Зовнішня відеокарта для ноутбука

Всім привіт. Тема сьогоднішньої статті «зовнішня відеокарта для ноутбука». Зовнішня відеокарта стає все більш актуальним рішенням в сучасному світі. Чому так відбувається? Та тому що з появою процесорів з графічними ядрами все більше бюджетних ноутбуків обмежується лише такими відеочіпами, ігноруючи дискретні відеокарти. А користувачі через деякий час починають розуміти, що такої потужності відеочіпів їм не вистачає для більшості навіть не вимогливих ігор.

До речі, якщо вам не вистачає пам'яті на жорсткому диску ноутбука, а місце під другий жорсткий не передбачено, тобто відмінне рішення, як додати другий жорсткий диск на ноутбук .

При всьому при цьому доводиться шукати можливості прокачати свої ноутбуки. А, як ви знаєте, в ноутбуці не можна просто купити і вставити нову відеокарту, як це робиться в повноцінному ПК. Тому зростає попит на зовнішні відеокарти. А разом з попитом зростає і пропозиція.

Всім привіт

Підключення зовнішньої відеокарти за допомогою китайських технологій

Якщо раніше можна було скористатися тільки китайськими пристосуваннями для підключення зовнішньої відеокарти до ноутбука (ультрабуку), то сьогодні багато відомих виробників ноутбуків і відеокарт надають готові рішення зі спеціальним програмним забезпеченням в комплекті. Взагалі, говорячи «зовнішня відеокарта», насправді мається на увазі док-станція з роз'ємом, в який можна підключити будь-яку десктопну відеокарту. Тому вибираючи зовнішню відеокарту для ноутбука, має сенс керуватися порадами для вибору звичайної відеокарти для ПК . Також придивіться до ігровим відеокартам , Може це якраз те, що вам потрібно.

Не будемо вдаватися в історію і кілька не зовсім вдалих спроб реалізувати підключення зовнішньої відеокарти до ноутбука за допомогою роз'ємів ExpressCard і PCI Express 2.0 (PCI-Ex8), а перейдемо до сучасності. У наші дні, ви зможете під'єднати до ноутбука зовнішню відеокарту, якщо він підтримує технологію Thunderbolt 3 . Це, можна сказати, дітище спільної роботи компаній Apple і Intel. Thunderbolt 3 має пропускну здатність 40 Гб / с. Тепер нема чому обмежувати швидкодію відеокарти. До того ж Thunderbolt 3 може забезпечити живлення електроенергією пристрою потужністю до 100 Вт (звичайно, деяким відеокартам потрібно набагато більша потужність, благо док-станції мають вбудовані Блоки живлення ).

  1. ASUS ROG XG Station 2. Док-станція оснащена блоком живлення на 680 Вт, трьома роз'ємами USB0 і роз'ємом Thunderbolt 3. У цю док-станцію можна під'єднати повнорозмірні відеокарти будь-яких виробників. Великою перевагою є те, що станцію можна підключати і відключати від ноутбука, не вимикаючи його і без перезавантаження.

    ASUS ROG XG Station 2

  2. Razer Core. Ця станція має блок живлення 375 Вт, 4 роз'єми USB0, і, звичайно ж, роз'єм Thunderbolt 3. Підійде для нього не кожна відеокарта, а тільки що не перевищує габарити 310 × 152 × 44 мм. Теж можна приєднувати до ноутбука без перезавантаження. Вага станції близько 5 кг.

    Razer Core

  3. PowerColor DEVIL BOX. Станція має БП на 500 Вт, однак не рекомендується підключення до неї відеокарти, перевищує потужність 375 Вт. Також станція має 4 роз'єми USB0 і один роз'єм USB 3.1. Максимально допустимі габарити відеокарти 310x140x50 мм.

    PowerColor DEVIL BOX

Це лише кілька представників даного сегмента, але цього достатньо, щоб зрозуміти, що не все втрачено з вашим трішечки застарілим ноутбуком. Чому трішечки? Тому що ноутбук, в якому є роз'єм Thunderbolt 3, язик не повертається назвати застарілим. До слова буде сказано, знайти подібні док-станції на російському ринку не так просто. Але хто шукає, той завжди знайде! Удачі вам в пошуках. А якщо вам є, що сказати з цього приводу, то люб'язно просимо в коментарі.

Чому так відбувається?
Чому трішечки?

Дополнительная информация

rss
Карта