Захист телефону від вірусів. Ви повинні це знати.

  1. Чи потрібна захист iOS?
  2. Як захистити телефон? Чи потрібен антивірус на Андроїд?
  3. Як перевірити телефон на віруси через комп'ютер
  4. Чи потрібен антивірус на Андроїд: за і проти
  5. Поради, як поліпшити безпеку на телефоні
  6. Розглянемо, як може бути забезпечений захист телефону від вірусів:
  7. висновок

Чи потрібна захист iOS?

Пристрої фірми Apple майже не піддаються атакам хакеров.Оні мають серйозний захист. Більш детально читайте в статті: Чи може айфон зловити вірус? Що робити? Про ОС Android так стверджувати не можна. Давайте розберемо, як же відбувається захист телефону від вірусів.

Як захистити телефон? Чи потрібен антивірус на Андроїд?

Вкрай важливо забезпечити свій смартфон і планшет. У даній статті ми розглянемо, навіщо потрібен антивірус, як перевіряти телефон на наявність вірусів і які антивірусники краще використовувати.

Для перевірки вашого телефону на віруси, скачайте мобільний антивірус. Мобільні телефони більш стійкі до різного роду зараження, ніж комп'ютери. Проте, перевірка і додатковий захист андроїда від вірусів не завадять.

Проте, перевірка і додатковий захист андроїда від вірусів не завадять

Для ОС Андроїд найбільш надійним помічником вважається Доктор Веб. Його можна встановити на телефон, планшет і смартфон. Є обидві версії: безкоштовна і платна. Базові можливості, які пропонує утиліта наступні:

  • Захист від вірусів
  • Захист від крадіжки (функція «захисту від крадіжки»)
  • Сканування внутрішньої пам'яті телефону
  • Перевірка на наявність вірусів Sd карти

Як перевірити телефон на віруси через комп'ютер

Як вже говорилося вище, Доктор Веб можна встановлювати і на комп'ютер, і на телефон. Для комплексної перевірки пристроїв радимо встановити утиліту Cureit.

Програма Dr Web Cureit безкоштовна, не вимагає реєстрації і установки ключів. В цьому її велика перевага перед іншими аналогічними програмами. Вона допоможе перевірити ваш телефон на віруси через комп'ютер. Плюс також в тому, що на комп'ютері антивирусник має актуальні на даний момент оновлення вірусних баз.

Якщо ви хочете заробити в інтернеті, то рекомендую до прочитання статті: Як отримати гроші за перегляд реклами? 6 сервісів. Гроші можна заробити на сервісі платних опитувань. Докладніше в статті: Опитування за гроші в інтернеті онлайн. Від 50-200 руб за 15 хвилин.

Щоб перевірити телефон на віруси, скористайтеся наведеною нижче інструкцією:

  • З'єднайте карту пам'яті телефону до вашого комп'ютера
  • запустіть антивирусник
  • Виберіть карту пам'яті в списку для сканування
  • виконайте пошук
  • Видаліть всі віруси або інші знайдені загрози

Єдиний мінус таких перевірок в тому, що внутрішню пам'ять вам доведеться перевіряти на наявність вірусів за допомогою антівірусника на телефоні.

Чи потрібен антивірус на Андроїд: за і проти

ОC Android стає з кожним роком все популярнішим. Відкритість і гнучкість даної операційної системи є явними перевагами.

Однак, свобода, яку мають користувачі таких пристроїв не завжди на благо. Необхідно постійно стежити за безпекою телефону, щоб не страждати надалі від негативних наслідків власної необережності. Захист телефону від вірусів вкрай важлива.

Нараховують більше 50 вірусів, які можуть вражати смартфон (дані на 2017 рік). Все більше пристроїв заражаються троянами. Чим активніше населення купує планшети і смартфони, тим більше працюють шахраї над розробкою вірусів.

Питання із зараженням вірусами виникають навіть на сторінках Google Play Market. Наприклад, вірус Droid Dream отримали тисячі користувачів смартфонів. Він був опублікований на сторінці Google Play, тому все, хто скачав його собі були абсолютно впевнені в чистоті даного файлу. Як наслідок, вірус проник на мобільні пристрої по всьому світу.

Звичайно ж, Google видалив всі програми, які були заражені вірусом. Але це змусило задуматися, можливо варто перевіряти додатки до того, як пропонувати ними користуватися клієнтам.

Деякі розробники говорять про те, що антивирусник не слід встановлювати на телефон. Якщо ви вже це зробили, краще його видалити. Пояснюють вони це тим, що антивирусник сильно уповільнює роботу телефону (особливо, якщо ваш телефон має невелику пам'ять), а також може вступати в конфлікт з деякими додатками. Тому захист телефону від вірусів невиправдано знижує швидкість роботи вашого пристрою.

Також вважається, що антивирусник на мобільному пристрої поводиться нав'язливо. Він хоче знешкодити вірус ще до того, як він потрапив до вас. Тому утиліта стежить за вашими діями і потрапляє в глибину ядра Андроїда.

Вірно також думка про те, що аферисти і хакери можуть скористатися не тільки уразливими частинами ОС, але і самого антівірусника.

Однак, всі ці твердження зовсім не означають, що ви не можете встановити антивірус на телефон. Швидше за все, продуктивність впаде, але тим самим стане вище захист телефону від вірусів.

