Захист комп'ютера, як убезпечити свій комп'ютер від вірусів?

Питанню інформаційної безпеки в сучасному високотехнологічному світі відводиться велике місце. І це правильно. Адже якщо раніше всі важливі відомості зберігалися на папері в сейфі, то зараз доступ до них здійснюється через електронні носії. Але, на жаль, комп'ютери - не ідеальні. Навіть у них є свої слабкі місця, якими люблять користуватися хакери і кібер шахраї. Для них в Інтернеті існує чимало інформації, яка в своїх колах буде цінуватися на вагу золота.

Захист комп'ютера від вірусів, і все що пов'язано з безпекою. На всі питання які вас цікавлять, ви знайдете відповіді в нашому блозі . Захист при серфінгу в інтернеті, настройки операційної системи Windows 10 поради по роботі в соціальних мережах.

Атаки на комп'ютер можуть проводитися різними шляхами: віруси, трояни, програми-шпигуни, хакерський ПО, сайти підробки (фішинг) і т.д. Все це можна підхопити з мережі, тому варто задуматися про те, як можна максимально надійно убезпечити свій комп'ютер.

1. Найпоширеніша захід безпеки, це - установка антивірусного ПО . Вона може і не гарантує 100% захисту, але зможе захистити вас від деяких видів атак.

Якщо ви все-таки вирішили встановити антивірус, то слід пам'ятати про те, що вам необхідно регулярно оновлювати бази даних і робити перевірку свого комп'ютера.

2. Ретельний підбір всіх програм, які ви збираєтеся встановити на свій комп'ютер. В ідеалі бажано встановлювати ПО, придбане в магазині або на офіційному сайті розробників.

В ідеалі бажано встановлювати ПО, придбане в магазині або на офіційному сайті розробників

Не намагайтеся запускати невідомі програми, зламані програми (викачані з торрент трекерів), в них можуть міститися шкідливі віруси.

3. Ніколи не відкривайте невідомі вкладення або посилання, які прийшли вам на пошту або в приватні повідомлення в соціальних мережах.

Таким чином вас можуть направити на заражений сайт, змусити скачати вірус або просто використовувати можливості вашого комп'ютера в своїх корисливих цілях.

4. Візьміть за правило використовувати складні паролі. На особливо важливі файли і папки також слід встановити систему захисту, хоча б у вигляді того ж пароля. Цей крок може запобігти витоку конфіденційних даних і особистої інформації. Для генерації складних і не пробиваються паролів, можете скористатися порадами з цієї сторінки , Там же є онлайн генератор паролів.

5. Регулярно проводите оновлення системи і чистку кеша системи і браузерів.

Оновлення системи допоможе зазвичай закриває можливість для хакерів використовувати помилки в системі, а чистка кеша - це підстраховка на той випадок, якщо все-таки до вас пробралися віруси, але непомітно для вас і вашого антивірусного ПО. Зазвичай віруси націлені на вивчення кеша, прихованих папок і тимчасові файли, для того, щоб знайти в них особисту інформацію.

6. Слідкуйте за вашими завантаженнями та Інтернет-трафіком. Спостереження за трафіком допоможе вам виявити вірус, якщо трафік різко підскочив це ознака того, що комп'ютер заражений і потрібно перевіритися.

Захист комп'ютера варто приділяти багато уваги. Не виключайте можливість зараження, вона є завжди. Про всяк випадок обов'язково записуйте важливі файли на зовнішній носій, наприклад на диск або флеш-карту. Таким чином, Ви хоча б зможете відновити важливу інформацію.

Дополнительная информация

rss
Карта