пристрою.
Скидання через сервіс пошуку телефону
Якщо попередні способи не допомагають, можна скористатися скиданням через сервіс google. В налаштуваннях телефону обов'язково повинна бути авторизована ваш обліковий запис google пошти. Ви повинні пам'ятати логін і пароль від неї.
Ваш потрібно на будь-якому android-девайс увійти в свій обліковий запис google, потім переходимо в google play і встановлюємо офіційну програму для віддаленого управління пристроями. У діалоговому вікні вибираємо свій пристрій для установки. Додаток має дистанційно встановитися на заблокований телефон.
Тепер переходимо в, там можливо буде потрібно ввести ваш пароль від аккаунта google. Вибираємо своє заблокований пристрій і активуємо функцію очищення. Після цього відбудеться скидання до заводських налаштувань, всі дані і паролі втечуть, вся інформація з sim карти і карти пам'яті теж зникне, якщо ви заздалегідь не витягнете їх.
Як скинути заборона на введення пароля
Буває так, що після «гри» дитини зі смартфонів і неправильним введенням пароля кілька разів, блокується на деякий час можливість взагалі вводити пароль, іноді ця цифра може становити кілька днів. Зазвичай з'являється повідомлення "Занадто багато спроб введення".
Досить простий варіант - це зробити дзвінок на телефон і, прийнявши виклик, згорнути вікно. Після цього можна буде управляти пристроєм до тих пір, поки виклик не буде закінчений. У цей час можна буде зробити розблокування в настройках, але це дієво лише в тому випадку, коли користувач все-таки згадав комбінацію або малюнок для розблокування, оскільки при натисканні «Відключити» блокування », в розділі налаштувань« Блокування екрану »від користувача зажадають введення захисного коду, пароля або малюнка.
підсумок
З усього вищесказаного, можна зробити досить простий висновок: на пристроях з версією прошивки до MIUI 7.X можна обійтися розблокуванням стандартним способом через кнопку «Забули пароль», а на новітніх моделях доведеться «гратися» з розблокуванням завантажувача, щоб можна було виконати скидання пристрою .