Також пам'ятайте про те, що антивирусник дає вам можливість перевірити, якщо на пристрої віруси, але не захищає на 100% від вірусних атак.

Ви можете встановити антивірус на телефон і поспостерігати за тим, що відбувається. Якщо вам не сподобається, як він себе веде або ви вважаєте за продуктивність занадто низькою, видаліть програму-захисник.

Незвичайний спосіб заробітку розказаний в статті: Як повернути гроші за штрих кодом. 500-700 руб / місяць. Скануючи QR код на чеку можна добре заробити: Як отримати Кешбек з чеків магазину? 4 додатки. Ну і нарешті можна взагалі працювати віддалено, хоч на Балі. Про сервіс віддаленої роботи: Work-zilla. Cайт фрілансу для новачків. З чого почати?

Поради, як поліпшити безпеку на телефоні

Поради, як поліпшити безпеку на телефоні

Захист андроїда від вірусів залежить багато в чому від того, прямуєте ви правилам безпечної поведінки в інтернеті. Вам необхідно знати про основи безпеки і найпоширеніші помилки користувачів смартфонів.

Розглянемо, як може бути забезпечений захист телефону від вірусів:

1.Устанавлівайте додатки на ваш пристрій тільки з перевірених і надійних джерел. Якщо додаток не викликає довіри і ви знаходите в ньому що-небудь підозріле, краще уникнути установки і знайти якийсь аналог.

Як ви вже встигли переконатися, навіть такі перевірені джерела, як Гугл Плей можуть заразити ваш телефон вірусом. В описаному вище випадку додаток мало логотип, який дещо відрізнявся від офіційного логотипу Андроїд. Слід бути уважними завжди, навіть, якщо заходите на перевірені сайти. Пробіжіть очима коментарі, дізнайтеся, хто автор програми, перевірте рейтинг файлу.

2.Деякі форуми і сайти мають вбудовані антивірусні програми, за допомогою яких ви можете перевірити файл на наявність заражень. Але цей захист телефону від вірусів теж дуже відносна. Навіть після перевірок антивирусник Андроїда все одно може вказувати на наявність проблеми. Не кожному сайту слід довіряти такі перевірки. Встановлення програм з перевірених джерел стосується всіх телефонів, як Андроїд, так і iOS.

3.Регулярно оновлюйте вашу безпеку на телефоні. Кожне оновлення Гугл все більше намагається захистити Андроїд від вірусних атак. Наприклад, відразу ж після проблеми з вірусом DroidDream, Гугл випустив оновлення ОС і системи безпеки.

Не відкладайте сигнали вашого телефону про необхідність апгрейда на невизначений час. Вчасно турбуйтеся про захист. Застарілі додатки можуть виявитися небезпечними для вашого пристрою. Найкращий метод захисту телефон - це своєчасне оновлення всіх додатків і ОС. Даний спосіб працює краще будь-якого антівірусника.

4. Не користуйтеся громадським інтернетом Wi-Fi для перегляду важливою і конфіденційної інформації. Користуючись Wi-Fi в кафе ви збільшуєте ризик зараження телефону вірусами. Такий інтернет не захищений паролем. Кілька разів подумайте, чи хочете використовувати громадську мережу для перегляду інформації. Чим легше ви отримуєте доступ до інтернету, тим простіше зловмисникам зламати ваш телефон.

5. Не варто зберігати цінну інформацію на телефоні. У разі крадіжки пристрою або фішинг-атаки вся інформація може потрапити до рук шахраїв. Конфіденційної інформації не місце у вашому телефоні. Також не варто тут зберігати паролі та логіни, а також інші важливі дані.

6.Относітесь серйозно до паролів. Власники мобільних пристроїв часто недооцінюють важливість пароля. Пам'ятайте, що на телефоні міститься вся інформація про вас і той, хто володіє паролем, має доступ до всіх даних. Хороший пароль - відмінний захист телефону від вірусів.

Не так давно хакерській атаці піддався форум любителів покеру. Шахраї зламали форму і вкрали всі паролі і електронні адреси користувачів. Форум негайно порадив усім змінити свої паролі.

7.Било б ідеально, якби кожен аккаунт мав свій унікальний пароль. Причому пароль не варто робити з дати вашого народження або імені та прізвища. Це дуже просто для зломщиків.

Робіть складні паролі, які містять літери і цифри, а також чергуйте заголовні букви з маленькими. Ще краще - періодично міняти свої паролі. Якщо ви не можете запам'ятати і утримати в голові всі паролі, використовуйте для цього спеціальні програми. Наприклад, добре зарекомендував себе KeePass.

висновок

В даний час всесвітня павутина наповнена різного роду вірусами. Варто встановити антивирусник на телефон і перевірити його. Захист телефону від вірусів знаходиться на вашій же совісті і під вашою відповідальністю.

Перевіряти мобільний пристрій також необхідно, як і дотримання правил особистої гігієни. Навряд чи ви зможете захистити телефон на всі 100%, але ви в силах знизити ризик зараження до мінімуму.

Чи потрібна захист iOS?
Як захистити телефон?
Чи потрібен антивірус на Андроїд?
Що робити?
Як захистити телефон?
Чи потрібен антивірус на Андроїд?
З чого почати?

Дополнительная информация

rss
Карта