Автор: Anasty in Poland 📺 Дивитися відео
Тривалість - 00:04:09 (Посилання відкриється в новому вікні)
Всім привіт, дорогі друзі! З вами знову Настя, ми на каналі «Anasty in Poland». І сьогодні нарешті з'явився привід додати нове відео - хотіла б розповісти вам про те, яким чином ми міняли українські водійські права на польські.
Так ось, коли проходить півроку, українські водійські права потрібно на польські поміняти. Що для цього потрібно? Насамперед потрібно зателефонувати в той відділ комунікації, до якого ви належите за місцем прописки місцевої польської, і запитати: «Що мені потрібно для того, щоб поміняти права?». Коли ми зробили відповідний дзвінок, нам сказали, що з собою потрібно принести фотографію. Фотографія на польські права робиться в лівий напівпрофіль, і щоб вуха було видно, як на американські візи, приблизно. Потрібно перевести переклад, завірений у przysięgły українських прав, відповідно, українські права. Заповнити внёсек, не особливо складний, і заплатити збір у розмірі 100 злотих і 50 грошів.
Все це ми зробили, зібрали, приїхали, віддали в середині вересня. І нам сказали, що заміна прав може зайняти до трьох місяців, оскільки подається запит в українське Посольство, вони звіряють, чи дійсні ці права, які ми надали, українські. І потім, відповідно, друкують нові польські. І відправляють смс або поштове повідомлення про те, що можна приїхати, права забрати.
У середині вересня ми все подали, і позавчора (18 листопада) прийшло нам смс, що права вже надрукували, можна приїхати і забрати. Коли ви приїжджаєте, права забираєте, то, відповідно, українські права ви віддаєте, і прощаєтеся з ним назавжди.
Для тих, хто сильно розумний, і хоче мати і українські права, і польські, ви знаєте, так, є такі товариші, які там зробили втрату, там зробили повтори і т.д. Коли ви заповнюєте внёсек, там є кілька фінальних пунктів, в яких ви пишете, ставите свій підпис про те, що крім тих прав, які ви вказуєте в цьому внёске, українських, інших прав у вас немає. І якщо ви це пишіть і при цьому маєте інші права, це значить, що ви польська держава обманюєте. А ви знаєте, що в цивілізованих країнах за подібні речі по голівці не погладять. Тому я б особисто не радила такими акціями займатися.
Ось, власне, і все, що я хотіла сказати з приводу заміни українських прав на польські. Також хотіла б відзначити, що вчора, як виявляється, був цілий рік з того моменту, як я заснувала свій канал на «YouTube», так швидко він якось пройшов, навіть не помітила. Спасибі велике всім моїм постійним та новим глядачам, коментаторам за те, що дивіться, пишіть, спілкуєтеся! Я дуже рада нашому з вами знайомству. Останнім часом у мене з'явилося кілька нових ідей для відео, я думаю, що я їх постараюся реалізувати найближчим часом, і кілька роликів з'явиться.
На цьому все, спасибі вам за увагу! І до нових зустрічей, до побачення!
Польща - чудова країна для життя. Ця одна з країн Євросоюзу, куди найпростіше емігрувати.
- Програмісти, дизайнери, фотографи та інші творчі професії, які працюють самі на себе, мають унікальну можливість отримати ВНЖ в Польщі на 3 роки і платити мінімальні податки.
- Випускникам шкіл можна вступити в польські вузи .
- Дорослі ж можуть отримати нову спеціальність (кухар, перукар, візажист, масажист і т.д.) в безкоштовних поліцеальних школах . Що дасть можливість в майбутньому працювати в Польщі.
- Люди з підприємницькою жилкою можуть виїхати в Польщу за допомогою бізнес-імміграції .
- Якщо у вас є польське коріння (скажіть спасибі бабусі чи дідуся), то Карта поляка чекає на вас. Крім матеріальної допомоги в розмірі 1400 євро, ви через рік зможете отримати польський паспорт.
Крім надання послуг з еміграції, ми допоможемо вам орендувати квартиру в Варшаві, Кракові, Вроцлаві і т.д. Один з варіантів інвестицій - купівля нерухомості в Польщі для подальшої здачі через керуючу компанію.
Також подивіться наш ролик: " 7 способів переїхати до Польщі ".
Підпишіться на наші соц. мережі, щоб дізнатися більше: Яндекс Дзен , YouTube-канал , Telegram , ВКонтакте , Facebook , Instagram .
Поділіться статтею в соц. мережах: Comments system Cackl e
Що для цього потрібно?Насамперед потрібно зателефонувати в той відділ комунікації, до якого ви належите за місцем прописки місцевої польської, і запитати: «Що мені потрібно для того, щоб поміняти права?